Strachy na wróble

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika radostop, 3 sierpnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. radostop

    radostop Czeladnik forum

    Mam pytanie na temat strachów na wróble z Koła Fortuny.Otóż wygrałem dzisiaj trzeciego stracha w poradniku pisze że po wdrożeniu do gry ostatniego stracha automatycznie odblokuje się rząd n cudownym pnączu.Mam wszystkie trzy strachy a rzędu na pnączu nie.Pytanie:czy jest przewidziany kolejny strach czy jest to znowu jakiś błąd.
     
  2. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    radostop zgodnie z tym, co napisane jest w poradniku:
    "UWAGA: Po wdrożeniu do gry ostatniego stracha na wróble z kolekcji automatycznie aktywuje się Rząd na Cudownym Pnączu ."

    będzie ostatni strach będzie i rząd ;)
     
  3. radostop

    radostop Czeladnik forum

    Czyli będzie czwarty.Dziękuję i można zamknąć.
     
  4. TL_Mouse

    TL_Mouse Guest

    dziękuję i zamykam, a na strachy i rząd czekamy ;)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.