Opinie Splątana Tawerna

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 11 maja 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. ewanta

    ewanta Komandor forum

    też skończyłam
    na plusie raptem 10 kompasów więc można powiedzieć, że na styk wypadło ze wspięgi xD
     
  2. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    posiałam wspięgę,,brakuje mi 104 kompasy i wiem,że je dostanę,,-MarekW-:inlove:,dziękuję za zmotywowanie i kopa,,;)
     
  3. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    ostatni zasiew brakuje mi 289 badyla kompasy lecą jak by się worek przedziurawił jaśki przeniosłam już na główną farmę a z ewentówki wyskoczyło ich 49 na stanie mam
    [​IMG]

    ale finisz mi koło zafundowało nie dając żadnego bonusu do stodoły
     
  4. klaudix022

    klaudix022 Stały bywalec

    Rzutem na taśmę - mam pnącze :D
     
  5. majka47

    majka47 Analityk forum

    Mi udało się skończyć całość dzięki skrzyni z bonusami.Koło naprawdę nie czułe na moje zaklęcia.
     
  6. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    632 kompasy / 810 do skrzyneczki zabraknie mimo takich bonusów z koła ...powodzenia walczącym .. ja odpuszczam..
     
  7. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Jednak idę na całość i podlewam SN. Kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana :p
    W końcu to zabawa, a SN to nie dolary - ubędzie mi to się nadrobi z różnych źródeł. Nikt mi za zachomikowane zapasy procentu nie da xD
    Są emocje, jest zabawa xD
     
  8. krystynka5070

    krystynka5070 Młodszy ekspert

    trzymam kciuki , walcz do końca
     
  9. RomulusAdamus

    RomulusAdamus Okazjonalny autor

    porażka z wypadajkami jak zwykle.... uzbierałem 640 kompasów a gdzie reszta do pnącza ?
     
    Aisha1969 i Frytka2012 lubią to.
  10. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    19 kompasów na +,,wspięga się spisała,skrzynka dojrzewa:)
     
  11. marynia53

    marynia53 Fanatyk forum

    Pnącze mam i tu i tam, zabrakło krótszej roślinki czyli 3790 i wypadajek, mam 610. Gotówy nie będę wydawać.
     
  12. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum

    witajcie :)

    właśnie rzutem na taśmę zdobyłam piccolo.....teraz się boję co z niego wyrośnie :p

    dziękuję bardzo basienkaa1955 i Frytka2012 za maść :) mam nadzieję się zrewanżować w niedługiej przysżłości :);)
     
    BiałyTrabant, -MarekW- oraz Aisha1969 lubią to.
  13. Frytka2012

    Frytka2012 Komandor forum

    nie zalamuj sie, to tylko fajna spokojna rozrywka, nastepnym razem bedzie lepiej;)
     
    -MarekW- i Aisha1969 lubią to.
  14. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Dobre duszyczki, podzieli się ktoś kompasem? Odwdzięczę się prezentem w najbliższych dniach :)
    Prawie meta, ostatni zasiew misiów w toku i tylko parudziesięciu wypadalców brak do odtrąbienia sukcesu :music:
     
    agi31 i Aisha1969 lubią to.
  15. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    [​IMG]

    za 18 min ostatni zbiór i pikolak będzie mój brakuje mi 289 badyla :D:inlove:xD
    dawno takiego finiszu na prostej nie miałam xD

    [​IMG]
    koniec pikolak dojrzewa na polu
     
    Ostatnie edytowanie: 17 maja 2022
  16. kamder

    kamder Hrabia forum

    No i pozamiatane :)
    [​IMG]
    Z wypadajkami jakoś dużego problemu nie było, gorzej było z roślinami - ciut musiałem wylać SN i SNZ, żeby zdążyć z czasem ;)
     
  17. agi31

    agi31 Chodząca legenda forum


    poleciał....:)

    jakby ktoś potrzebowała, to piszcie na priv...Sąsiedzi dziś będą wyrozumiali :)

    mój pikolak sobie dojrzewa, a że niedawno skończyłam to jutro zobaczę, co się wyhodowało ;)
     
  18. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    kompas w drodze :) a u mnie pikolak dojrzewa :)
     
    -MarekW-, Anneloes oraz aleksandra lubią to.
  19. Anneloes

    Anneloes Koneser forum

    Dzięki Wam ludzie za wielkie serducha, wygląda na to, że jakoś skończę :D
    O nikim nie zapomnę i na pewno się zrewanżuję ale pewnie chwilę to potrwa, bo odzew nieco mnie przerósł ;)
    Jeszcze 16 wypadajek i będzie pikolak.
     
  20. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Z piccolakow mam wielozadaniowiec i bajkowe żródlo
     
    Aisha1969 lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.