Opinie Splątana Tawerna

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika BA_Czerwona, 11 maja 2022.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zajrzyj proszę do poradnika:
     
    Aisha1969 lubi to.
  2. warzywniak1965

    warzywniak1965 Czeladnik forum

    komu się uda zrobić ten event niech podpowie jak tego dokonał. mi brakuje 30% wypadajek do rzędu chmur.
     
    Aisha1969 lubi to.
  3. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Tak rozpisałem:
    https://board-pl.farmerama.com/threads/splątana-tawerna.86181/#post-2474450

    Tak jechałem:
    Właśnie zebrałem ostatni zbiór.
    [​IMG]
    Wylotki od wczoraj bez JC - już miałem komplet.
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Widzę, że już znalazłaś właściwy wątek:)

    No niestety, jest to ten rodzaj eventu, gdzie nazbieranie przedmiotów eventowych na całość jest trudnym zadaniem. Ale też jest satysfakcja, gdy się uda wbrew przeciwnościom...

    Kompasy już mam (dzięki oddziałowi Jaśków). Brakuje jakieś 590 szt. lilii, ale to będzie za 3 godziny. Ciekawa jestem co siedzi w tym wywalczonym PiccoloxD
     
  5. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    do końca eventu brakuje mi 1803 badyla to 3 zbiory 9h event jeszcze 11h więc pikolak raczej w zasięgu ,ciekawe co z niego wyskoczy :D
     
    ewanta i incasent lubią to.
  6. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    cuda się dzieją ...wykręciłam na kole 200% +200% + 200% na 24 h + 100% na 3 do tego 2 jaśki ...a kompasów wypadło aż 48 z lilii 1604 TPD ...piękny wynik...nie wierzyłam ...przecierałam oczy ze zdumienia...
     
  7. alekar

    alekar Chodząca legenda forum

    Pnącze nareszcie wisi i to moj rezultat w tym evencie.... niestety nie mam żadnego JC, a bez tego marne efekty mimo że siałam i zbierałam non stop.
    Powodzenia w łapaniu kompasów.
     
    ewanta, BiałyTrabant oraz Aisha1969 lubią to.
  8. krystynka5070

    krystynka5070 Młodszy ekspert

    napisz do mnie to wyślę
     
    ewanta i Aisha1969 lubią to.
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    krystynka5070, nie łatwiej będzie po prostu napisać do tabeh i wysłać jej ten kompas?

    A w moim Piccolo siedziało Wieczne poszukiwanie skarbów... Nader adekwatna nazwaxD
     
    ewanta i tereska1108 lubią to.
  10. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Godzina 14.20, 147 sztuk do końca ;)

    [​IMG]
    Powinny wystarczyć 3 zbiory papryki, jeden pójdzie z SN :).
    Gdybym się nie obijał w niedzielę:p, to już bym zapomniał o evencie, a tak to pobawię się do końca ;)
     
  11. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    u mnie badyl 2938/3790 następny zbiór za 2h47min meta co raz bliżej :)
     
    ewanta lubi to.
  12. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    :cry::cry::cry: NO i real zrobił swoje, nawet do pnącza nie doczłapie, brak wypadajek :cry:cos tam jeszcze sie sieje i zbiera ale nie wiem czy sie uda :(
     
  13. krystynka5070

    krystynka5070 Młodszy ekspert

    może i lepiej , ale nie mam w znajomych
     
    Aisha1969 lubi to.
  14. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    A to żaden problem...;) Wyślij wiadomość w budynku Poczty, przejdź do Skrzynki nadawczej, zaznacz tę wysłaną wiadomość "ptaszkiem" i wtedy na dole aktywny stanie się przycisk "Dodaj jako znajomego". Kliknij go i tabeh będzie wśród Twoich znajomych:)
     
    incasent, ewanta oraz Aisha1969 lubią to.
  15. krystynka5070

    krystynka5070 Młodszy ekspert

    Właśnie tak zrobiłam i już kompas poszedł , ale bardzo dziękuję za podpowiedź :)
     
    ewanta, Aisha1969 oraz BA_Marion lubią to.
  16. nikolabln

    nikolabln Chodząca legenda forum

    Udalo sie dojsc do konca powodzenia walczacym zycze
     
  17. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Hejka
    Brakuje mi 320 wypadajek...Walczyć ?

    Siać paprykę czy wspięgę ? (oczywiście z wspomagaczami)
     
    ewanta i Aisha1969 lubią to.
  18. Miśka84

    Miśka84 Wielki mistrz forum

    brakuje 100 wypadajek
     
    ewanta i Aisha1969 lubią to.
  19. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    W takim przypadku ja bym odpuścił, z papryki leci ok 50 wypadajek ze zbioru (z 10 JC), nawet jak posadzisz ją ze wszystkimi wspomagaczami to będzie rosła ponad godzinę (chyba że masz 3 pnącza zwiększające efektywność SN to wtedy kilkadziesiąt minut), jeśli nie zwiększysz efektywności SN to tak jak pisałem zbiór co ok godzinę 20 minut, to zrobisz 3 zbiory do końca eventu, zbierzesz maksymalnie ok 150 wypadajek, więc połowę tego, co potrzebujesz. Poza tym oceń, czy jedna skrzynka Picollo warta jest takiej ilości SN, jaką musiałabyś zużyć.. Jeśli chodzi o wspięgę to musiałabyś zajrzeć do kalkulatorów Rysia, żeby sprawdzić ile rośnie ze wspomagaczami. Ja ze wspięgi zbierałem ok 160 wypadajek.
    Mi brakuje jeszcze 96 wypadajek, za chwilę zbieram paprykę i posadzę ją ostatni raz i powinno wystarczyć :). Jeśli braknie to mam w zapasie jeszcze 2 godziny od 20 ;)

    EDIT: przed ostatnim zbiorem brakują 52 wypadajki, tak więc na spokojnie :)
     
    Ostatnie edytowanie: 17 maja 2022
  20. BiałyTrabant

    BiałyTrabant Fanatyk forum

    Przez te wypadajki, chyba pierwszy raz kończę event ostatniego dnia jego trwania.
    Przy ostatnim zbiorze, tak mi sypnęło ze wspięgi, że jeszcze sporo zostało.

    [​IMG]
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.