SMOD_Atena

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Atena, 19 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Mój lapek jak odmówił jednego dnia posłuszeństwa tak drugiego był juz nowy :) Tak więc awarie mi nie groźne. Fakt potrafie nie wchodzić na fermę jak jestem na wyjeździe u rodziny czy jak w szpitalu tylko że nawet tutaj to przeważnie na drugi dzień ktoś mojego laptopa mi dostarcza No raz tylko podczas jednego z pobytów było tak ze kilka dni praktycznie nie kontaktowałam to i sensu nie było aby go mi przywozić ale jak tylko doszłam do siebie to zaraz był :)
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja jednak mimo wszystko wolałabym żeby mój (już trzeci z kolei) jeszcze trochę pociągnął ;)
     
    agucha31 lubi to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A no to wiadome, każdy woli aby działał jak najdłużej :)
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No to ja na dziś kończę, miłej nocy ;)
     
    agucha31 lubi to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ja pewnie eż znowu nie doczekam do zbiorów nocnych, ech gorączka wieczorem rośnie niestety :(
    Dobranoc
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie daj się Aga tej gorączce i zdrowiej, miłego poniedziałku :)
     
    agucha31 lubi to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dziękuje i wzajemnie miłego. Oj cos ona skubana uparta i co prawie ją pokonuje to ona znowu mnie rozkłada i tak w koło
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie poddajemy się Aga, choroba nie może być silniejsza :) Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)
     
    agucha31 lubi to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dzięki i wzajemnie miłego
    No siłom mnie ona nie weźmie, cały czas walka traw, no ale jestem juz na dobrej drodze wygrania :)
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak trzymaj Aga, pozdrawiam :)
     
    agucha31 lubi to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj widzę że ktos tutaj drogi od srody zapomniał ;)
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Drogę pamiętam, nawet zajrzałam już wcześniej i miałam napisać tylko zajęłam się czymś innym a później już skleroza galopująca ;)
     
    agucha31 lubi to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    A noo tak, ta niedobra skleroza to najgorsze co może być ;)
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Aga najgorsze to połączenie sklerozy z jeszcze jedną taką :D biegnę ale dokąd i po co? xD;)
     
    AnnDżelina i agucha31 lubią to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Sama sie nad tym czasem zastanawiam. tym bardziej jak po raz 3 muszę iśc do sklepu bo o czyms zapomniałam :)
     
  16. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    Mawiają że nie ważne gdzie, byle do przodu, ja dodatkowo mam coś takiego, że za którymś razem nagle coś mnie tknie, staję i zauważam, że już tu byłam - czyli nawet jak idę do przodu, to zdarza się że chodzę w kółko :cry:

    Dobry :)
     
    agucha31 lubi to.
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tak to ja już od dawna mam, zapisywać muszę bo jak nie zapiszę to nie kupię ;) Starość nie radość niestety oby tylko gorzej nie było bo więcej ruchu jak dla mnie to akurat wskazane ;)

    Hej Aniu :) Takie deja vu czy jak to tam się po naszemu zwie też często mam, pewnie dlatego, że co jakiś czas bywam w tych samych miejscach albo robię to samo ;)
     
    agucha31 i AnnDżelina lubią to.
  18. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Hmmm, mówisz że skleroza tak dopada że jak sie gdzies kierujesz to nawet nie pamiętasz że ten kierunek juz był tylko dopiero cie cos olśni jak jesteś? xD;)
    Ja co prawda jeszcze nie zapisuje, no ale czasem musze sie nachodzić ponownie do tego sklepu :cry:
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No tak albo karteczka w kieszeni albo dodatkowe spacery ;)
     
    agucha31 lubi to.
  20. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Eeee znam i takich co i kartka jest a i tak o czyms zapomną co oczywiście było na niej napisane xD