Spontaniczny konkurs na największego leniwca

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Zgredek*, 28 marca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Zgredku, mój ulubiony (od dawna) Modzie :):inlove: przecież i Ty wiesz i ja wiem jakie jest to forum. xD:cry:xD
    Zastanawia mnie jednak czym kierują się gracze zakładając nowe farmy . . . a nie napiszę co myślę :oops:;)

    * * *
    Ale trochę smutno, że gracze nie potrafią się już bawić :(, bo wierzę, że gdyby w nagrodach był Jasiek, to zainteresowanie byłoby większe, natomiast udział w konkursie tylko dla zabawy mało kogo interesuje.

    * * *
    Mam jednak nadzieję, że to czas przedświąteczny i gracze nie mają ochoty na zabawę. :)
    Czekam zatem na kolejny konkurs.;)
     
    Montwa, krasnoludek10 oraz KsiądzxD lubią to.
  2. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niestety wszystkie Jaśki już wydałem.
    Ale że florenów na koncie całkiem pokaźna ilość, to mam pytanie do wszystkich farmerów:
    Jakie nagrody (które można zdobyć za floreny i które można wysłać podczas HWP) byłyby interesujące?
     
    krasnoludek10, KsiądzxD oraz bacowa70 lubią to.
  3. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Leniwce z + są do kupienia za 60k SG...
    Podesłałabym chętnym... ale żal mi (nie chce mi się) wydawać fl na licencje...
    Chyba, że są jakieś inne, o których nie wiem i ominęła mnie szansa życia.

    Ja nie z biorących udział w konkursach, ale za FL... może np. pomarańczowe ważki, by kogoś ucieszyły i zachęciły do wzięcia udziału w zabawie.
    Jest jeszcze kot w worku w postaci "Dni sąsiada" - nie wiadomo czy będą i co będzie można w nich podarować, ale to tutejszy najlepszy (tradycyjny) motywator - niewiadoma.:p
     
  4. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    .
    W tej grze prawie wszystko jest do kupienia, czy to za SG, FM, FL, PLN . . . tylko czy o to chodzi w organizowanych konkursach.-.-8)
    Ja akurat zrozumiałam intencję Zgredka i cieszę się, że takie ma podejście do gry. No cóż Zgredziu . . . do następnego. :)
     
  5. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    [​IMG]
    o Borze xD nie wierzę xD jestem miss publiczności hahahahaxD:cry:
    Bardzo dziękuję wszystkim, którzy na Mnie głosowali i nie tylko :inlove: faktycznie, poświęcenie w końcówce niebywałeo_O :D
    (o lajkach nie raz ktoś przestrzegał i faktycznie..)
    Tym samym pierwszy raz w życiu zostałem doceniony czy wyróżniony i coś wygrałem :DxDxD
    Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom:)
    Dzinki za zorganizowanie konkursu, czekamy na następny ;)
    Szczęść :D
     
  6. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    O MOD-zie Zgredku dla mnie to radocha
    I za nagrodę Serdecznie Dziękuję:):inlove:

    choć Mietka chyba mniej się cieszy trocha
    bo jej od dziś już ćwiczyć proponuję.
    Być może nawet lekki strach ją bierze
    gdy tak nerwowo przeczesuje grzywkę
    i mi się pyta
    - ,, Niby jak mam leżeć ?!
    - Jak to jak Mietka , no tak jak leniwce.
    Zanim wygraną nagrodę dostaniesz
    to odpowiedniej gałęzi poszukaj
    no i przetestuj czy dasz radę na niej
    bo na gałęzi leżenie to sztuka .
    W jeden czy dwa dni jej nie opanujesz
    a zwłaszcza zmiany położenia ciała
    by brzuchem w górę...
    - ,, Ty chyba żartujesz ! ,,
    - Co ty Mietuchna , nawet bym nie śmiała.xD:cry:
    -,, Mam na gałęzi tak brzuchem do góry ...
    toż i leniwce tak nie polegują ,,
    - Skąd wiesz ? A może potrafiłby który
    tylko z lenistwa tego nie próbują
    Ale ty możesz spróbować już teraz

    - no i próbuje , w co jeszcze nie wierzę
    w stronę ewentu nawet nie spoziera
    więc i ja idę
    na hamak poleżeć :p;)

    Lecz zanim pójdę, jeszcze raz Dziękuję Organizatorowi za wyróżnienie jak też i za konkurs :)
    - a wszystkim uczestnikom za wspólną zabawę :)
    Gratuluję Zwycięzcom (
    w tym i mojej Mietce) .

    I także czekam na kolejny konkurs - ten był z leniwymi dla leniwych, to może teraz z pełzającymi dla powolnych :music:a w nagrodach zagrody dla anakondy też z + i ++ , albo dla żółwi w kolorze , bo zagród z + to chyba dla nich nie ma .
     
  7. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Albo z pszczołami dla pracowitych. Można wymyślać. Ale zainteresowanie niewielkie :(
    Chociaż gdyby tak w nagrodach był jakiś neonowy ul lub różowa pszczelarnia, to kto wie... xD
     
    krasnoludek10 i KsiądzxD lubią to.
  8. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Nie wpadłabym na to, dziękuję.
    A w moim poście chodziło o co innego, ale cóż...
    Ksiądz wygrał i słusznie, bo tutaj jest jak w (małym...powiedzmy) parafialnym kościele ;)
    No, końcówka faktycznie fascynująca... zdjęcie też pasuje ;)
    To jak wysłać drugą z +, może być za "Bóg zapłać":p Niech stracę tutaj, może będzie mi policzone gdzie indziej :p
     
    Montwa, krasnoludek10 oraz KsiądzxD lubią to.
  9. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    O nie nie
    w nagrodę neon róż czy jasiek czy inny frykas
    to uczestnik jednak musi się napracować coś działaś dać trochę od siebie :)

    podstępnie można by zwabić ( może pierwsza przejdzie bez zainteresowania ale następne kto wie ;))

    klika edycji konkurs no 2 czy 3 zwyczajnych , tak jak obecny ++ czy xxl czy czerwone stare zagrody ,ozdoby itp
    a na koniec w 3 czy 4 edycji jasiek i udział biorą tylko uczestnicy wcześniejszych edycji konkursu :p
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Iście diabelski plan:p Ale podoba mi się:D
     
  11. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Niech to. Zapomniałem, że jest GT. Przypomniałem sobie w ostatniej chwili :D
    Na szczęście zdążyłem wysłać leniwce :)
     
    -guciu74-, KsiądzxD oraz krasnoludek10 lubią to.