SMOD_Atena

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Atena, 19 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    xDxDxD
    Cześć Grześ,dziękuję za odwiedzinki,nawet jak przyciągnęła Cię tu ciekawość,to i tak się cieszę że zajrzałeś :p
    Obiecuję,że ja nadużywać przypraw nie będę,nie cierpię pitrasić :wuerg::p
    Pozdrawiam wzajemnie :D
    Cześć Gosiu,nie płakaj,będzie dobrze i dziękuję za życzenia :music:
    Witaj Kalinko xDmniaaaaam mniamniuśne było,dziękuję ślicznie i pozdrawiam równie gorąco xD
    Kiedyś jak się ogarnę,to postaram się poodwiedzać wszystkich ;)
     
  2. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Przypomniałem sobie, że kiedyś miałem szumy uszne i od czasu do czasu nadal mam (np. z nerwów) i bardzo możliwe że to zapalenie błędnika a efektem ubocznym jest ból brzucha ;) Jestem tego pewien na 99,(9)%
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Krasnalku to Ty nie możesz się denerwować,no i o uszka też trzeba dbać ;)
     
  4. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    łatwo mówić, trudniej zrobić by się nie denerwować :p Z resztą doszedłem do wniosku że to nie musi być coś z uchem bo mnóstwo chorób jako objawy ma szumy uszne, nudności i oczopląs.
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No niestety nie ma lekko,ale jak się nie mylę to Ty młodziutki jesteś,to na denerwowanie się masz jeszcze czas ;)
    A z tymi nudnościami,itd....to chyba u lekarza byłeś,prawda?
     
  6. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    prawda, jest nowy, przepytał mnie o wszystko co możliwe i mu potrzebne i powiedział że mam za dużo bakterii w organizmie i przypisał Dicoflor 60 i Gastrosil , ale one nic nie pomagają, więc chyba to nie to. Nowy - to może niestety na mnie pierwsza zła diagnoza -.-
     
    Ostatnio edytowane przez moderatora: 4 grudnia 2014
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Oj przepraszam Krasnalku,przez pomyłkę edytowałam Twój post :eek:
    A chciałam Ci odpowiedzieć i napisać,że co prawda, ja nie jestem lekarzem,ale myślę że sam wywiad z pacjentem to za mało żeby postawić diagnozę.A jakichś badań krwi,itd.... Ci nie zlecił?
     
  8. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    nie
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No to źle,bo myślę że jak często masz nudności,to powinien zlecić jakieś dodatkowe badania.A może rzeczywiście Ty za często się denerwujesz i stąd takie samopoczucie :eek:Zdrówka i spokojności Ci życzę ;)
     
  10. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    kurcze ! jeszcze świąd rąk i odbytu >:(!!!
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    O rety Krasnalku biedactwo,to Ciebie powinno kilku specjalistów przebadać na wszystkie strony :eek:
     
  12. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    albo jeden - ale pierwszego kontaktu :(
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No ten pierwszego kontaktu to jakąś tam specjalizację pewnie ma,ale z tego co widzę,to Tobie i alergolog by się przydał i może jakiś gastrolog,żeby w końcu przyczyny tych Twoich dolegliwości odpowiednio zdiagnozowali i zaczęli leczyć,bo to strasznie męczące i uciążliwe przecież jest :)
     
  14. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    chyba to wada genetyczna Atenko :( Sam nie wiem po kim :( Tata zdrowy jak byk, mama nigdy nie miała takich dolegliwości, tylko takie typu ból głowy :( Przejściowe znaczy się ;)
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Krasnalku ja tam się nie znam,może i odziedziczyłeś jakąś alergię,czy inne choroby po babci czy dziadku,ale to trzeba koniecznie po lekarzach pobiegać,zdiagnozować porządnie i leczyć się,żeby zdrowym być ;)
     
  16. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Ale u Ciebie ruch :)
    Widzę, że nie tylko w ogólnych służysz radą, ale także w sprawach medycznych :D Taka pierwsza pomoc ;)
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Oj Czerwona chciałabym,ale na sprawach medycznych to ja się tyle znam,że moja wiedza kończy się na tym,że jak ktoś jest chory i coś mu dolega,to do lekarza musi iść [​IMG]Jakieś tam babcine metody leczenia przeziębienia znam i na sobie stosuję,ale jak moja młoda chora to z nią nie eksperymentuję i do lekarza gonię ;)
     
  18. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Bo najgorzej to samemu sobie być lekarzem... albo pytać o to wujka google ;)
     
  19. MOD_Orka

    MOD_Orka Guest

    Dzień dobry :)
    Atenko:) przyjemności w moderowaniu życzę:)
    I miłego weekendu:)
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja się już wujaszka o nic nie pytam,bo o coś kiedyś zapytałam,to na moje bóle wynalazł mi wszystkie choroby świata:eek:xD
    Cześć Oreczko;)A dziękuję i wzajemnie :)
    Pozdrawiam cieplutko ;)
    A ja tam gdzieś do Ciebie napisałam ;)
     
    MOD_Orka lubi to.