Stodoła na Leśnej polanie

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika picantinio2012, 25 czerwca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

czy stodoła w lesie jest potrzebna?

 1. tak

  119 głos(ów)
  87,5%
 2. nie

  9 głos(ów)
  6,6%
 3. obojętne

  8 głos(ów)
  5,9%
Możesz zaznaczyć kilka odpowiedzi.
 1. skaliwa

  skaliwa Fanatyk forum

  Wpierw niech usuną wszystkie błędy w grze, a potem można marzyć o stodole na Leśnej Polanie. Na razie kiepsko to idzie, a każda aktualizacja to możliwość kolejnych błędów. Co nie znaczy, że stodoła jest niepotrzebna, bo jest. Można podmienić budynek oazy na stodołę, aż tak nie jest tam potrzebna, klonować można na innym polu.
   
 2. ptasznik70

  ptasznik70 Naśladowca mistrzów

  Na pozostałych polach jest , to i na polanie powinna być. Ale co racja to racja, będów ciężko im się pozbyć. Mimo to, jestem za.
   
 3. SperanzaE

  SperanzaE Baron forum

  Uważam, że nie jest tam niezbędna.
  Do stodoły prawie wcale nie zaglądam ale może dlatego, że rzadko biorę udział w eventach i nie jest mi to potrzebne.
  Przyzwyczaiłam się do widoku Leśnej Polany bez stodoły.
   
 4. picantinio2012

  picantinio2012 Półbóstwo forum

  Witam, jeżeli, zgodnie z nazwą, masz tam las, to rzeczywiście możesz się obejść, w kazdym innym przypadku konieczne jest przemieszczanie się w celu sprawdzenia stanu zasobów np. zwierzaków w stodole, wtedy samo przyzwyczajenie nie wystarczy
   
  krasnoludek10 lubi to.
 5. krasnoludek10

  krasnoludek10 Chodząca legenda forum

  Głosuję jak najbardziej na tak - za każdym razem jak mam latać po łąkach w poszukiwaniu czego mam mało bo tylko na innych jest Stodoła, to mnie nerw bierze. Nie potrafię się do tego przyzwyczaić i nie będę potrafił, bo po prostu nie chcę się do tego przyzwyczajać - ta gra ma być coraz lepsza, a nie gorsza!!! Z resztą... Głosuję też za młynem, ale tylko jakby znaleźli miejsce poza obszarem, gdzie można cokolwiek postawić (odpowiednik bodajże 184 poletek o ile dobrze pamiętam), bo nie chcę jednak tracić nawet jego śladowej ilości:)