Spowolnienie gry

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika Krokodylek75, 1 sierpnia 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
 1. Krokodylek75

  Krokodylek75 Fanatyk forum

  Od rana mam problem z szybkim dostępem do gry. Bardzo długo gra się ładuje, przejście pomiędzy polanami trwa długo. A do dzielnicy rzemieślniczej nie mogę w ogóle wejść. Czy to jakiś większy problem? (ciasteczka wyczyszczone, żeby nie było )
   
 2. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Krokodylek75 nie mamy na chwilę obecną żadnych informacji czy zgłoszeń o spowolnieniu gry. Sprawdzałeś/resetowałeś połączenie z internetem?
   
  Lunari78 lubi to.
 3. Krokodylek75

  Krokodylek75 Fanatyk forum

  Tak, resetowałem, komputer uruchamiałem kilka razy. Być może to problem tylko u mnie. Dziękuję za odpowiedź. Jakoś muszę przetrwać, chociaż dzielnica rzemieślnicza jest dzisiaj dla mnie niedostępna.
   
 4. SMOD_Atena

  SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

  Nie pisałam o resecie komputera a o połączeniu z internetem bo być może są lub były jakieś chwilowe przerwania połączenia. Jeśli sprawdzisz internetet i wszystko u Ciebie będzie w porządku a problem ze spowolnieniem gry będzie nadal to zapraszam do PT w celu sprawdzenia konta.
  A skoro tutaj nie masz już pytań to temat zamykam. Miłego dnia.
   
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.