Stara Farma

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika DariuszZ, 1 grudnia 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Jesteś za pomysłem?Która farma jest lepsza?

  1. Tak/Nowa Farma

    46,4%
  2. Tak/Stara Farma

    10,7%
  3. Tak/Nie mam zdania

    0 głos(ów)
    0,0%
  4. Nie mam zdania/Nowa Farma

    3,6%
  5. Nie mam zdania/Stara Farma

    0 głos(ów)
    0,0%
  6. Nie mam zdania/Nie mam zdania

    10,7%
  7. Nie/Nowa Farma

    21,4%
  8. Nie/Stara Farma

    3,6%
  9. Nie/Nie mam zdania

    3,6%
  1. DariuszZ

    DariuszZ Czeladnik forum

    Witam,
    chodziłoby o to,że na jakiś czas pojawia się stara Farmerama.To mogłoby być tak,że na placu w mieście był wehikuł czasu.Jak się go naciśnie,to się włącza i pojawia się stara wersja z 2009 roku.Można również wrócić z powrotem.Możliwe to byłoby przez 10 dni,co rok.

    Informacje ogólne:
    • Nazwa wydarzenia: Powrót do przeszłości
    • Rodzaj wydarzenia:Misja na placu przed spółdzielnią
    • Czas trwania eventu:10 dni(10.07-19.07).
    Dodatkowe informacje:
    • Na placu jest wehikuł czasu i jak się ten wehikuł kliknie,wtedy strona się odświeży i się włącza się wersja z 2009 roku.Są tam już gotowe zwierzęta,pola i drzewa.Jak coś usuniecie,to nic nie ucierpi w obecnej wersji.Wehikuł w wersji z 2009 roku jest na farmie nad gnojem.Wygląda tak samo jak ten z obecnej wersji.Wydarzenie powtarza się co rok.
     
    Ostatnie edytowanie: 2 grudnia 2016
  2. foczunia84

    foczunia84 Cesarz forum

    Gram od ponad 6 lat i większych wizualnych różnic nie widzę.Na czym by ta "stara farma" miała polegać?Zabranie zwierząt,które doszły?Zmiana wizualna?Zabranie pól?Zawodów?Dopalaczy?Zalewanie pól?Znikanie zagród po skasowaniu?Powrót palmogroszy?
     
    ania1713 i kazak9 lubią to.
  3. MOD_Ananke

    MOD_Ananke Guest

    Zgadzam się, że to są konieczne informacje.


    DariuszZ dopracuj, proszę, swój pomysł. Co rozumiesz przez "stara farma"? Jaki byłby cel takiej podróży w czasie? Pojawiałaby się w ramach cyklicznego eventu?

    może wzór pomysłu pomoże
    Wzór pomysłu na event

    Na dopracowanie szczegółów czekamy do jutra do godziny 13.
     
  4. filip56702

    filip56702 Okazjonalny autor

    Jestem na tak tęsknie za tymi starymi teksturami
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jak dla mnie zupełnie niepotrzebna opcja, przyzwyczajam się do różnych rzeczy i nie potrzebuję zmiany wyglądu farmy czy innych grafik.
    Niemniej jednak pomysł dopracowany, dodaję więc do alfabetycznego spisu treści w kategorii Inne pomysły, bo eventem takiej opcji nazwać nie można.
     
    TrissMerigold. lubi to.
  6. kheme

    kheme Analityk forum

    Yyyyyyyyy, ale po co?
     
  7. skaliwa

    skaliwa Fanatyk forum

    Kompletnie nie wiem jak odpowiedzieć.... jeszcze jak przez mgłę pamiętam starą farmę, stare zagrody i drzewa, no drzewa oprócz kasztana i brzoskwini chyba się nie zmieniły, ale już się przyzwyczaiłam do tej obecnej i dla mnie jest wszystko w porzo, nie naprawdę nie wiem.....jedynie co mi przychodzi do głowy w związku z takim eventem, to możliwość zdobycia jakichś starych wycofanych drzew, czy zagród, ale to dla młodych graczy.
     
  8. chrumcia91

    chrumcia91 Chodząca legenda forum

    ja pamiętam jak gruszki, pigwa inaczej wyglądały :D
    ale czy wracac? na zalewające pola?
    chyba nie chce :p
     
    Agulka87 lubi to.