sprzedaż roślin z eventu

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika katrina_60, 11 sierpnia 2018.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. katrina_60

    katrina_60 Zaawansowany

    na targu widoczne są rośliny eventowe, które można kupić ale jeżeli ja chcę sprzedać i wchodzę na zakładkę "zaoferuj artykuł" to moje rośliny eventowe nie są widoczne, co z tym zrobić?
     
  2. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Podejrzewam, że posiadasz nasiona rośliny eventowej. Sprzedać można roślinę. Zatem trzeba wysiać nasiona, zebrać i wtedy wystawić na targ. Czy masz jeszcze jakieś pytania?
     
  3. katrina_60

    katrina_60 Zaawansowany

    już widać rośliny, samo się naprawiło

    można zamknąć

    Twoje posty połączyłam, ponieważ na forum nie piszemy swoich postów jeden pod drugim. Jeśli chcesz coś dopisać, to korzystaj proszę z opcji "Edytuj"przy poprzednim swoim poście.
    Proszę zapoznać się z poradnikiem --->Edycja posta oraz Łączenie postów
    Tutaj można poćwiczyć --->Wątek do ćwiczeń
    MOD_Zła
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 12 sierpnia 2018
  4. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Skoro się naprawiło, to zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.