sok jabłkowy

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika jesio31, 23 sierpnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. jesio31

    jesio31 Okazjonalny autor

    Czy można jeszcze zdobyć sok jabłkowy? Jeżeli tak, to w jaki sposób?
     
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witam. Sok jabłkowy (+) był do zdobycia w pierwszej misji eventu Fontanna z ponczem owocowym, która się już skończyła. Nie ma możliwości zdobycia tego itemu póki co.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. sabcia95

    sabcia95 Okazjonalny autor

    zrobilam zadanie a soku anasowego nie dostalam
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    sabcia95 sok ananasowy jest nagrodą w 3 zadaniu diamentowy, jeśli wykonałaś to zadanie a itemu nie ma to zapraszam ze zgłoszeniem do PT, zgodnie ze wskazówkami z poradnika: Pomoc Techniczna. Zanim wyślesz zgłoszenie to sprawdź jeszcze czy już gdzieś tego itemu nie wystawiłaś. Na przyszłość proszę otwieraj własny wątek.
    Nie ma za co a Twój post dla porządku usunęłam.

    jesio31 czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
    Ostatnie edytowanie: 24 sierpnia 2019
  5. sabcia95

    sabcia95 Okazjonalny autor

  6. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    sabcia95, również dziękujemy.

    Czy Autor tematu ma jeszcze pytania?
     
  7. jesio31

    jesio31 Okazjonalny autor

    Nie, dziękuję - chociaż myślę, że powinna być dana szansa na uzyskanie brakujących soków zwłaszcza, że jest to okres urlopowy.
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    jesio31, być może kiedyś pojawi się możliwość uzupełnienia brakujących itemów. Choćby w ramach wymiany podczas eventu Gift&Trade.
    Skoro na ten moment temat jest wyczerpany, wątek zamykam:)
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.