Stefanek78

Temat na forum 'Kto jest kim - gracze' rozpoczęty przez użytkownika Stefanek78, 6 października 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Stefanek78

    Stefanek78 Czeladnik forum

    Witam jestem Stefan mam 44 lata. Na co dzień pracuję jako kurier.
    Czas wolny spędzam na czytaniu kryminałów, chodzę na ryby lub eksperymentuje w kuchni z jedzeniem.
    Posiadam w domu psa rasy Beagle oraz Persa ( kota )
     
  2. Witaj :)
    Życzę udanych plonów na farmie i miło spędzanego czasu na forum.
    Też lubię kryminały, mam owczarka niemieckiego i kota syberyjskiego :)
     
  3. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Witaj...miło Cię poznać :) miałam kiedyś persa niebieskiego ale odszedł za tęczowy most i mam teraz w domu dwa inne koty bo koty kocham najbardziej ale też znalazło się miejsce dla psa- znajdy :)
    Zyczę Ci miłych rozmów na forum i miłych gości w Twoim domku :)
    Pozdrawiam :)
     
  4. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Witaj :)Mnie najbardziej zainteresowały Twoje eksperymenty w kuchni :) i piesek .Też mam nadzieję takiego kiedyś mieć .Jak się wabi ?
    Miłych rozmów i dużo gości w Twoim domku xD
     
  5. Stefanek78

    Stefanek78 Czeladnik forum

    Witaj.
    Dziękuję za miłe przywitanie. Można wiedzieć jakie twoje zwierzaki się wabią ?
    Również mi miło. A jak twoje koty się wabią ?
    Dziękuję za odwiedziny ;)
    A witaj ;) miło że to Cię zainteresowało :D w końcu gotujący facet to rzadkość w tych czasach wszyscy jedzą na mieście zamiast stać przy garach :)
    Wabi się Pudzian :D
     
  6. stokrotka76

    stokrotka76 Komandor forum

    Pudzian to przeurocze :D moje koty nie maja tak wyszukanych imion rudy wabi się Diego ( to maine coon ) szary ulicznik to Tedi a zwariowana sunia to Benia :)
    Spokojnej nocy bo nie jestem nocnym markiem i idę pospać bo rano praca niestety .
    Do miłego :)
     
  7. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Pudzian , bardzo pasuje zapewne do niego xDCo do jedzenia na mieście , to w moim przypadku nierealne :)Do miasta mam 20 km i tak stoję przy garach , ale lubię gotować .Ja mam Berneńczyka Leona , i jamniczkę Kluskę .
     
  8. Stefanek78

    Stefanek78 Czeladnik forum

    Dwa psy w domu ;) to oznacza rodzinę :D Kocham jeść :) Masz jakieś swoje ulubione popisowe danie ?
     
  9. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Na co dzień gotuję dla siebie i swojego nieletniego syna xDAle w niedzielę , jeśli akurat nie pracuję przyjeżdżają córki(jedna ma już swoją rodzinę ) na obiadki do mamusi .Gotuję tradycyjne potrawy , ale lubię też czymś nowym ich zaskoczyć .Ulubione , popisowe to żeberka w kapuście , kaczka nadziewana mięskiem , albo jabłkami .Nie eksperymentuję z owocami morza , nie trawię ich o_O:)A jakie Ty masz danie popisowe ?
     
  10. Stefanek78

    Stefanek78 Czeladnik forum

    O ! Trafiłem z dużą rodzinką :D Pysznie u Ciebie , wbiję się na obiadek do Ciebie :D Moje popisowe to gulasz i żołądki ( z indyka ) nie wspomnę o wątróbce :D
     
  11. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Na obiadek zapraszam xDale wątróbki u mnie nie będzie , następna rzecz której nie jem :)
     
  12. Stefanek78

    Stefanek78 Czeladnik forum

    Nie każdy musi lubić ;) Z chęcią skorzystam z oferty :D
     
  13. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Na obiad już jesteśmy umówieni xDTeraz , może powiedz jakie kryminały czytasz ?Jeśli to oczywiście nie tajemnica ;)
     
  14. Stefanek78

    Stefanek78 Czeladnik forum

    Alex Kava
    Stuart MacBride
    i wszystko co skandynawskie :D
     
  15. anndyj

    anndyj Nadzorca forum

    ooo miłośnik gotowania i kryminałów xD Witam nowego farmera, powodzenia w grze i na forum życzę. Widzę, że już pierwsze fanki zawitały :pxDxD:cry:
     
    ryba4862 lubi to.
  16. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Alex Kava jest mi znany .To Millenium Larssona też pewnie czytałeś :)
     
  17. Stefanek78

    Stefanek78 Czeladnik forum

    Witaj czyżby zawitała do mnie również miłośniczka gotowania i kryminałów :D
    Oczywiście że czytałem :) Zwłaszcza mężczyźni którzy nienawidzą kobiet :D
     
  18. ryba4862

    ryba4862 Chodząca legenda forum

    Utożsamiasz się z tym tytułem ?-.-:)
     
  19. Stefanek78

    Stefanek78 Czeladnik forum

    Broń Boże nie :)
     
  20. Semi i Julka :) Julka to kotka :) Właśnie śpi mi na kolanach :)