Opinie Splątana Tawerna

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 11 maja 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. siasia48

    siasia48 Naśladowca mistrzów

    U mnie pikolaka nie będzie, brak 380 wypadalców:( nie ma już na nie czasu. Przeżyjemy. Gratki dla tych co im się udało event skończyć.
     
  2. dotas

    dotas Stały bywalec

    No i się nie udało. Brakło kompasów. Stan 736/810. Szkoda. Pikolaka nie będzie.:cry:
     
  3. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No i koniec, zostały 2 wylotki :D

    [​IMG]

    Idę wystawić mojego potencjalnego florenowcaxDxD
     
  4. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    ja walczyłam z krzakami po 18 skończyłam a kompasów mam na +197
     
  5. -MarekW-

    -MarekW- Cesarz forum

    To odliczamy ... :)

     
  6. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Dziękuję Wszystkim za wylotki :inlove:
    Troszkę oszukałam, bo musiałam wydać 16FL, ale jak już tak mało zabrakło, to szkoda było nie skończyć :)
    Miłej nocki i jeszcze raz Dzięki!
     
  7. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    mietka siedzi osowiała w kącie z pikolaka wyskoczyło bajkowe źródło 1x15 sn a na tak trudny event bez pomocy koła poszło mi 2000 sn :D ale jestem zadowolona że udało mi się ten event odhaczyć w całości :D nie było łatwo :)
     
  8. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Potencjalny florenowiec zamienił się w parasolkę w kropki ;)
     
  9. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Parasolka fajny item :) Gratki. Ja z parasolki bym się ucieszyła. Moje Piccolo stoi na polu gotowe do odkrycia, ale je przetrzymam do 14stej. Napięcie rośnie :p
     
    incasent, -MarekW- oraz Miśkowo lubią to.
  10. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Ja także się ucieszyłem :Dchoć z takiego zielonego drzewka ze złotymi monetami pewnie ucieszyłbym się jeszcze bardziej ;) ale jest ok, jakby nie było to na szczęście ani kijek ani kumpelxD.
    Warto się tak katować do 14?:pxD
     
  11. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    Witam ranne duszki;)
    a moze do 14-ej lepsze nagrody jak po 14-ej:);)
     
    Miśkowo lubi to.
  12. abask

    abask Komandor forum

    Miałam do wystawienia 3 piccolaki. Zebrałam i mam tym razem
    kwieciste melodie z SG :)()
    kijek pogo z farmarkami
    cylinder iluzjonisty z florkami

    Drzewka florenowego nadal brak.
     
  13. PitchforkOfDoom

    PitchforkOfDoom Wielki mistrz forum

    dobiłam do piccolaka na ostatnią chwilę, trochję SN poszło, ale nie oczekiwałam wiele po ostatniej serii ingrid, zabawa w wodzie przeplatane kumplem niedźwiedzia. Ale chyba balans musi być, bo wyleciał florenowiec:D. Ogólnie dzięki pnączu i florenowcowi, uważam że event był dla mnie dobry:)
     
  14. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Otóż to, jak widać po poście wyżej pojawił się i florenowiec ;)
     
    -MarekW- i aleksandra lubią to.
  15. grania.

    grania. Wyjątkowy talent

    W sumie chciałam odpuścić po pnączu, ale Miecia parła do przodu. Postawiłam na to, że jak się uda to dobrze i w sumie prawie rzutem na taśmę uzbierałam przebrzydła wypadalce zostało 14 na plusie. Postawiłam rano pikolaka w ogrodzie i po powrocie z pacy taka niespodzianka
    [​IMG]
     
  16. RomulusAdamus

    RomulusAdamus Okazjonalny autor

    takich ''następnych razów'' było już wiele , gdzie event rozbijał się o wypadajki, ale spoko, jak powedziałeś to tylko rozrywka :music:
     
    Karakuliambro lubi to.
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    AngelGina wszelkie kwestie związane z blokadą konta należy wyjaśnić kontaktując się z PT, na forum dyskusja taka jest niedozwolona. Twój post w związku z tym usunęłam.
     
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Dziękujemy za opinie, wątek zamykam i archiwizuję:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.