Opinie Splątana Tawerna

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 11 maja 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    chyba co pięć godzin dopisują te miśki mi do końca brakuje 7500 krzaków i 380 kompasów jeszcze nie panikuje rano zobaczę ile z habanero wyleci wypadajek
     
  2. Karakuliambro

    Karakuliambro Stary wyjadacz

    337kompasów brakuje do Piccolo. Dwa zasiewy wspięgi powinno wystarczyć plus 11 magicznych drzew. Z długiej ewentówki kompasy całkiem ładnie leciały: +/- 70 szt. ze zbioru.
     
  3. basia99999

    basia99999 Forum Pro

    Rośliny trzeba zrobić w młyni
    [​IMG]
    Rośliny na rozsiew produkujemy w młynie z wykorzystaniem pirackiego misia i opaski na oko lub poduszki na igły.
     
  4. klonek68

    klonek68 Weteran forum

    Losowość wypadania kompasów to jakaś wielka kpina ...co z tego że pierwsze rośliny dawno wysiane jak brak kompasów uniemożliwia przejście do drugiego etapu eventu :cry: może chociaż pnącze odpale do końca eventu;)
     
  5. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    nie lubię ewentów na wyspie,,zawsze kłopoty z wylotkami-.-8):(:cry:
     
  6. wisna

    wisna Czeladnik forum

    Tyle to wiedziałem, ale skąd pirackie misie? Dzięki .dorotka01. za przypomnienie o 5 godzinach :)
    pzdr
     
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    pirackie misie za 5h,,przecież już wiesz,,
     
  8. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie lilie voodoo dały radę same zgromadzić kompasy, pnącze zdobyłam bez problemu, a te pirackie miśki w krzakach to leniły się okropnie, nie w głowie im kompasy. W tej chwili krzaki z miśkami bez mała w komplecie, a o kompasy muszę jeszcze powalczyć, brakuje 396. Jeszcze prawie dwie doby przed nami, wspięga na polach, więc ten kijek pogo będzie mój.;)xD

    [​IMG]
     
  9. warzywniak1965

    warzywniak1965 Czeladnik forum

    czy u Was też tak słabo lecą kompasy?
     
  10. marysiad8

    marysiad8 Komisarz forum

    witaj
    chyba czegos nie doczytałam
    o jakim kijku pogo piszesz ?
    gdzie on jest ?
     
    Ostatnie edytowanie: 16 maja 2022
  11. -troll-

    -troll- Chodząca legenda forum

    Cudem będzie jak uzbieram kompasy do pnącza. O drugiej roślinie nawet pomarzyć nie da rady :)
    Paranoja nie event ...
     
  12. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ela ma za pewne na myśli skrzynkę Picollo, którą jest ostatnią nagrodą, a jak wiadomo może z niej wypaść kijek pogo xD.
     
  13. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    do pikolaka brakuje mi 6500 miśków a kompasów 307 może się uda jeszcze 37h eventu na koło nawet już nie zaglądam takie szczodre jest tylko że nie w tym co potrzeba żółtych mleczarni mam ponad 300 z jodłami xxl to samo >:(
     
  14. marysiad8

    marysiad8 Komisarz forum

    dziękuje
    Pozdrawiam
     
  15. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    W ostatnim etapie w nagrodach jest skrzynka piccolo, która najczęściej zamienia się w kijek pogo.
     
  16. Mikusia67

    Mikusia67 Czeladnik forum

    kompasy słabo lecą wspięga dała tylko 117 :( w dzień lecę na cukinii z maską.. brakuje mi do pnącza 120 kompasów, o drugiej serii mogę pomarzyć..JC pilnuje pola co jeszcze mogę zrobić ???
     
  17. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Cukinia wg mnie za krótka.
    Ja bym leciał ewentualnie na papryce + maska tiki + alchemik (maść lecznicza, esencja wiedzy).
    No i woda + nawóz.

    Zresztą zobacz:
    [​IMG]

    [​IMG]

    https://mojafarma.000webhostapp.com/kalkulatory.html
     
  18. Elatea

    Elatea Aktywny autor

    Dzięki za ten kalkulator! Uświadomił mi, że nie mam szansy na pnącze.
    Ale w weekend leniłam się w górach, było warto odpuścić 8):music:
     
  19. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    a więc co mogę powiedzieć ... że nic się nie sprawdza ... sprawdzałam z maską i alchemikiem .. maniok i papryka i 2 jaśkami i dały kompasów ...22 maniok / 25 papryka .. wysialam papryczkę z myślą ,że lepiej sypnie ...a tu niespodzianka ...liczyłam chociaż na 44 ..a tu lipa ...i jak grać ...na co się nastawić ...niestety nie zgadnę ...to tajemnica kurkowych ..
     
  20. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Łapię kompasy do pnącza, kolczoch z maścią, esencją i maską oraz pnączami dał tylko 88 kompasów.
    Brakuje ponad 200 kompasów do pnącza... druga część nierealna..
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.