Opinie Splątana Tawerna

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 11 maja 2022 o 09:03.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. abask

abask Półbóstwo forum

Nie, no nie mogę uzbierać wypadajek aby przejść do drugiego etapu :(

2. skaliwa

skaliwa Fanatyk forum

To tak jak u mnie.... wczoraj zebrałam pierwszą 4 godz. roślinę, na noc wspięga, rano habanero, teraz papryka ... wszystko z maską tiki i produktami alchemika i jeszcze brakuje ok. 180 wypadajek. Już nie spoglądam nawet na zbiornik z SN, bo nie chcę się denerwować, tyle tego poszło, a efekty marne. U mnie zawsze jest problem z wylotkami na wyspie :mad:

3. wieśniak2

wieśniak2 Młodszy ekspert

wypadanie kompasów to jakiś żart.....do pnącza brakuje 400 szt. a lecą jak za kare

4. Karakuliambro

Karakuliambro Naśladowca mistrzów

Miałam robić tylko do pnącza, ale w południe wpadło z koła 200% do stodoły, więc idę na całość. Do pnącza brak 107 kompasów, ale wypadną do końca siania ewentówki.

5. Aisha1969

Aisha1969 Analityk forum

z karnegi wypadło 179 kompasów może jednak dobrnę do picolaka :)

6. rysio

rysio Nadzorca forum

chcialbym miec tyle szczcescia, z dwoma JC z tej samej karnegii az 116 szt, i to sie mam nazywac gra?

7. IRENOWO

IRENOWO Nadzorca forum

kompasów 502 ... brakuje sporoo do 830 ...ale zobaczymy jak sypnie ze wspięgi z 2 jaśkami ale to dopiero jutro ... dziś jeszcze miśki w ruchu .. zobaczymy czy się uda coś zrobić z wypadajkami..powodzenia walczącym..

8. Frytka2012

Frytka2012 Komandor forum

Witam farmerskie duszki;)
    w ostatnim ewencie wypadajki lecialy jak szalone, a teraz, trzeba zeby zaciskac:sleepy:,
    leca jak na lekarstwo, ale mam nadzieje, ze do pnacza dobrne ;)
    powodzenia walczacym jak ja;)
    -MarekW- b r a w o ;)

9. Aniutek89

Aniutek89 Aktywny autor

Hej! są jakieś wspomagacz na % do wypadajek? te jaski np co to?

incasent, IRENOWO oraz Aisha1969 lubią to.
  10. hlnrys

hlnrys Chodząca legenda forum

Mam 20, czyli szansa zwiększona o 100%.
    Ze zbioru pirackich miśków zbieram ok 40 wylotek.
    Są chyba jeszcze jakieś inne itemy i pnącza, ale JC jest najpopularniejszy.
    Do zdobycia w okresowych wyprzedażach, lub podczas mini ewentu G&T (co ok. 2 miesiące).

Wylotki można też podgonić 1s roślinami, ale to wymaga zapasów SN i odpowiednich ulepszeń w szklarni.
    Niestety rośliny wyspowe nie są "szklarniowe".

https://board-pl.farmerama.com/threads/wielkie-łowy-iv.74410/page-32#post-2210753

To moje ulepszenia:

Ostatnie edytowanie: 14 maja 2022 o 16:45
  11. Aniutek89

Aniutek89 Aktywny autor

hlnrys Dzięki za wyjaśnienie :D czasem z Twoich postów niewiele rozumiem to dopytuje :p

IRENOWO, Aisha1969 oraz hlnrys lubią to.
  12. skretnik

skretnik Stały bywalec

Ja tam tego domu z ulepszeniami nie ogarniam. xD Ucieszyłam się z 400 wypadajek, a tu zonk, potrzeba 810 :wuerg:

13. rysio

rysio Nadzorca forum

bedzie sie znow nazywalo ze narzekam ale z 2 JC czyli +10% szans wypadajkowych z miskow wylatuje 5-6, z twojego postu wynika ze powinienem miec +/- 22 szt (twoje 40 szt = 100%+100%), wiec sie pytam gdzie logika tych nierownosci w grze

14. agi31

agi31 Cesarz forum

u mnie ten sam problem, brakuje mi jeszcze 99 wypadajek do pnącza.....

raz kiedyś napisałam zapytanie do BP o nierówności, o losowość i dostałam odpowiedź, że niektórzy gracza mają więcej szczęścia.....pozostawię to bez komentarza......

15. hlnrys

hlnrys Chodząca legenda forum

Tak, sądzę, że powinieneś zbierać ok. 20 wylotek z pirackich miśków, a na pewno 15+.
    5 - 6 szt, to ewidentnie jest coś nie halo i nie bardzo widzę, żeby to podciągnąć pod losowość.
    Różnica jest zbyt kolosalna.
    Zresztą, to nie pierwszy raz u Ciebie i tłumaczenie tego losowością do mnie nie przemawia.
    Chyba że są jeszcze jakieś czynniki, o których nie wiem.

Ostatnie edytowanie: 14 maja 2022 o 18:26
  16. bacowa70

bacowa70 Chodząca legenda forum

Początek był u mnie słaby, ale trochę udało się podgonić, pnącze mam, skrzynka Piccolo też powinna być w moim zasięgu.:)

Sąsiedzi bardzo pomogli - dziękuję.:)
    Zaczęłam od krótszej rośliny, na dłuższą udało mi się uzbierać 30 pirackich misi i już ją rozsiewam.

17. Bilonge

Bilonge Cesarz forum

Witam
    Roślina wysiana, krótka i długa. Do końca brakuje 312 wypadajek ale to już jutro

18. antonina-farmerska

antonina-farmerska Chodząca legenda forum

Wysiana długa,czekam na wylotki,żeby sięgnąć po piccolo.
    Wylotki lecą bardzo kapryśnie w długiej z JC rozrzut od 60 do 80 sztuk.

19. Aisha1969

Aisha1969 Analityk forum

kurkowy przykręcił chyba kurek kompasów wypada u mnie z eventówki o 50% mniej niż wczoraj zobaczę co rano z iksory wyleci :) jak też mniej to pikolak się oddala w szybkim tempie:(

20. IRENOWO

IRENOWO Nadzorca forum

ze wspięgi z 2 jaśkami sypneło 176 kompasów..