Opinie Stare, dobre czasy - misje 24 h

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 9 stycznia 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Widzę tu wspaniały zespół muzyczny, do którego z moim klarnetem się przyłączę :)

    Do ukończenia całości brakuje jeszcze 68.
     
  2. CHUDYJUREK

    CHUDYJUREK Nadzorca forum

    Zważywszy że miałem nie brać udziału w zabawie to 6 ulepszenie Eleonory i tak jest sukcesem. Nie sadzę już nic bo mi się nie chce -.-
     
  3. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Totemy bardzo ładnie mi się posypały i Stare dobre czasy przeszły do lamusa:D Skończyłam całą:D Powodzenia wszystkim jeszcze walczącym:music::D
     
  4. irenamazur54

    irenamazur54 Okazjonalny autor

    witam.u mnie brak totemów marnie lecą chyba nie dam rady,brak 100 szt.powodzenia
     
  5. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No cóż, ja skończę może około południa, bo nie chciałem ściągać zagród i głównie na nich bazuje, a totemów jeszcze trochę brakuje ;) za to myślę, że w tym wesołym zespole brak jeszcze solisty, więc może to ja na koniec odśpiewam wesoły finish*xD

    *koniec
     
  6. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Koniec 8) Jeszcze brak 19 wypadaj do 1 srebrnego ale warsztaty akurat przed końcem dojrzeją.Ostatnie ulepszenie jednak założyłam-i tak raz dziennie itemy zbieram,to zawsze 10% więcej PD.Trzymam kciuki za resztę orkiestry :music:
     
  7. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Sąsiedzie - to będzie nas dwoje co to skończą koło południa:) o ile oczywiście moje 1,5 poletka karnegii wysypie brakujące 104 totemy do ostatniej nakładki oraz 45 do 1 zad.;)
    W wesołej orkiestrze raźniej,solistę już mamy,składzik znakomity:inlove:,to ja dołączę może z trąbką na sam koniecxD
     
  8. MaDzo

    MaDzo Cesarz forum

    Czy ja słyszę jakąś sentymentalną nutę w tym zespole,ze te stare,dobre czasy bezpowrotnie minęły:(;)
    Skończyłam z tym farbowanym lisem...
     
  9. -rybka24-

    -rybka24- Chodząca legenda forum

    U mnie już koniec :D8):D
    Trzymam kciuki za walczących :)
     
  10. hator

    hator Ekspert forum

    To i ja się pochwalę ;), wszystkie misje zakończone pełnym sukcesem. Oczywiście jak większość z Was piszących tu, ostatnie ulepszenie poczeka w pasku, najpierw wypróbuje wersję 50% co 6 godzin :p
    Zobaczymy jak to się sprawdzi :)
     
  11. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    <ciach>
    Event skończony.


    Wycięłam fragment odnoszący się do usuniętego postu
    MOD_Marion
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 14 stycznia 2020
  12. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry. Brakuje mi 41 wylotek dałem papugi klasyczne++ na plantacje za godzinkę zbiór zobaczymy czy dozbieram 4:30h do końca.
     
  13. maudisol

    maudisol Okazjonalny autor

    Skończyłam na spokojnie i wypadajek ponad stan jeszcze mam.
     
  14. .Bogumiła.

    .Bogumiła. Cesarz forum

    Z pól zawsze lepiej lecą wypadajki
     
  15. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Dzień dobry.
    Całość skończę za godzinę jak zbiorę bataty,zbrakło 9 szt totemów.
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    A u mnie właśnie skończyły się stare dobre czasy.;)xD

    [​IMG]
    Totemy i pocztówki na dużym plusie.
    Życzę, żeby się udało, ale ja raczej stawiałabym na warzywka z maską tiki i alchemikiem a nie na papugi.:)
     
  17. Pszeniczne

    Pszeniczne Forumowy żółtodziób

    Moim zdaniem najbardziej korzystne jest ulepszenie VII. Zastanówcie się bo później nie ma zmian. Przy ulepszeniu 7 macie +50% przez 20h.
     
    Ostatnie edytowanie: 14 stycznia 2020
  18. jagoda1953

    jagoda1953 Chodząca legenda forum

    Witam

    Ja dołączyłam do tego zespołu wczoraj,ale nie miałam czasu pisać.Teraz donoszę że,po tych zbiorach dopiero skończyłam.Start miałam fatalny,ale za to finisz dobry :) Wszystkim życzę fajnego dnia i zobaczymy co nas czeka dalej :)
     
  19. basia_z_

    basia_z_ Weteran forum

    :):)
    Przez 5 godzin :) Ps. Stare dobre czasy zakończyły się dziś rano
     
  20. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Gratki ja też dopiero skończyłam,gra w zespole przynosi dobre rezultaty.Nie należy go rozwiązywać,lecz grać dalej.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.