Strefa pełni księżyca ( odgłos otoczenia )

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika Mateusz, 23 października 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Głosujcie

  1. Tak

    22,2%
  2. Nie

    77,8%
  1. Mateusz

    Mateusz Ambasador forum

    Moim pomysłem jest wprowadzenie odgłosu wycia jakiegoś ducha , wilka również od czasu do czasu mógł by się pojawiać jakiś krzyk , skrzypiąca szafa otwierająca się , skrzypiąca podłoga bądź skrzypiące łóżko idealny klimat na Halloween :)
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie wiem jak Ty Mateusz, ale ja w ramach testu włączyłam dźwięki i słyszę w tle wycie wilka i podkład muzyczny też jest inny niż na farmie. A może mnie się wydaje bo generalnie nie lubię dźwięków w grze, niepotrzebnie obciążają i spowalniają działanie gry. Niemniej jednak pomysł dodaję do spisu treści i jednocześnie głosuję niestety na Nie.
     
  3. wilandra

    wilandra Analityk forum

    Ja z dźwięku w grze nie korzystam, przeszkadza mi, dlatego głosuję na nie.
     
    wolf031973 lubi to.
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zaciekawiony tematem też włączyłem dźwięki. Muszę przyznać,że jestem mile zaskoczony. Sprawdziłem wszystkie mapy i według mnie muzyka i dźwięki otoczenia dobrane są bardzo dobrze (tfu,tfu,tfu).
    Niestety, głosu nie oddam żadnego.
     
    Ostatnie edytowanie: 23 października 2015
  5. gadek

    gadek Fanatyk forum

    Również zaciekawiona tematem włączyłam dźwięk i...
    muzyka odpowiednia,skrzypce,piła...
    odgłosy sowy ,wilka,pasikoników i te trzaski w krzaczorach,toż to stracho_O
    Głos oddam niestety na nie,bo jak dla mnie dźwięki są wystarczające:)
     
  6. ]nusia[

    ]nusia[ Czeladnik forum

    dzwięk mam wyłączony NIE
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Grama1, z pytaniami zapraszam do działu "Pomoc" >>>klik<<<, tam uzyskasz odpowiedź. Tutaj jest dział pomysłów Graczy, dlatego też Twój post usuwam.
     
  8. słowik10470

    słowik10470 Aktywny autor

    Włączyłam dźwięk bardzo mi się podoba.