SMOD_Casino

Discussion in 'Kto jest kim - ekipa' started by SMOD_Casino, Jun 5, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Emi ,dajcie nam troszeczkę więcej swobody oczywiście z pełną kulturą,a my docenimy wasze starania.Bądźcie z nami ,a nie przeciwko nam ,bo to tak jakby się swój ze swoim kopał.
    Uważam że to zupełnie niepotrzebne :)
    Jestem szczęśliwa,że mogłyśmy tak szczerze bez owijania popisać :)
    Doceniam Twój wkład w grę i chylę czoła ,ale chcemy mieć naszą Ekipę za nami tylko tyle i aż tyle
    Nie trawię jak widzę posty Ekipy pełne arogancji a doskonale Wiesz,że to się zdarza :(
    Więcej smęcić nie zamierzam i ufam całą sobą,że w końcu musi być lepiej,bo będzie ,prawda??:D

    Cas ,Emi pisze że ma bardzo wąską kieckę hmm :music:Ja będąc kobietą,widzę to jako zachętę,ale co ja tam wiemxD:cry:
     
    zagma and Rock like this.
  2. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Bardzo wąską sukienkę powiadasz... wyobraźnia pracuje ;):p

    Z twarzy takie podobne to pomyślałem, że bliźniaczki ;)
     
    akinomrd likes this.
  3. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    Wypadek krawcowej przy pracy ;) ale zagma jest złota ,a ja srebrna :D
    Nie jesteśmy jednojajowe xD:cry:
     
    SMOD_Casino likes this.
  4. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Większe bliźniacze ewenementy na tym forum widziałam ;)
    To ja nic więcej nie będę mówić o tym, co mam na sobie :p
     
    MOD_Zgredek* and SMOD_Casino like this.
  5. akinomrd

    akinomrd Chodząca legenda forum

    prawda ???:D

    Patrząc na zegar myślę że to może być piżama ewentualnie koszulka :D

    No widzisz Krzyś co się w Twoim domku wyprawia ??xD:cry:
     
  6. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Jak Ty mnie nie znasz... o tej porze to ja się dopiero rozkręcam :D
     
    akinomrd likes this.
  7. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Teraz jeszcze bardziej moja wyobraźnia została pobudzona :p
    Kolorowych snów :D
     
  8. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    miłych snów :*
     
    SMOD_Casino likes this.
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    BP też zauważył :p

    baner.PNG


    **********************************************************

    No i doczekałem się tytułu "Wiejski chłopek" xD:cry:-.-:p
     
    Last edited: Feb 28, 2018
    akinomrd likes this.
  10. VELOCI_RAPTOR

    VELOCI_RAPTOR Stary wyjadacz

    [​IMG]
     
    SMOD_Casino likes this.
  11. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Rysiu, Tobie również dziękuję za super współpracę i mam nadzieję, że będziesz do nas zaglądał :)
     
    diablica3 and VELOCI_RAPTOR like this.
  12. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    Witam :) Wpadlam tak na chwilke, powiedziec ze zyje :p

    Mam dla Ciebie Krzysiu prezent [​IMG] xD licze ze pokazesz nam swoje pisanki :D;)xD
    Krzys nie lec tak z levelami bo nigdy Cie nie dogonie -.-
     
    SMOD_Casino likes this.
  13. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj Aniu, miło Cię widzieć :)

    O rany, tyle jajec do pomalowania? :p

    A gdzie zgubiłaś sukienkę? xD
     
  14. MOD_Yasmina

    MOD_Yasmina Guest

    Tobie też Krzysiu wesołych Świąt:)
    krzys.gif
     
    SMOD_Casino likes this.
  15. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    Zdrowych pogodnych Świąt Wielkanocnych

    Tęczowych pisanek, na stole pyszności, mokrego dyngusa i wspaniałych gości. Niech to będzie czas uroczy, życzę miłej Wielkanocy.

    [​IMG]
     
    SMOD_Casino likes this.
  16. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL


    Dziękuję bardzo i również życzę zdrowych, pogodnych, spędzonych w rodzinnym gronie Świąt Wielkanocnych :)
     
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Wesołych Świąt
     
  18. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję i wzajemnie życzę Wesołych Świąt :)
     
  19. MOD_Elena

    MOD_Elena Guest

    Życzenia już były i życzę by się spełniły :)

    Jaja się pomalowały nawet i w karty pograły
    [​IMG]
    Pamiętaj! One nie są do jedzenia! Bo przecież z pisanek się wyklują Świąteczne Życzenia!

    a że brakło pierzyneczki
    podrzucam świąteczne babeczki :D
    [​IMG]
     
    MOD_Zgredek* and SMOD_Casino like this.
  20. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Rewelacyjne te jajka, sama malowałaś? ;)
    ...i babki też niczego sobie :D