Stylowa Szafa

Temat na forum 'Pracownie graficzne' rozpoczęty przez użytkownika Kami, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Hej Kami. :)

    Czy mógłbym Cię prosić o nowe spodenki? Może nie byłoby za trudne coś takiego: niedźwiedź skradający się do ula, którego bronią kolorowe pszczoły w towarzystwie innych kolorowych zwierzaków z farmy i jakichś drzewek np. ozdobnej wiśni czy czegoś tam podobnego? A jak nie to co tam wymyślisz, będzie pewnie wspaniałe. :p

    Miłego wieczorku. ;)
     
  2. Kami

    Kami Ambasador forum

    Krzyś...jak by to powiedzieć, hehehe... ten tego... z kolorowymi zwierzakami jest problem, szczególnie dorosłymi. A skradającego się niedźwiedzia to chyba sama narysuję :D:D:D Będę myśleć, ale nie wiem, co z tego myślenia wyjdzie :D:D:D:D

    Zapomniałam wrzucić avatar dla Eli (hesarenka64)
    [​IMG]
    http://vpx.pl/i/2014/08/28/elaav.jpg

    I dzisiaj już dobranoc :)
     
    Hesarenka64 lubi to.
  3. visan03

    visan03 Wyjątkowy talent

    Kami superwśne niesamowite, tylko do tego potrzeba jeszcze awatorka jakbys mogla pomyśleć

    dziekuję caluski
     
  4. moni15382

    moni15382 Nadzorca forum

    Dobrej nocki


    Edyta przepiękną ta sukienkę dla Ani uszyłaś:) Leży jak ulał:) napatrzeć się nie mogę

    Kami dobrej nocki:)
     
  5. Kami

    Kami Ambasador forum

  6. visan03

    visan03 Wyjątkowy talent

  7. BA_Chris

    BA_Chris Guest

    Kami żaden problem, w razie czego jak będzie za trudne, to może być coś innego farmowego, znasz mnie trochę, więc znając życie i tak trafisz w sedno. :)

    Dzięki z góry. ;)
     
  8. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum


    Stokrotka też coś o luksusie wspominała, jeśli chodzi o sygnaturkę:)
    Ja czuję się w niej bardzo dobrze.
    Kami super z nią trafiła a pierwszą sygnaturką, którą dla mnie szyła była sygnaturka jesienna po prostu cudna:)
    Jeszcze kiedyś ją założę:)
     
  9. Hesarenka64

    Hesarenka64 Baron forum

    Bardzo dziękuję Kami - miłych snów - dobranoc :D:D:D
     
  10. bumelka

    bumelka Okazjonalny autor

    Niedługo jesień się zacznie to będzie okazja :D .....zmykam już...pa....dobranoc ;)
     
  11. carlain21

    carlain21 Chodząca legenda forum

    Będzie okazja i z niej nie omieszkam skorzystać:)
    Dobranoc:)
     
  12. Patryk47

    Patryk47 Forumowy żółtodziób

    Kami dzięki za wspaniałą,śmieszną sygnaturkę xD
    Tylko mam prośbę gdyż chciałbym jej też użyć na forum fantasyramy a tam trochę jest inny kolor i tło sygny się dość odznacza czy dało by się coś z tym zrobić?Wiem ,że masz dużo zamówień więc jeśli nie masz czasu to nic nie szkodzi :)
     
  13. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    Witam najlepsze Krawcowe :)
    Wracam po urlopie a tu takie zmiany !!
    Ledwo udało mi się na tym nowym forum odnaleźć coś "starego" :)

    No i nie mam sygny :(
    Czy to znaczy, że już jej nie odzyskam?
     
  14. rumun846

    rumun846 Mieszkaniec forum


    Dziekuje bardzo narazie odzyskałam moja ze starego forum ale z tej napewno tez skorzystam:)dziekuje za prace i pozdrawiam goraco;)
     
  15. NASTKA.BURAN

    NASTKA.BURAN Generał forum

    Dzięki.

    Uf...spieszyłam sie bo dopiero co weszłam....dobry wieczór



    PS.. a kto robił??
     
    Ostatnie edytowanie: 28 sierpnia 2014
  16. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    Witam z rana :pw przyplywu entuzjazmu po wczorajszej niespodziance od Edi przynioslam o poranku cos na rozbudzenie co byscie przy maszynach nie zjechali bo roboty to macie od groma-milego dnia i zadowolonych klientow.
    [​IMG]
     
  17. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    Dzien dobry:) Ja juz na nogach mimo ze mam dzis wolneo_O Dzis slub koscielny szwagra :) Sniadanie trzeba zjesc i o 10.30 wizyta u fryzjera... pani mnie zapewnila ze przy moich wlosach zejdzie ponad 2 godziny ( nie sa takie dlugie tylko troche duzo ich mam)
    Najwazniejsze ze wczoraj wszystko poprasowalam ... najgorsza byla kreacja mojej malej gwiazdy>:(>:(>:( Moze i piekna sukienka ale do prasowania tragedia

    jesli chodzi o sygnaturke Nastki, to robila ja Goska i to na 100% nie bylo w naszym studio:)

    Ania dzieki za kawe..... wyglada pysznie, wiec sie skusze:) No nie sadzilam, ze ci ta kiecka tyle radosci sprawie hahahaha mialam wrecz obawy, ze nie trafie w gust:eek:
     
  18. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    No sprawila tyyyleee ze hoho:music::music::inlove:
    a weselisko bedzie?oj poszlabym i ja na wesele ale nikt u mnie sie zenic nie chce :oops::p
    Wiesz no jak sie chce wygladac olsniewajaco to trzeba sie poswiecic -nawet u fryzjera 2 godziny i przy zelazku:p
    nienawidze prasowac-oj nie cierpie i unikam jak moge tylko..:oops:
     
  19. *Edyta*

    *Edyta* Generał forum

    Wiesz co, ja ogolnie to raczej skromnie lubie byc ubrana i taka mam tez sukienke, tymbardziej ze w ciazy juz z brzuszkiem ,,w tiulach,, troche dziwnie bym wygladala. A ze na weselu bedzie duuuuzo Turkow a zony ich to sa ,, olsniewajace,, wiec choc se glowe szykownie zrobie hahaha zeby potem gadania nie bylo hahahahah
     
  20. ankagdw

    ankagdw Chodząca legenda forum

    skromne czasem ba nawet czesto bardziej eleganckie niz tiule wystarczy gustownie dodatki dobrac wlosy zrobic i jest extra.ja tez tak wole.