Stylowa Szafa

Temat na forum 'Pracownie graficzne' rozpoczęty przez użytkownika Kami, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Juj..Dziekuje bardzo, Kami.. supeer!! :) Dzisiaj tutaj nie padalo tyle jak wczoraj i przedwczoraj, lecz pogoda jesienna tutaj zostala, i czytalam, ze na Morawie jest lub bylo duzo wody.. i dlatego teraz ponosze ta deszczowa.. i tecza ze sloneczkiem obiecaja.. wiesz co..
    I avatarki dla kropki tez sa ladne.. i jesienna dla Ewuni z mrugajacym jezykiem :)
    Dziekuje Karolciu, ja na Twojej nie widze padac deszczyk - moze jest statyczny? Tak, ze zmiana sygnaturki problemu nie ma, juz zmienilam.. i z avatarkiem poczekam jeszcze troche.. Wszystkie sa ladne, lecz kiedy jest taki problem z ich zmiana... Tez pozdrawiam..

    Dziekuje Ewuniu, tez mi sie podobaja wszystkie :) I Twoja tez jesienna z mrugajacym jezykiem

    Witaj Grazynko, ja tez tak.. tylko niekiedy mam problem tego znalezc... :(

    Tez zycze dobrej nocki wszystkim i kolorkow..
     
    Ostatnie edytowanie: 15 września 2014
  2. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    idę sobie,bo tu zaczynają się sypać bilety na wyspy:(
    dobrej nocki kochani:D
     
  3. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Dobranoc Ewa i dobrej nocki Karolinie i Hani , z którą ostatnio mijam się :)
     
  4. Kazik

    Kazik Zaawansowany

    Dawno nie było mnie tutaj, pozdrawiam artystki i odwiedzających :)
     
  5. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Hania w krzaczorach teraz zimno i mokro :D wiem , że moje stokrotki są piękne ale wiesz jak to jest, masz dużo pięknych kreacji a najlepiej czujesz się w wygodnym dresie :)

    Miłego dnia wszystkim :D
     
  6. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry:)

    Oglądałam wczoraj mecz, trwał dłużej niż to było przewidziane,ale pięknie grali:)
    Chłopaki dali radę i dostarczyli nam wiele emocji i pięknych chwil:)

    Jesienna sygnaturka z jeżykiem śliczna:)
    Hania mam padający deszczyk na sygnaturce, Kami uszyła 2 identyczne tylko na jednej pada deszcz,a ja założyłam akurat tą,gdzie nie pada,by deszczu nie przywołać a piękna pogoda też jeszcze trwa:)
    Stokrotko masz rację,wiele pięknych kreacji się ma a w dresie najwygodniej, dres też przecież może być wygodny(to przede wszystkim),ale i ładny:)
    Pozdrawiam:)
     
  7. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam kochane wróżki i miłych gości:D
    milutkiego słonecznego dzionka życzę:D
    Hanuś wczoraj późnym wieczorkiem MOD Chris miał najwyraźniej zły humor i wszystkiego się czepiał,Gosia za nic dostała bilecik na wyspy:mad:
     
  8. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Witaj Kazik, dziekuje, ladna zabka.. tej jest dobrze w deszczu i wodzie, prawda? :)
    Grazynko, w moich krzaczkach w domu nie jest mokro i jeszcze nie tyle zimno, i jest tu bezpieczniej dla mnie, kiedy zasypiam i glowa malo dziala i nie chce byc nie wiem za co znow na wyspie, jak kiedys.. nie kumam czesto wiele... I dres - co to jest? Kiedy tutaj nie mozemy zmieniac avatarkow i mozemy tylko sygienki zmieniac, to moge nosic inny avek i inna sygienke i kiedy sa od tutejszych mistrzyni, mysle, ze pasuja do siebie, pomimo, ze kazde jest inny obrazek.. czy nie? Mysle, ze Twoja dziewczyna z kotkiem tez pasuje dobrze do stokrotkowej i teczowej sygienki z innym i ruchomym kotkiem lub bez niego.. Mysle, ze oba obrazki dopelniaja sie.. :)

    Dziekuje Karolciu, aha, to ta druga jeszcze nie widzialam.. nie malam jeszcze tyle czasu do przegladania wszystkich stron i obrazkow tutaj.. ciagle jest wiele innego i pogoda do snu...
    Ale mysle, ze sygienka deszczu nie przywola.. to nie zalezy na deszczowych obrazkach i animacjach. Wkoncu sama widzisz, ja mam deszczowa i u was nie pada i tutaj dzis bylo sucho, kiedy bylam na zewnatrz, tylko malo kaluzy widzialam.. ale pod chmura jest dalej...

    Ach Ewuniu, to dobrze mi przyszlo do glowy wlasnie cos takiego.. I jest mozliwe, ze tez znow bede na tym tak samo, ani ne bede wiedzialam za co... I nie wiem, gdzie indzie moge z Toba rozmawiac, gdyby ... oraz z innymi stad... Tylko Edi mam w sasiadach..
     
  9. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    chodź do
    ankagdw w Kto jest kim-gracze..............
    tam Ania założyła wczoraj temat do takich rozmów:D
     
  10. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Haniu o wszystkim i o niczym możesz pogadać np. tu

    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/nigdzie-niezrzeszeni-tematyka-dowolna-p.10816/

    Z awatarami jest kłopot ale tak jak mówisz często jest tak, że stary pasuje nawet do nowej kiecki, tak jak mój kotek a mówiąc , że na co dzień dobry jest wygodny dres miałam na myśli to

    [​IMG]
    [​IMG]

    A jeśli potrzebujesz więcej sąsiadów to zapraszam do siebie bo akurat zwolniło mi się jedno miejsce :) wysyłałam do Ciebie ale na farmie masz inny nick niż na forum :) U mnie dziś też piękne słonko i cieplutko, podczas marszu do sklepu nawet się zgrzałam :)
     
  11. jolkolek

    jolkolek Forumowy żółtodziób

    Dzień dobry:)) Dopiero weszłam po dłuuugiej przerwie i znalazłam naszykowaną sukieneczkę :))) Jak zwykle cuuudna:))) Ogromne podziękowanie:) Największe z wielkich:) Wróce po zimowe ubranko:) Miłego dnia i tygodnia:)) Buziak:):inlove:
     
  12. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Posty nie na temat skasowałem, bardzo proszę nie zaśmiecać pracowni Artystów, na luźne tematy nie związane z twórczością Artystów możecie porozmawiać sobie w Klubach Użytkownika, bądź też w swoich wątkach w graczach. ;)
     
  13. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    jolkolek śliczna kiecunia,kotek słodziutki:D
    wybywam,bo tu o jedną osobę za dużo..................
    ,dobrej nocki życzę:D
     
  14. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

  15. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Witam:)
    Skoro tak skrzętnie pilnowany jest porządek w pracowni Artystek:) to proszę o połączenie postów(moich), jest jeden pod drugim już od kilku dni i żaden z Modów/Smodów nie zwrócił na to uwagi a to już jest o jeden post za dużo w tym wątku:) a może to spowodowało nawet,że o 1 stronę za dużo:)
    Mamy takie udogodnienie na nowym forum, mianowicie powiadomienia:)
    Sygnaturki zamawiających nie zniknął w tłumie postów na luźne tematy, a w tych luźnych, też pojawia się pochwała nad pracami naszych Artystek:)
    A po za tym jak dziewczyny będą miały coś przeciwko, to już dawno by napisały,by nie pisać nie na temat:)
    Jest to ich wątek i same z pewnością, też potrafią dbać o porządek w nim panujący:)
    Pozdrawiam.

    Czy temat avków,problemu z wgraniem,został zgłoszony?
    Zamawiający jak i odwiedzający chętnie ubrali by się w kompletny ciuszek stworzony przez Kami oraz Edi:)
     
    Ostatnie edytowanie: 15 września 2014
  16. Kami

    Kami Ambasador forum

    Witajcie kochani :)

    Stokrotka wyszła naprzeciw miłośnikom pogaduszek i wybudowała domek :)
    Pozwolę sobie w imieniu Grażynki zaprosić do Magicznej Kociej Chaty wielbicieli kotów i nie tylko :)
     
    carlain21 lubi to.
  17. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    carlain21 byłbym wdzięczny jeślibyś podała mi link do tej strony gdzie zostały 2 posty jeden pod drugim. :) Swoją drogą mam pytanie do Ciebie, skoro napisałaś post pod postem dlaczego ich nie zedytowałaś, a beztrosko zostawiłaś? Od kiedy to na forum piszemy post pod postem? :) Bardzo bym Cię prosił byś je zedytowała, dziękuję. :)

    Nie mam nic przeciwko by w postach w pracowniach pojawiły się podziękowania, zachwyt nad wykonanym zamówieniem, jednak miejsce luźnych pogaduszek jest w zupełnie innym miejscu na naszym forum. :)

    Poza tym weź proszę pod uwagę fakt, że w Pracowniach obowiązuje zarówno Regulamin jak i Zasady działu, a te spamu i off topu tutaj zabraniają, w związku z tym i podkreślę to po raz ostatni, posty nie na temat będą w Pracowniach kasowane. :)

    Nie może być tak, że na 5 stron w danej Pracowni można policzyć na palcach jednej ręki posty zawierające wykonane zamówienia, bądź też same zamówienia, ewentualnie jakieś związane z tematyką. Nie chodzi o to, żeby Wam piszącym na luźne tematy się dobrze tutaj pisało i rozmawiało, tylko o to by inni korzystający z tego forum mogli w sposób jasny i przejrzysty przeglądnąć dany wątek w poszukiwaniu swojego zamówienia bez konieczności przebrnięcia przez kilka stron spamu. ;)

    Pozwolę sobie podkreślić jeszcze jedną ważną i istotną rzecz: mianowicie od pilnowania porządku jest tutaj ekipa forum. :) Jednocześnie dyskusję na powyższe tematy uważam za zakończoną, przypominam o poniższym punkcie Regulaminu, w razie nie stosowania się będę przydzielał już punkty karne:

    Problem z wgraniem avków został zgłoszony. :)

    Kami dziękuję bardzo za zrozumienie. :)
     
  18. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Otóż Chris pozwoliłam sobie usunąć swój post,stwierdziłam,że był nie na temat:)
    A w odpowiedzi na Twoje pytanie: Posta pod postem nie napisałam,został usunięty jeden z postów w wyniku czego moje posty pojawiły się jeden pod drugim.
    Czekałam na porządek zaprowadzony przez ekipę forum. Może i czekałam beztrosko:)
    Nikomu to widocznie nie przeszkadzało lub w nawale pracy zostało pominięte:)
    Nie podważam Twojej decyzji, w sumie się z nią w dużej części zgadzam i przyznaję rację.
    Wypełniasz swoje obowiązki:)
    Funkcję powiadomień po coś jednak mamy.
    I nie jest niczym złym,że czasem jakiś luźny temat zostanie tutaj u dziewczyn rozwinięty:)
    Jeśli uważasz,że zignorowałam polecenia ekipy,naruszyłam któryś z punktów regulaminu punkty karne mogą zostać mi przyznane.
    Kami dziękuję za zaproszenie, odwiedzę Magiczną Kocią Chatę:)
     
  19. JMJH

    JMJH Stary wyjadacz

    Dziekuje bardzo, dziewczeta.. Ewuniu, Grazynko, Karolciu, Kami.. Odczytalam co moglam, tylko dopiero teraz moge tez pisac..

    Kami, juz bylam w kociej chacie Grazynki i znalazlam tam baardzo miloego koteczka..
    [​IMG]
    Prosze, czy moglabys mi go dodac na ta sygienke? Jesli Grazynka nie bedzie przeciwko..
    Wiesz, mysle, ze pod tym welonikiem ze sloneczka moze byc troche sucho dla niego i nie musi padac deszcz na niego.. Co myslisz?
     
  20. Kami

    Kami Ambasador forum

    Hana, przykro mi, ale nie mogę. Nie mam pliku roboczego. Poza tym uważam, że ta sygnatura zmieniłaby się w arkę Noego jak by się zaczęło dodawać kolejne zwierzęta.