Stylowa Szafa

Temat na forum 'Pracownie graficzne' rozpoczęty przez użytkownika Kami, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    nie ma za co:) polecamy sie na przyszlosc:)
     
  2. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Witam Najlepsze Krawcowe :)

    Aż miło patrzeć na te Wasze cudeńka :)

    Kamilko - w wolnej chwili poproszę o zmianę - wyspa 184 :)
     
  3. -milena92-

    -milena92- Czeladnik forum

    Witam, przyszłam prosić o kiecuszkę i kapelusik na zmianę, od dawna podziwiam Wasze dzieła, Edytka mi kiedyś piękną na RC uszyła więc z autopsji to mówię. Ostatnio bardzo mi się podobają sygnaturki tego typu http://vpx.pl/i/2014/09/16/kinga.gif Jeśli bym mogła prosić w żółto- brązowych albo niebiesko-granatowych barwach to byłoby super.
     
  4. BA_Musa

    BA_Musa Guest

    W związku z kontrowersjami z ostatnich dni Zasady działu zostały zaktualizowane o następujące zapisy żeby nie było już wątpliwości do czego ten dział służy:
     
  5. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam kochane wróżki:D
    i miłych gości:D
    miłego dzionka życzę:D
    prześliczne sukieneczki uszyłyście:D
    te kociaczki i literki dla Kingi to arcydzieła:D
     
  6. kinga4157

    kinga4157 Ekspert forum

    Bry kochane krawcowe i odwiedzający :inlove: Oj wymiatacie z tymi kiecuszkami jak nie wiem co :) A te literkowe no po prostu aż chce się wchodzić na farmę :pDziękuję Edytko ,że o mnie pamiętasz to taka miła niespodzianka była( nie pierwszy raz zresztą) Pasuje mi w niej wszystko :) bardzo ładnie te desenie w literkach wyglądają i fikają :DA kiecka żyrafa Kami no kapitalnie :D Fajowsko to wszystko wymyślacie :) Tylko pozazdrościć zdolności i dobrego smaku !!!
     
  7. marmlada

    marmlada Fanatyk forum

    Dzień dobry miłym krawcowym i równie miłym gościom
    Kolejne arcydzieła podziwiam z zachwytem, zwłaszcza panie w stylu retro.
    Oczywiście mam swoje ulubione typy, o czym pisałam wcześniej, należą do nich sygnaturki "pięknych pań" z królewną śnieżką na czele :D
    A zasugerowana postem ewy, w którym widnieje zmieniony wreszcie avek, ja również spróbowałam założyć moją peruczkę tym razem z powodzeniem no i przyszłam się pochwalić jak pięknie teraz wszystko pasuje :)
    Autorce raz jeszcze wielkie dzięki za piękny komplecik;)
     
  8. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witam:) Artystki i gości:)

    Fajna sygnaturka, fryzura cały czas się trzyma,ząb błyszczy, wszystko pasuje:)
     
    marmlada lubi to.
  9. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    dzien dobry:)
    musisz mi napisac jeszcze czy sygna ma byc z obecnym nickiem czy z imieniem
    dzieki za info
     
  10. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Witaj Edytko mam prosbe ,da sie cos z tego zrobic?:
    http://vpx.pl/i/2014/09/18/nomnom9cc21.gif
    baaardzo prosze wiem ,ze wyjdzie bombowo-niech sobie cos tam przegryza,jakby dalo sie go upchnac w jakies krzakulce to by bylo swietnie:music:a jak nie to i tak bedzie super napewno;)
     
  11. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    ale jak ja to mam upchac w krzaczulce?? przciez to jest na cala sygne, na dodatek uciety lebek do polowy :eek:o_O
     
  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    no niby tak ale moze cos zielonego do niego albo postawic, w ramce gdzies kolo czegos -nie wiem jak zrobisz bedzie dobrze i w to nie watpie :music:zdaje sie na ciebie;)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 września 2014
  13. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    carlain21 lubi to.
  14. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

  15. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Nooo i widzisz upchnelas pieknie w zielen :inlove::music: i jest estetycznie i przejrzyscie .ja pewnie po przymiarkach upchnelabym go w ogrod botaniczny i by go widac nie bylo :pxD dziekuski wielkie - jest bardzo ok ;)
     
  16. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    Witam ;)
    Aniu masz przepiękną kiecke hihihihi po prostu super xD ta mysza czy co to tam jest , jest bombowa :DEdytko masz złote paluszki ;) Pozdrawiam Wszystkich :)
     
  17. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    Ania, trza tylko dosztukowac to, co brakuje do szerokosci 500pikseli hahaha, a nie zakopac:)

    Czy avatar mam tez robic, czy ta literka A jest uniwersalna?

    Aga dzieki za komplement:)
     
    ankagdw lubi to.
  18. -milena92-

    -milena92- Czeladnik forum

    Z nickiem jak można prosić,dzięki
     
  19. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Kochana avek jest na amen taki juz ,bo z grzybami latalam i mam dosyc a ten pasuje do wszystkiego;)
    wiem ,ze tak trzeba jak mowisz ,ale jak robie dla siebie to najczesciej zakopuje;):p wiesz ,ze ja od niedawna szyje i jeszcze duuuzo nauki przede mna :pa to tak jak ze zdieciami lepiej zrobi fotograf niz sama z rasi cykne słit focie xDxDdziekuski jeszcze raz ;)
     
    Ostatnie edytowanie: 18 września 2014
  20. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum