Spontaniczny konkurs na największego leniwca

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Zgredek*, 28 marca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. duzy6666

    duzy6666 Generał forum

    Leniwce leniwce leniwce o_O nie mam takiej zagrody a gram już ponad 10 lat8) Zgredziu serce Ty moje;) muszę koniecznie mieć te leniwce ++:inlove:wiem że mnie nie zawiedziesz:p
     
  2. AZS-ŁZS-WZJ

    AZS-ŁZS-WZJ Czeladnik forum

    Ja też już trochę gram. I też jeszcze nie mam tych zagród. Ale w sumie do niczego nie są mi potrzebne. :p
    No taki ze mnie leniwiec. ;)
    Więc w sumie nie wiem co ja tu robię. :cry:
     
  3. szary_ludzik

    szary_ludzik Mistrz forum

    Przybiegłam, zdążyłam, wreszcie konkursu nie przegapiłam. :)
    Szczerze pisząc to przyszłam zrobić tłum, bo zagrodę dla leniwca mam, nawet z dwoma plusami i z jednym i bez plusa też. Nawet kilka sztuk paszy ukręconej dla leniwca mam. :)
    Jednak skoro jest konkurs i jest szansa na to, by wziąć w nim udział, to biegnę.
    Rok temu zabrałam się za konkurs na ukończenie misji w spółdzielni, konkurs chyba się skończył, a ja dalej kontynuuję to żmudne zajęcie. :)
    A teraz przystąpmy do odpowiedzi na pytanie - dlaczego to ja mam dostać leniwca?
    Otóż... - nie znam odpowiedzi na to pytanie.
    Ale w zamian mogę opowiedzieć kawał:
    Przychodzi szary_ludzik do lekarza, a tam... leniwiec ++ :) Ha! ha! haaa...
    A teraz przeczytaj uważnie ten tekst: tik, tak, zamykasz oczy i jesteś podatny na sugestie, za chwilkę przeczytasz co masz zrobić podczas następnego G&T, czytaj uważnie i wykonaj zadanie jak najlepiej potrafisz:
    Podczas G&T wyślę do szary_ludzik zagrodę dla leniwca ++ do tej zagrody dodam ślimaki oraz czerwone żółwie, a wszystko na tą farmę dostarczy John Cytryna, który zamieszka na drzewie u szarego_ludzika na stałe...
    A teraz kliknij Lubię pod tym postem...
    Tak, tik pamiętaj, wykonaj polecenie.
    Tik, tak wracasz do rzeczywistości i już wiesz kto ma wygrać konkurs, wszyscy wiecie co robić. :)
     
  4. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    ja dałam wszystkim lajki po równo co by nie było że kogoś nie lubię,na wszelki wypadek sprawdziłam ile ja mam lenistwa a tu zonk leniwców brak wpadłam w panikę ale nagle mnie olśniło i sprawdziłam na baha uff mam jednak nieduże stadko powoli łażących xD;)
     
  5. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    To prowokacja jakaś czy coś...? 8)xD

    Dobra, więc może ja:
    - nie gram od czterech lat
    - spory zagajnik nawozowców na leśnej stoi niezbierany też od czterech lat
    - 44 kacze stawy ustawione na głównej tak pewnie z rok temu (w ramach jakiejś dysputy na tematy zakazane) stoją nadal, i to bez paszy/wody (jeszcze czego)

    Ale na wyspie mam w inwentarzu pięć leniwców++ (mordujcie nie wiem skąd)...
    ... więc tak ogólnie udziału w konkursie nie biorę (a leniwce chętnie oddam jakby ktoś potrzebował, bez konkursu xD).
     
  6. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Raczej efekt lenistwa. Nie gram od jakiegoś czasu (choć trochę krócej niż twoje cztery lata) i z braku zajęć przychodzą mi do głowy różne dziwne pomysły. A że nie chce mi się nad nimi za długo myśleć, to wychodzą posty takie jak ten xD:cry:
     
  7. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Dziękuja za ślunsku gwaru:D


    Ale z całym szacunkiem, drogi Wielebny.. To ja jestem najbardziej leniwą osobą na tym forum:p;) I to do tego stopnia, że mój brat bliźniak (kto wie, ten wie, reszta nie musi) sam może sobie wybrać czy traktować moją odpowiedź jako zgłoszenie, czy nie, bo.. No cóż.. Nie chcę mi się. Ale dla wielu z Was to pewnie żadna nowośćxD:cry:xD
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Mimo żech nie hanys, to jo cie prosza... dej se na szczimanie i lepiyj szkryflej po polsku.
    Bo żodyn, ale to żodyn hanys (ani nawet gorol zza Brynicy) niy powiy "Dziękuja".
    -.-
     
  9. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Widzisz.. Masz kolejny dowód mojego lenistwa - nawet nie chciało mi się sprawdzićxD:cry:xD To tylko utwierdza mnie (i pewnie nie tylko mnie), że jestem największym leniem i dlatego leniwce najbardziej pasują do mojej faremki - zgodnie z moim charakterem:pxD:cry:xD Temperamentem w sumie też, bo od wielu lat wielu uważa mnie za flegmatyka a jako, że są oni znani z wielkiej dokładności, to.. No cóż.. I robią mniej od innych (zwłaszcza jak są perfekcjonistami jak ja), więc mogą być uznawani za leniwych:p;)

    PS. Bardzo prawdopodobne jest to, że źle zrozumiałem słowa Wielebnego, więc postaram się (w granicach swojego lenistwa) nie pisać już po śląsku, bo mimo tegoż samego lenistwa nawet ja czuję, że gwara śląska ze mną nie współgra jak tyle lat używałem praktycznie tylko oficjalnego języka czyli polskiego na terenie naszego kraju;) Dobranoc wszystkim i do zobaczenia kiedyś tam, bo jak co poniektórzy zdążyli zauważyć.. Ku uciesze jednych, utrapieniu drugich oraz obojętności trzecich nie wchodzę na forum już tak regularnie jak lata temu - kolejny powód, aby leniwce trafiły na moją farmę:)xD:cry:xD
    PS2. Wszystkim życzę miłej zabawy i jak już zbiorę się w sobie, aby sprawdzić stan zagród dla leniwców i samych zwierzątek z nich a okaże się, że mam ich zadowalającą mnie ilość, to śmiało możecie zgłaszać się po nie podczas eventu "Gift and Trade" (polska nazwa: "Handel i podarki", "Handel i wymiana" czy jakoś tak). Na pożyczanie tychże zagród (a kto wie, może również innych) również;) Przypominajcie się tylko na forum, ponieważ znowu wejdę na farmę na ten event jak się skończy albo będzie chylił się ku końcowi... A od dłuższego czasu na forum zaglądam tylko do powiadomień, których i tak jest niewiele.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 kwietnia 2023
  10. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Bracik, jo cie prosza... nie fanzol -.-



    Zostały 3 godziny. Komu jeszcze wrodzony lub nabyty leniwiec nie pozwolił wziąć udziału, ma ku temu ostatnią szansę :)
     
  11. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Tu gdzie mieszkam miejscowości są dwujęzyczne i gadają, padają albo rzekają czy rzykają (co chyba bardziej oznacza modlitwę) do Mnie dziękuja, na 100% ;) A czasami tak jest, że nawet nie wiem o czym mówią, ale brzmi śmiesznie xD:cry:
     
  12. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Uff
    Przypełzałam xD na konkurs

    zdążyłam ?! :pxD
     
  13. WarszawiakWarsaw

    WarszawiakWarsaw Młodszy ekspert

    Proszę - ksiądz z nagrodą publiczności. :p
     
  14. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    upload_2023-4-5_0-12-51.png
    30 polubień. Piękny wynik :)
    Ale lajki nie kłamią i leniwce z jednym plusem pójdą do Księdza.
    upload_2023-4-5_0-14-45.png


    A ++?
    3 szt. do kalinamala
    2 szt. do szary_ludzik
    1 szt. do Montwa

    Gratuluję wszystkim i dziękuję za udział. Zagrody wyślę podczas GT.
     
  15. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dziękuję Zgredku i wszystkim lajkującym - już czuję się wyróżniona.:)
    Leniwce+ słusznie trafią do tego, który otrzymał najwięcej lajków - ach ten "UjarzmionySułtan" czy "GłównyCel" - piękne nicki.;)xD

    * * *
    Gratuluję zwycięzcom.:)

    A leniwce++ przekażę dla agniecha$.
     
  16. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Gratuluję zwycięzcom
    Brawa dla wszystkich
    [​IMG]


    O to niespodzianka

    Dziękuję [​IMG]
     
  17. Montwa

    Montwa Moguł forum

    A mi z kolei to najbardziej spodobał się nick "jabol102" xDxDxD Grubo ;)
     
  18. aniusia64

    aniusia64 Wyjątkowy talent

    po
    naszymu sie godo dzinki
     
  19. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Gratulacje dla Wielebnego, Kalinamala, szary_ludzik i Montwa a wszystkim dziękuję za super zabawę:D Łącznie z moim bratem bliźniakiem, który ten konkurs organizował i co jakiś czas mi drobne szpileczki w plecy wbijał:p;) Że też się mu chciało wbrew temu, co napisał w pierwszym pościexD:p;)
     
    kalinamala, KsiądzxD oraz PoloMit lubią to.
  20. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Następnym razem (o ile jakiś będzie, bo patrząc na zainteresowanie tym, to nie wiem, czy mi się będzie chciało coś jeszcze robić) może pomyślę o tym, żeby liczyć tylko nicki, z których na przykład w miesiącu poprzedzającym zabawę napisano minimum 5 postów.