sms

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika lwa, 20 maja 2016.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. lwa

    lwa Aktywny autor

    mam pytanie,zakupilam smsem pakiet startowy.Nie dostarczono towaru.W formularzu prosza Numer klienta u operatora (do wyboru) i ID transakcji * co to znaczy?dziekuje
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Wyloguj się proszę i ponownie zaloguj do gry. Jeśli nadal nie będzie dopisanego pakietu złóż reklamację.

    Reklamacje związane z płatnością sms należy składać do Mobiltek:

    Bardzo proszę złóż reklamację e-mail i wyślij na adres Serwisu zajmującego się tego rodzaju płatnością : reklamacje@mobiltek.pl z dopiskiem "Reklamacja Kody BIG”.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. lwa

    lwa Aktywny autor

    nie,dziekuje:)mozna zamknac
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo proszę i skoro można to temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.