Opinie Strażnikiem być

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 listopada 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    hehehehe :)
    Kończę góry i kasuję zagrody
     
  2. elwira17

    elwira17 Stary wyjadacz

  3. abask

    abask Komandor forum

    Mi jeszcze brakuje 140 plecaków. Jest dobrze :)
     
  4. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  5. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Witam w grupie dźwigających plecaki :D
    Do wspięcia się na szczyt góry brakuje mi 120 plecaków, dżungla cała zrobiona, a w oceanie ominęłam jak na razie nagrodę pd z 50 plecakami, więc jak mi się same uzbierają to na koniec wezmę i to pd :D
     
  6. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Jeszcze tylko 43 plecaki i koniec.
    Wszystko już posprzątane, pozostały tylko zagrody na części leśnej i kilka specjalnych na Baśce.
     
  7. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Grateczki dla odpoczywających po trudach przepraw wszelakich:)
    U mnie idzie to o wiele wolniej,świętowanie zabrało nieco zbiorówxD ale dżungle już przebyłam,właśnie wspinam się na górski szczyt po itemik-brak jeszcze 59 plecaków;) a po tych trudach zanurkuję ostatni raz w oceanie by zmyć pot i kurz i sięgnąć po ostatni itemikxD
    Myślę,że ranne wystawienie warsztacików rozwiąże problem w całości;)
     
  8. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    Mi jeszcze brakuje 220, no ale zarzucam plecak na ramię i w góry...[​IMG]
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Widzę, że za bardzo od Was nie odstaję:D Zostało już tylko pnącze do zgarnięcia (brakuje 276 plecaków), ale myślę, że dzisiaj wypadną. Śpiewająco poszło, a wydawało się, że tych plecaków potrzeba tak dużo...:music:
     
  10. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Jeszcze 200 plecaków i koniec. Taki ewent to ja lubię. Zwierza i produktów się dozbiera, nagrody fajne i atmosfera miła.:)
     
  11. MYSZKA2005

    MYSZKA2005 Weteran forum

    nawet nie licze ile mi brakuje, nie chce mi sie:)
    ocean zaliczony, w dzungli pozostal item do zgarniecia i kompletuje sprzet alpinistyczny, bo jeszcze cale gory do przejscia:):)
    gratki dla wszystkich, ktorzy juz powrocili z wyprawy, a i dla tych ktorzy zblizaja sie do bazy po trudach eskapady :)
     
  12. zbyniek12370

    zbyniek12370 Wyjątkowy talent

    orłów za 25 szt. sn nie oddam różowa galaretka też zbyteczna no to co koniec tego eventu
     
  13. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    :D Mi 600 plecaków brakuje ale się nie spinam-zrobię,to dobrze,nie,to mi zwierz zostanie....
     
  14. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Spokojnie dasz radę
     
  15. AngelGina

    AngelGina Nadzorca forum

    Dokładnie tak samo pomyślałam, że szkoda mi tylu orłów na 25 sn, które szybko nawet ze skrzynek się uzbiera :), a nie wzięłam też doniczki walentynkowej, wybrałam inną trasę i tak wyszło :)
    Za chwileczkę zbieram bociany, gołębie i dziobaki, to pewnie będzie koniec eventu i pnącze uzupełnię :D
     
  16. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Event skończony, ale jeszcze trochę zwierza pokarmie bo jest czas będą do stodoły.
     
  17. matthero

    matthero Weteran forum

    Proszę więcej takich eventów! Mam drugie węgorze! ;)
     
  18. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Przyjemny evencik i zakończony już. Jeszcze na pawiu zarobiłem niezłą kasę :)
     
  19. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    No to ja tez się pochwalę.Koniec eventu tak może być zawsze :) czysta przyjemność.Nie wiem czy zauważyliście,ale ostatnio robimy eventy na wielkim luzie :) Oby tak zostało na zawsze.Ja zawsze mam problem z wypadajkami a teraz spokojnie :) Życzę wszystkim miłego weekendu
     
  20. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    Event skończony, na wszystkich polach roślina, dawno nie siałam na wyspie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.