Opinie Splątana Tawerna

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 11 maja 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. abask

    abask Komandor forum

    Jeśli chodzi o wypadajki to nie widzę szans na zebranie wszystkich. Długa roślina oddana ale wypadajek na stanie 447 sztuk. Dozebrania zostało prawie 1200 sztuk. No chyba minęli się z liczeniem.
     
  2. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    Ja miałam tak samo. Bezsensu ta gra zaczyna być.
     
  3. DIRAE

    DIRAE Analityk forum

    Wielkie dzięki! ;)


    Nie bardzo rozumiem, dlaczego w jednym czasie jest taka ilość eventow... wszystko już mi sie popierniczyło; wypadajki, nublony, kompasy i gwiezdny pył. Za dużo tego naraz! :mad:
     
  4. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Krótką roślinkę wysiałem ale brakuje 226 wypadajek do pnącza a potem 20 kompasów do zmielenia na długą roślinkę. Sieję paprykę z wszelkimi skracaczami a na noc dam wspięgę lub kolczocha. Jutro powinienem zacząć siać długą no i zbierać przy okazji wypadajki.
     
  5. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    witam :)długa roslina wysiana do pnącza brakuje 336 wylotek :music::wuerg:
     
  6. abask

    abask Komandor forum

    Z wypadajkami to wielka porażka :(
     
  7. [Zosia]

    [Zosia] Ekspert forum

    Który to już raz obiecuję sobie że kończę z tą grą ,bo to już nie gra tylko wyścig nerwów ,na początku postanowiłam nie robić uventów ,ale zawsze mnie skusi.W tym bieżącym jest tyle wypadalców że nie dojdę do końca.Może to motywacja aby przestać grać.Gram od początku i dlatego tak trudno się rozstać.
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Pomijam, kompletnie nie mam weny na farmę. Ostatnio mam wenę na inne rzeczy, po części naukę również.
     
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    O widzę, że ja się ciągnę na szarym końcu.:eek: Zaczęłam od dłuższej rośliny, na pewno wyleci z niej więcej wylotek niż z krótszej i mam nadzieję, że wystarczająco dużo, żeby nie bawić się w dosiewanie, na razie mam 389. Dzisiaj nie było czasu na farmę, ale jutro planuję ostre sianie, zobaczymy jak życie zweryfikuje moje plany.;)xD
    Jeszcze dużo przede mną.:oops:

    [​IMG]
     
  10. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    Zaczęłam od długiej,całkiem przyzwoicie wypadajki lecą (mam 11 JC), na początek z karnegi około 170 wyleciało, potem średnio 50 na zbiór z eventowej, więc jest w miarę, powinnam dobić do pnącza, bo tylko na nim mi zależy.
    nie walczę o kota w worku, bo z tego jednego piccolo co w hodowlanym był, wyleciał kolejny kumpel niedźwiedź. Jego jedyną zaletą jest że pasuje na duże pola na pnączu xDxD
     
  11. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    długo rosnąca wysiana ,do pnącza brakuje mi 250 wypadalców od jutra sieję krzakulce z miśkami:)koło oczywiście nie współpracuje tylko wykupiłam +1 do stodoły w sklepie sezonowym na 1h więc idę na piechotę do celu może uda się dojść do końca 2ej części :)
     
  12. Elatea

    Elatea Aktywny autor

    Ilość badyla jeszcze byłaby do zrobienia, ale wypadajki to jakiś żart... :(-.->:(
     
  13. -troll-

    -troll- Wszystkowiedząca wyrocznia

    Dziś kończę siać pierwszą roślinę, a wypadajek mam 309 z 1620. Po prostu kpina !
     
  14. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    Ja mam krótką wysianą a wypadalców brakuje do pnącza 310, tak więc sieję wspięgę z maską, potem może zacznę długą, ale na picollo nie liczę, chyba że wypadajki z długiej mnie zaskoczą
     
  15. MaraAcoma

    MaraAcoma Komandor forum

    Sieję długą , do pnącza brakuje 430 wypadajek , to jakaś porażka .
     
  16. Aisha1969

    Aisha1969 Nadzorca forum

    do pnącza brakuje 145 kompasów , za 3h zbiorę karnegię ciekawe ile wypadnie kompasów :)
     
  17. jakacper78

    jakacper78 Mieszkaniec forum

    Witam ja tam się ostatnio wyrwałem po picolaka 8) i jak dla mnie skoda zachodu -.- oby do pnącza i jeszcze coś z drugiej strony i tyle szkoda na tak cienkie nagrody opróżniać zasoby kropelki i śmigiełka:p. Pomału a do przodu;) i bez zbędnej spiny.
     
  18. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    Dzień dobry :)
    Zostałem "prawdziwym piratem", wypito moje zdrowie, zrobiło się bardzo miło ... :)

    Event faktycznie wymagający troszkę szczęścia na kole, troszkę dopalaczy nawozowych i dyscypliny zbiorów, ale było w tej grze wiele wydarzeń z wyższymi wymogami i nagrodami bardziej wątpliwej jakości. Tańczący z liśćmi z Piccolo, to miły i bardzo satysfakcjonujący akcent na zakończenie ... a toast, to doskonała okazja do przekazania Wam życzeń - Powodzenia i Wasze zdrowie !! :)

    [​IMG]
     
  19. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Pnącze zdobyte, warzywa ( wspięga, papryka, habanero) z tiki i rzemiosłem spełniły swoją rolę.
    [​IMG]

    Uzbierałam 30 Pirackich miśków i zaczynam rozsiew 30 Lilii.
    W diamentowym bonus na żniwa 200%.
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Widzę, że ja w polu.:oops::p
    [​IMG]
    Ale jadę wg planu.
    5 zbiorów miśków na samej wodzie + na noc kolczoch z alem i maseczką, idealnie się wpasowują w cykl dobowy.
    Miśki zakończę jutro i zostaną lilie z nawozem zbierane x4 na dobę.
    Wylotki złapane z kolczocha powinny wystarczyć na swobodne sianie lilii.
    Każdy zbiór podpierany 20 JC.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.