Spontaniczny konkurs na największego leniwca

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MOD_Zgredek*, 28 marca 2023.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Do wygrania Leniwce - zagroda klasyczna ++
    O, takie:
    [​IMG]

    Nie chce mi się za długo myśleć nad zasadami, więc dam je temu, kto w poście poniżej najlepiej uzasadni, dlaczego mają trafić do niego
    :sleepy::sleepy::sleepy::sleepy:
    1. miejsce - 3 zagrody
    2. miejsce - 2 zagrody
    3. miejsce - 1 zagroda

    Nagroda publiczności (za najwięcej lajków) - Leniwce - zagroda klasyczna + (1 zagroda).


    Termin: no niech będzie, że od teraz do 4 kwietnia 2023, do godz. 23:59. Zagrody wyślę podczas Gift and Trade.​
     
  2. Montwa

    Montwa Moguł forum

    Hihi, no myślę, że to powinienem być ja. ;)xD:p

    Nie ma większego leniwca na tym forum, który by przy każdym evencie widział tyle problemów, by ostatecznie za każdym niemalże razem sobie dany event odpuścić, by leniwie zdobywać codzienne PD. xD:cry:xD
    To mówię Wam ja, Montwa. xD:p;)
     
  3. Mikkaja19

    Mikkaja19 Koneser forum

    To dla mnie chyba te leniwce:p Takiego mam lenia, że nawet mi się nie chce pisać dlaczegoxD
     
  4. Malwina-02

    Malwina-02 Okazjonalny autor

    ;) Mój drogi Zgredku :inlove:

    Zagrody leniwca ++ mam, ale jeśli znajdę się w gronie wygranych to obiecuje przeznaczyć je jako nagrodę dla tych co zajmą ostatnie miejsca.
    Ze swoich zagród przeznaczę 1 zagrodę za ostatnie miejsce za lajki.
     
  5. Majeczka13

    Majeczka13 Chodząca legenda forum

    Leniwce wspaniała nagroda dla lenia bez +. Mój leń pozwala mi tylko na chwilę z " Pomaganie przez klikanie". Jak zamknie oczy to czasem wjadę w Dolinę szarotek. Zmykam bo mój leniwy leniwiec się budzi. xD
     
  6. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    o_Ooo...:music:leniwce co prawda mam , ale i...
    uzasadnienie też znalazłam;
    Dlaczego do mnie proszę MOD-a Zgredka
    miałyby trafić te z dwoma plusami
    bo ze mną nie chce się polenić Mietka
    to może zechce z tymi leniwcami :p
    Na każdy ewent powiada; - ,, Robimy !,,
    i do orania ciągle mnie popędza
    a tak to sobie czasem poleżymy

    [​IMG]
    gdy ją nauczą energię oszczędzać xD:cry:xD

    - myślę , że to wystarczające uzasadnienie ,,dlaczego ,, :p
     
  7. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    o_Oo . . . Konkurs Zgredkowy.:D
    Nie może mnie zabraknąć :), ale tym razem uzasadnię dlaczego Leniwce++ nie powinny trafić do mnie.;)

    Mam tych zagród 35 w pasku:
    [​IMG]

    a samych leniwców 38.021 szt. w stodole:
    [​IMG]
    Przygotowywałam się na ich kolorowanie, a tu szopy za chwilę zajmą oazę :oops:, no i "po ptokach" :p leniwce muszą jeszcze poczekać - a zresztą one się nigdzie nie spieszą i do wszystkiego takie leniwe:
    "Samica rodzi zwykle jedno młode rocznie, które karmi przez 6 miesięcy. Młode - natychmiast po urodzeniu - obraca się do pozycji "do góry nogami", w której spędzi resztę życia. Samce i samice osiągają "dojrzałość" po trzech latach. Leniwce żyją samotnie, z wyjątkiem matki z młodym."

    * * *
    Gdyby jednak znalazła się zagroda leniwców z jednym plusikiem, to bardzo proszę - nie mam ani jednej. I tutaj uzasadnienia nie mam żadnego. No chyba, że ktoś uzna, że po 10 latach gry wypadałoby mieć taką zagrodę kolekcjonersko.:)

    * * *
    Dla gracza, który zajmie 4 miejsce przekażę 1 zagrodę Leniwców ++.
    Powodzenia.:)
     
  8. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Całe leniwce. Są tak leniwe, że nawet nie chce im się iść do oazy miłości :p

    Może to lenistwo, ale uzbierałem tylko jedną taką. Już ją przeznaczyłem na nagrodę publiczności za uzasadnienie z największą liczbą otrzymanych lajków. Jeżeli wygrasz w tej klasyfikacji, to z chęcią ci ją wyślę :p
     
  9. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    u mnie w pasku jest 45 zagród leniwców z ++ i ani jednego z + ....ciekawe ;)
    Tak jak Ania mogę podarować komuś leniwce ++
    swoją drogą nawet nie wiedziałam, że tyle ich się nazbierało ale teraz już wiem dlaczego nie chce mi się czasem pracować na farmie ;)
     
  10. KsiądzxD

    KsiądzxD Ambasador forum

    Jo je leniwy jak pierun :sleepy:
    Dojcie kciuka do wierchu, dziękuja :sleepy:
     
  11. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    To ja już wiem co zrobię.-.-:D
    Żadnemu uczestnikowi konkursu nie dam lajka.xD:cry:xD:p
     
  12. tajger1212

    tajger1212 Wszystkowiedząca wyrocznia

    Witam wszystkich rozleniwionych Farmerów.
    już od wtorku tak powolutku [bo szybciej mi się nie chciało] sobie myślałam dlaczego ja powinnam wygrać te leniwce z plusami
    i w piątek mnie olśniło że większego leniwca ode mnie niema.
     
  13. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Jeśli wygram, to także przeznaczę moje leniwce komuś innemu (o ile będzie mi się chciało) xDxD;).
    A tak serio miłej zabawy dla wszystkich :).
     
  14. misiek1978

    misiek1978 Chodząca legenda forum

    Wygrana należy się mi :p
    Jestem pracowitym, sumiennym i odpowiedzialnym farmerem
    Robię wszystkie eventy a nawet te których nie ma
    Zabrałem się nawet za misje w spółdzielni
    kto mnie przebije 8)
     
  15. ewanta

    ewanta Komandor forum

    leniwiec powinien trafić do mnie bo też jestem z natury leniwiec: mój wewnętrzny leniwiec objawia się najbardziej przy wystawianiu "johnów" jak trzeba walczyć o wypadajki - zdarzyło mi się wyjąć je z paska dopiero raz xD przeważnie mi się nie chce i potem brakuje wylotek :cry:
     
  16. WarszawiakWarsaw

    WarszawiakWarsaw Młodszy ekspert

    Leniwiec powinien trafić do mnie, bo ... gram krótko i jeszcze takiego nie mam. :)
     
  17. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Leniwiec++ a nawet dwa powinny trafić do mnie. Jestem nowym graczem wracającym po kilkunastu latach przerwy. I jak nie dostanę leniwca, to rzucę grę przez tę niesprawiedliwość 8)xD
     
  18. MOD_Zgredek*

    MOD_Zgredek* Forum Moderator Team Farmerama PL

    Tak leniwych farmerów jeszcze nie widziałem... Najpierw narzekają, że mało konkursów, a jak człowiek coś wymyśli, to nawet paru zdań nie chce im się sklecić... Po co cokolwiek organizować, jak nie ma dla kogo?
     
  19. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Nie wiesz komu dać leniwca ? To nie dawaj nikomu . Niech wszyscy dadzą Tobie :)
    Proponuję zmasowany atak leniwcami na Zgredka xD
     
  20. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    Jestem za bardzo leniwa aby uzasadniać po co one mi są. Leniwce są leniwe tak jak Ja. Pozdrawiam wszystkie leniwce chwała Wam i tak zdążymy.