Stylowa Szafa

Temat na forum 'Pracownie graficzne' rozpoczęty przez użytkownika Kami, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Dobry wieczór Edytko
    Pięknie dziękuję to tylko moje łącze i łapka spowodowały że tak późno odbieram zamówionka. Anka też mi szyje - no to będziemy podobne - tylko że ja nie palę ;) :inlove::inlove: już połam miłością do moich kreacji, a od niej coś wydębię za podkradanie hihi....
    Ja się nie spodziewałam tak szybko realizacji - zamykam moje leśne ustronie, pracuje i opiekuję się chorymi rodzicami - miałam teraz trochę pomocy i oddechu dla siebie. Jak już będę na stałe w mieście to się będę miała w co stroić - elegantka będzie ze mnie że hej ;). Tylko do szczęścia brakuje mi literkowej sygienki - Elżbieta - prosiłam o nią Kami - szefowa ma i gust i poczucie humoru, to dobierze coś co pasuje i do lasu i do miasta i kozuchy uparciuchy (koziorożec). Mi się nie śpieszy - poczekam. Dbaj o siebie Edytko i o to co nosisz pod serduszkiem. ;). Pozdrawiam Wszystkie Panie z Pracowni , Gościnnych Szwaczy i odwiedzających oraz klientów Elka sarenka.
     
    stokrotka76 lubi to.
  2. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór:)
    Te "filmowe" sygnaturki bardzo ładne:)
    Skończyłam oglądać mecz Polska-Włochy. Były ogromne emocje.
    Ostatni 4 set był bardzo bardzo ciekawy i do końca nie pewny,ale jesteśmy przecież najlepsi:)
    Hurra hurra hurra wygraliśmy:)!!!!
     
    marmlada lubi to.
  3. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    przyszłam popodziwiać śliczniusie kiecunie:D
    i życzyć dobrej nocki wszystkim:D
     
  4. Kami

    Kami Ambasador forum

    Dzień dobry :)
    Elu, pamiętam o Twoich literkach, jednak chwilowo nie miałam czasu.
     
  5. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witam kochane wróżki i miłych gości:D
    miłego dzionka życzę:D
     
  6. Kami

    Kami Ambasador forum

    ankagdw lubi to.
  7. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Pozdrawiam Czarodziejki Igły a zwłaszcza szefową Kami
    Ja mam czas i poczekam więc się nie śpiesz :);) . Mocno zalatana jestem i na miotle i na odkurzaczu oraz z młotkiem i gwoździami xD:cry:;) Moja męska pomoc się zmyła i zostawiła mi pozamykanie chatki na zimę na mojej biednej głowinie.
    Edytko sukienki są jak mówi mój długi supi - teraz się możesz do ludzi pokazać. Mam prośbę ta podobna do mojej z papierosem u Ani bardzo fajnie puszcza oczko - czy ta moja w sepii też by tak mogła. Tą obecną zostaw jak jest ale jakby była wersja na wesołą babską imprezę to byłoby fajnie. Nie wiem kiedy naprawią możliwość zmiany awatarów -już nie mogę na swoje rogi patrzeć i w drzwiach się nie mieszczę :cry::cry:. Macie jakiś pomysł żeby na golasa nie biegać bo trochę zimno. Pozdrawiam i życzę udanego weekendu. Jak złapię sygnał z dachu obórki to jeszcze zaglądnę sarenka Ela
     
  8. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    witaj Kamiś:D
    śliczniusia sukieneczka dla Eli:D
     
  9. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum


    Elu, Kamila dala ci nad twoim postem sygienke dla ciebie literkowa.

    Jesli chodzi o sygne dla Ani ktora robilam to ta kobieta nie puszcza oka tylko zamyka oczy.... ale ty rozumiem chcesz by u ciebie puszczala oko tak??
     
  10. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    KAMI Droga szefowo jesteś wielka :inlove::inlove::inlove::D:D:D
    Ja na tej drabinie pisałam i nie zauważyłam że Taką piękną kreację dostałam - kocham kasztany.
    Tylko żeby się jeszcze dało ubrać butki razem z kapturkiem to byłaby pełnia szczcżścia.
    Pozdrawiam i spadam z forum bo szczeble drabiny coś trzeszczą i zęby jeszcze pogubię ;) :D:D Elka
     
  11. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

  12. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

  13. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    koziorożec rzeczywiście jest debeściak:D
    ale te mrugające kobitki są super:D
     
  14. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Dziewczyny bo ja po tym co widzę zaraz z dachu spadnę i kto mi nowego laptka kupi. Teraz u nie siąpi to wlazłam z ciekawości na dach - gdzie indziej w tej dziurze - zabitej prze zemnie dechami już nic nie odbieram a ciekawość mnie zżerała. Będę w domciu przed północą jak szosa będzie niezbyt śliska. To super że te promile z forum są niewykrywalne . Jak tak będę skakać to jeszcze nogi połamię więc niech koziołek poskika za mnie sarenka Elka :D:inlove::D;)
     
  15. Kami

    Kami Ambasador forum


    Proszę, coś takiego mi wyszło:

    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/09/12/ag.gif

    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/09/12/agav.jpg
     
  16. *ewa*

    *ewa* Chodząca legenda forum

    ale fajowa kiecka dla Agnieszki:D
    a ta wiewióreczka booooooooooska:D
     
  17. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    aaa iddzzz tyy...wiecej tu nie wlaze :pjak nie koziorozec to wiewiorka fazowaxDxD:cry:swietnie wyszlo:music:
     
  18. kropka4x4

    kropka4x4 Stary wyjadacz

    witam,chciałabym prosić o sygienkę, w takim stylu jak ta obecna, bez animacji i jakiś fajny avek do tego z literką A ,coś w gotyckim stylu :)
     
  19. _KUBA2004_

    _KUBA2004_ Baron forum

    HaHaHaHa :D:D:D:D normalnie boska ta kiecka , Kamisiu skąd Ty te pomysły bierzesz? normalnie szok :D:D:D ale superowo to ty szyjesz i to wiadomo nie od dziś ;)
    Tylko problem mam z awatarkiem coś sie załadować nie chce .
    Kamisiu bardzo dziękuję za przepiękną sukieneczkę ;)
     
  20. Kami

    Kami Ambasador forum

    Bardzo się cieszę, że wiewiór Ci się spodobał :D

    Uciekam spać, dobranoc :)