SMOD_Casino

Discussion in 'Kto jest kim - ekipa' started by SMOD_Casino, Jun 5, 2015.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Ani pod choinką nie znalazłem :(:p
     
    diablica3 and BA_Czerwona like this.
  2. MOD_Posejdon

    MOD_Posejdon Guest

    Proszę
    [​IMG]
     
    SMOD_Casino likes this.
  3. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    A to niedobra ta Twoja farmerska żona, nie postarała się w tym roku :)
     
    diablica3 and SMOD_Casino like this.
  4. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    A napisałeś list do Mikołaja?;>
    pffff jak nie postarała się ? ciepłe skarpety i kalesony dostał żeby Go na polu nie przewiało :pxD
     
    BA_Czerwona and SMOD_Casino like this.
  5. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Chodząca legenda forum

    Powiedz lepiej, że dla siebie to zrobiłaś, jeszcze by katarku dostał i armagedon w domu gotowy ;)
     
    SMOD_Casino likes this.
  6. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    [​IMG]

    Gdy o świcie będziesz żywy, a ból głowy uciążliwy musisz wiedzieć biesiadniku, że przy spożywaniu trunku choćby najlepszego gatunku umiar jest niezbędny przecie jak we wszystkim na tym świecie xD

    Wszystkiego dobrego Krzyś w 2017 roku
     
    Last edited: Dec 31, 2016
    SMOD_Casino likes this.
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam :)

    Stary Rok mija, lecz marzenia zostają... Niech one się Tobie wszystkie spełniają. I z Nowym Rokiem, niech los Ci się odmieni, a ogród życia się zazieleni.

    [​IMG]
     
    SMOD_Casino likes this.
  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Przyszłam powiedzieć, że życzę Ci szczęśliwego Nowego Roku :)
    [​IMG]
     
    SMOD_Casino likes this.
  9. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    To Mikołaj istnieje? o_Oo_Oo_Oo_O
    W sumie kalesonów też nie zamawiałem u Mikołaja, ale się przydadzą :pxD

    ================================================================

    Dziękuję bardzo za życzenia i również Wam wszystkim życzę wszystkiego co najlepsze w nowym roku :)
     
    diablica3 likes this.
  10. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    Niech się dobrze noszą xD

    Krzysiu! Życzę Ci szampańskiej nocy sylwestrowej :) ;*[​IMG]
    Nieważne, na balowej czy białej sali, niech się szampan leje !!:pxD
     
    agniecha$ and SMOD_Casino like this.
  11. marzena5275

    marzena5275 Chodząca legenda forum

  12. dantic3

    dantic3 Chodząca legenda forum

    [​IMG]
     
    SMOD_Casino and diablica3 like this.
  13. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Czy wiesz że:
    w Sylwestra każdy bawi się?
    więc ja Tobie życzę:
    dużo szczęścia,
    zabawy i tańca
    i oczywiście
    Do Siego Roku [​IMG]
     
    diablica3 and SMOD_Casino like this.
  14. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    Aby od Sylwestra cały rok był ekstra,
    by marzenia się spełniały,
    by pieniążki kieszeń Twą wypchały,
    a uczucia nie znikały i z serduszka wypływały. :p
    Szczęśliwego Nowego Roku Krzysiu :)
     
    SMOD_Casino likes this.
  15. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję bardzo za życzenia i ode mnie najlepsze życzenia w nowym roku :)
     
    diablica3 likes this.
  16. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    My też dziękujemy xD Krzyś a kiedy założysz gwiazdę szeryfa? :D
     
    SMOD_Casino likes this.
  17. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    krasnoludek10
    To nie jest miejsce do składania skarg na ekipę dlatego Twój post został usunięty. Mam nadzieję, że to ostatni taki post w Twoim wykonaniu, za kolejny otrzymasz punkty karne. Jeśli widzisz jakiś post, który jest niezgodny z zasadami zabawy to użyj opcji Raport.

    Kolejny Twój post usunąłem i nałożyłem punkty karne za 2.10. Podważanie decyzji członków ekipy/skargi na ekipę.


    ******************************************************************************************************


    Przeleżała trochę w szufladzie ale wyjąłem ją żeby nie zardzewiała :pxD
     
    Last edited: Jan 8, 2017
    diablica3 and Zła_Kobieta like this.
  18. diablica3

    diablica3 Ambasador forum

    Pasuje jak ulał xD spluwę też masz?;):pxD
     
    SMOD_Casino likes this.
  19. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Tutaj jest tak spokojnie, że spluwa nie jest mi potrzebna ;):pxD
     
    diablica3 likes this.
  20. bari06

    bari06 Półbóstwo forum

    Przyszłam się przywitać i przepraszam za mój "spóźniony zapłon "xD ale dopiero niedawno odkryłam , że jesteś od dawna moim miłym sąsiadem . :inlove:
    Na swoje usprawiedliwienie powiem , że nie mam niestety czasu na bieganie po wszystkich wątkach forum .

    W ramach przeprosin zapraszam na kawkę i ciacho:)

    [​IMG]
     
    diablica3 and SMOD_Casino like this.