SMOD_Atena

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Atena, 19 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ból głowy dla wujaszka jest oznaką guza mózgu, więc lepiej nie szukać, bo dopiero głowa rozboli ;)
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dokładnie,a jak jeszcze niektóre komentarze internautów się poczyta,to już w ogóle trzeba wymiar na jednoosobowy domek brać :D ;)
     
  3. MrocznyAvad

    MrocznyAvad Okazjonalny autor

    Dzień dobry. Będę pewnie tym jedynym który kręci nosem na tą zmianę. Ewa Moderatorem-.-. Dlaczego samowolnie pozbawiłaś się przywileju swojej słodkiej zawadiackiej aury dla której warto było wchodzić na stare forum? Już nie będziesz powalać rzekomych autorytetów na kolana? Jakoś tak mi smutno się zrobiło-.-. Tłumacz się szybko coś najlepszego zrobiła.
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dzień dobry MrocznyAvad.
    Przykro mi bardzo,że jest Ci smutno.Niestety wszystkich nie zadowolę,szczególnie że ja odkąd osiągnęłam pełnoletność wszystkie decyzje podejmuję samodzielnie i samowolnie.
    Życzę miłego dnia.
     
  5. MrocznyAvad

    MrocznyAvad Okazjonalny autor

    Świetna odpowiedź:inlove:, nawet jako Moderator potrafisz złamać zasady nietykiety i podniosłaś wartość swojego wieku. Twój urok w pełni jest rozwinięty, gratuluje:D. Nie sądziłem też że Moderator może podejmować samowolne decyzje mimo iż jest pełnoletni tak jak Ty:).
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    MrocznyAvad przykro mi,ale nie wciągniesz mnie w swoje gierki.Jeśli uważasz że złamałam jakieś zasady,itp....itd.... zapraszam ze skargą do Pomocy Technicznej.
     
  7. MrocznyAvad

    MrocznyAvad Okazjonalny autor

    W moje gierki? Przewrażliwiona jesteś zbytnio, ale niech będzie. Moderator też człowiek i ma prawo do swoich antypatii, uściślić tylko trzeba zdanie "W naszej ekipie pracują sami mili ludzie..." na "W naszej ekipie pracują sami mili ludzie którzy nie dla każdego są mili tylko dla innych Moderatorów...".
     
  8. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Dzeń dobry, Ewa :)
    Wyspana, wypoczęta? Bo ja lenia mam i nawet śniadania mi się nie chce robić :D
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Cześć Emilko :)wyspana nie bardzo,ale ja nigdy się nie wysypiam:sleepy:na szczęście energii mi jeszcze nie brakuje i za chwilkę biorę się za gotowanie obiadku,dziś na szybko schaboszczaki :p
    A Ty jeszcze śniadania nie jadłaś,oj to nieładnie,dlatego masz lenia :p
     
  10. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Rosół zjadłam na śniadanie :) I tak mi Mikołaj nie przynosi prezentu, więc mogę być niegrzeczna :D
     
  11. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    (miły gest) a chcesz Czerwona jutro śniadanie do łóżka ;) ? Taki gest przyjaźni gracza z MOD'em by udowodnić to temu niedowiarkowi : MrocznyAvad :D;):D
     
  12. 東德紅切

    東德紅切 Czeladnik forum

    Ewa dobrze że wróciłaś do ekipy, przyda sie w niej ktoś tak bezstronny:D.
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A ja dostałam od Mikołaja cieplutkie kapcie z futerkiem,żeby mi stópki nie marzły xD
    Krasnalku to jak Ty podasz Emilce śniadanie do łóżka,to ja zrobiłam już dla Ciebie pyszne kanapeczki na kolację,smacznego ;)

    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 7 grudnia 2014
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    dziękuję ;) lekkie, takie jak powinny być ;) u nas w domu niestety zazwyczaj jest obiadokolacja :( Na szczęście na święta jesteśmy u babci :D
     
  15. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Tomek, jak mnie nie otrujesz to poproszę ;) i Ewie też zrób, żeby jej smutno nie było ;)
     
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    jak znajdę czas(jutro na 3 lekcję więc znajdę bo wstaję o 6.30, max.7.00 to zrobię ) ;) Może znajdę przy okazji obraz łóżka :D
     
  17. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ojej... to już powinieneś spać :) A sio, bo się nie wyśpisz ;)
     
  18. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    muszę zrobić test z polskiego, bo już poniedziałek, a siostra zawsze mnie dobudzi bo budzik nie jest w stanie,bowiem ja tak chrapię :D
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No pięknie,do północy Krasnalek nie spał i pewnie do szkoły zaspał:eek::p
    Trzymam kciuki za ten test ;)
    No i śniadania dzisiaj nie będzie xD:p
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    jaki test :D ? Mam na 3 lekcję więc spoczko, a ty Atenko mnie tu nie oskarżaj o brak dla was śniadanka bo dam wam za chwilę, a jeszcze sam nie jadłem, więc dam wam wcześniej :D O! Tak się o was troszczę :D ! Same pochwały poproszę ;) Atenko, ps. zrób post ;)

    EDIT : Rozumiem że nie masz czasu ;) OK :) Drrryń, drryń,kelner, kelner :D Już gotowe 2 x śniadanie do łóżka :D !

    To talerz śniadań macie do wyboru który chcecie :D
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    Z czym sobie szanowne panie życzą kawkę :D ? Bo nie musicie pić soczku lub herbatki z samego rana ;)


    No normalnie żyć nie umierać, życie jak królowe, no nie :D ?
     
    Ostatnie edytowanie: 8 grudnia 2014