SMOD_Atena

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Atena, 19 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Aj tam zaraz bezmyślnie :)
    Hmmm tylko wiesz ja w tamtym dziale z pytaniem to chyba poraz pierwszy byłam jako ta co pyta a nie ta co pomaga :)
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A zauważyłam, że często zanim ja coś "wyprodukuję" to Twoja odpowiedź już jest xD;) Ale to dobrze, mam przynajmniej pewność, że dobrze chciałam odpowiedzieć :);)
     
    agucha31 lubi to.
  3. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hahaha przez Ciebie lapka oplułam noo. Oj czasami uda mi sie komuś w czyms pomóc. A ze sie wepchnę przed Ciebie czy kogoś innego z władzy to juz inna sprawa :) Ale zauważyłam ze tez często odp jest w tej samej minucie równocześnie
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Takie wpychanie może mieć ciekawą przyszłość, w moim przypadku skończyło się to dołączeniem do Ekipy, czyli ten tego....mundurek zamawiać dla Ciebie też? :D:p
     
    agucha31 lubi to.
  5. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    No proszę bardzo następna, no wiesz chyba że ten mundur to od starego forum jakos mnie dorwać nie może :) :p Jakoś tak nie po drodze mi z nim :)
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No to jak mundurek Ciebie nie może dorwać to Ty dorwij mundurek xD;)

    A wiem, wiem, tak z pozycji Gracza to luźniejsze gatki są i w ogóle łatwiej jest;)
     
    agucha31 lubi to.
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    hmmm, ciężka sprawa :)
    Oj i to jest to, nikt nie ma żalu kiedy nie znasz na coś odp, chcesz to komuś odp i pomożesz, nie chcesz lub nie znasz odp to siedzisz cicho, nikt nie marudzi ze jest problem a Ciebie nie ma na forum, chcesz to jestes nie to nie itd.
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No coś w tym jest, chociaż czasami i Graczom od Graczy się obrywa za dobre chęci, różnie bywa ale jednak większość potrzebujących potrafi docenić starania a jeśli nawet nie to najważniejsze, że zawsze ktoś pomocny jest na posterunku :);)
     
    agucha31 lubi to.
  9. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Oj no cos wiem na temat oberwania :( Nawet sowa potrafi przylecieć, no ale to juz bardzo sporadycznie
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ale my się nie zrażamy bo lubimy pomagać ;)

    Jak tam eventy Aga u Ciebie? bo ja już mam powoli dość, sieję i sieję i końca w tej tygodniowej misji nie widać. Wypstrykałam imprezówki, trafiłam 1 x 100 % upraw, zużyłam 2 bonusy na 100% i jeszcze mi brakuje prawie 14 tys.:eek: Już nie wiem czy ja taki żółw już jestem czy to te badyle tak długo rosną :D;)
     
    agucha31 lubi to.
  11. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Wiesz, nie warto sie zrażać bo ktoś sie trafi co coś przykrego napisze. Jeden sie taki trafi a 10 innych podziękuje za pomoc :)
    Kochana u mnie event daleko w tyle, bonusów 0 a jeszcze przez chorobę mało co aktywna jestem od piątku zaledwie 2 zbiory na dobe robię, bo rano potem późnym popołudniem no i najczęściej ten wieczorny juz nie zdołam bo padam przed zbiorami i dopiero znowu rano zbieram :(. Niestety daleko w tyle jestem i nie wiem jak to sie zakończy
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No to zdrowiej szybko ;)
    A ja teraz spojrzałam na wymagania jeszcze raz, bo wcześniej jakoś tak nie przyjęłam do wiadomości wszystkiego i nie dziwię się już, że tak to się ślimaczy bo tego badyla do wszystkich zadań potrzeba ponad 50 tys.[​IMG]
    Czyli nie jest ze mną jeszcze tak źle xD
    Aga to 2 zadanie (złote i diament) czyli 2 tys. badyla można odpuścić, ja chyba tak zrobię bo nie ma tam nic ciekawego ;)
     
    agucha31 lubi to.
  13. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Dzięki
    No badyla sporo do wysiania, zobaczę ile zrobię tyle zrobię, trudno, nic na siłe Choć zazwyczaj kończe wszystkie eventy no ale skoro teraz bedzie inaczej to nic nie poradzę
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Ja też właśnie jakoś tak mam, że jak już zacznę robić jakiś event to chcę zrobić wszystkie zadania, no chyba że jak w tym przypadku to 2., myślę, że sobie daruję :)
    A już kiedyś miałam taki plan, że co niektóre eventy, w których nie będzie jakichś mega petard będę odpuszczać, ale zawsze jest coś co warto zdobyć i z planowania nici xD;)
     
    agucha31 lubi to.
  15. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Ech to juz stary nawyk, event jest to sie go robi, chyba za bardzo do tego sie przywykło :)
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dokładnie, już nam w krew te eventy weszły i jako nałogowe Farmerki (ja już prawie 9 lat uprawiam tę moją farmę) trochę ponarzekamy ale jednak robimy xD;)
     
    agucha31 lubi to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO staż mamy chyba ten sam. Ja choć początki były z większymi lub mniejszymi przerwami ale gram od początku :) Ech juz chyba pora na jakiś odwyk sie zgłosić gdzieś do AA :)
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Odwyk u mnie nie ma szans, za bardzo uzależniona od farmy jestem ;) żeby tak chociaż udało się od tych eventów odpocząć kilka dni to już byłoby coś, ale na to też się nie zapowiada w najbliższym czasie, może kiedyś się uda ;)
     
    agucha31 lubi to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    NO od eventów to raczej nie odpoczniemy bo jeden pogania drugi i tak w koło :)
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    To fakt i wydaje mi się, że dopóki laptop nie odmówi posłuszeństwa albo nie nawiedzi mnie jakiś inny kataklizm to o hamaczku nie mam co myśleć ;)
    Ale właśnie mój sprzęt już też jest wymęczony i muszę pomyśleć o jakimś konkretnym czyszczeniu w serwisie żeby jednak za szybko nie odmówił współpracy, bo odpoczynek odpoczynkiem ale bez laptopa to jak bez ręki ;)
     
    agucha31 lubi to.