Opinie Splątana Tawerna

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 11 maja 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. GreenHills

    GreenHills Hrabia forum

    Ja mowię pass. Miałam nie robić poprzedniego eventu ale się skusiłam,tyle,ze robiłam na luzie. Wczoraj przed 22.00 chcialam kupić w sklepiku co chciałam i co? Guzik. Przez 10 min mi się towar ładował. Takze wrzucam na luz.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Planuję zrobić całość, ale trochę się przy tym pogimnastykować trzeba, bo raczej nie będę w stanie zrobić więcej niż 5 zbiorów krótszej rośliny na dobę. W dodatku będę ją siała na noc, więc wiele wypadajek z tego nie będzie (ale spróbuję je wycisnąć przy pomocy Jaśków). Zacznę od krótkiej, skończę z nią w poniedziałek po południu i zostanie mi niewiele ponad doba na dłuższą roślinkę. No i tutaj nie ma przeproś - super nawóz będzie się lał obficie. Po drodze spróbuję zapolować na jakieś bonusy i skończyć 4h roślinkę wcześniej, ale nie za wszelką cenę, najwyżej włożę coś własnego do slotu.
    No i to byłaby łatwiejsza część zadania "zrobić event w całości", ale pozostają wypadajki, a o te na całość może być trudno... Będę od początku obserwować, co się dzieje. Najwyżej trzeba będzie wygospodarować trochę czasu na posianie czegoś, co pozwoli na nazbieranie kompasów...
    W każdym razie obawiam się, że piccolo łatwo się nie podda i pewnie jeszcze w odwecie uraczy mnie kijkiemxD
     
  3. gretag

    gretag Chodząca legenda forum

    To nie jest łatwy event. Roślin mamy więcej do wysiania niż w poprzednim takim wydarzeniu i więcej mamy zebrać wypadajek..
    Tak na zasadzie.. "Ile jeszcze można wyciągnąć z graczy"..:)..albo w dugą stronę.. "Co jeszcze muszą zmienić żeby graczy całkiem zniechęcić do gry". Myślę, że to zniechęcenie jest coraz bliżej :)
    Kto chce zdobyć wszystko musi wstawać w nocy, wyciągnąć bonusy z paska, przygotować spore zapasy SNawozów albo sięgnąć do kieszeni :) Tu już nie ma dawnej darmowej gry. Tu liczy się kasa..
    Ja zrobię tylko tyle żeby zdobyć pnącze. Na więcej brak czasu..
     
  4. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    przeraża mnie ten krzak z misiami,:(,wybiorę lilięxD
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Karnegia (188 pól) + 20 JC = 180 wylotek.
     
    Ostatnie edytowanie: 12 maja 2022
  6. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    U mnie wspięga i 10 Jaśków = 120 wylotek (16 pól zajętych pod menażerie i manufakturę)
     
  7. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    104 z iksiory,,po bokach drzewa,,bez Jasków/znowu zapomniała/xD
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Zgaduję, że na pozostałych polach wyspy ciśniesz pod PD?:p
     
    Ostatnie edytowanie: 12 maja 2022
  9. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    U mnie z lenistwa zostały drzewka i to nie byle jakie, a wylotek mało, tylko 92.:(
    Jeden pożytek, że wiadomo, że w drzewka nie należy iść.;)xD
     
  10. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Są tam pewne wzmacniacze ;) ale też itemy skrzynkowe :)
     
  11. Mikusia67

    Mikusia67 Czeladnik forum

    stoję na 600 i wcale nie cieszą mnie te eventy z Bahy.. mnóstwo siania na czas.. wyłączyło mi się myslenie co do eventu, nic nie kumam :) chyba odpuszczę i uzupełnię na spokojnie stodołę...powodzenia wszystkim , którzy się zdecydują robić event!!!
     
  12. Elatea

    Elatea Aktywny autor

    Wydałam resztki SN na podlanie miśków, mam 300 sztuk +wysiane na Plantacji a wcale nie chcę robić tego eventu
    :cry::cry::cry:

    Teraz to już chyba muszę? :(
     
  13. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Odkąd gram jeszcze czegoś takiego nie wykombinowałam. -.-:oops::D
    Pobieżnie przeczytałam poradnik, zobaczyłam co potrzeba do młyna i nie doczytałam, że wypadajki potrzebne.
    Rano pozbierałam drzewka, wystawiłam tajemnicze sadzonki i zagrody, na reszcie posiałam ananasa - jakie było moje zdziwienie przy zbiorze, że coś dziwnego wypadło - całe 12 szt.o_O
    I myślę teraz jak to rozegrać.xD:cry:xD
     
  14. sabiba15

    sabiba15 Baron forum

    nie robię, szkoda nerwów 8):D
     
  15. skorpion_JM

    skorpion_JM Stary wyjadacz

    Ja również tak zamierzam zrobić. Na więcej szkoda czasu i atłasu. Z Iksory posianej na 164 polach wypadło 125 kompasów.
     
  16. savinka36

    savinka36 Okazjonalny autor

    To samo mam. Nie doczytałam o wypadajkach, herbatę rano zebrałam i posiałam aloes - dał 37 wypadajek. Nocą trzeba będzie długimi warzywami podgonić.
     
  17. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    159 kompasów/810/810+te 20 oddane na poduszki na igły do młyna,,lilie posiałam 2X,,500 już oddałam,,
    czarno widze te kompasy/wypadajki/jak zwykle,,ech:mad:młyn mieli kolejne 5 lili;),,zbieram mimo wszystko te co 5h nasionka:p
     
  18. Marzenakruczek

    Marzenakruczek Ambasador forum

    To co najlepiej siejemy na wypadajki?
     
    Aisha1969 i ewanta lubią to.
  19. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    W zasadzie, to wypadajki zbierają się z samego siewu. Do pnącza brakło około 140, ale 4 zasiewy cukinii (po 27 min) załatwiły sprawę i pozwoliły na pierwszy zasiew lilii.
    Zbiory z 25 jaśkami, początkowy zbiór około 170 kompasów.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  20. Dahag

    Dahag Zaawansowany

    Tu się dzieje coś o czym nie wiem. JC działa tylko na polu na którym jest wystawiony więc nie wiem jak 20 jaśków mogłoby pomóc przy 188 wykorzystanych polach. Na wyższych poziomach można dokładać więcej JC na drzewo?
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.