SMOD_Atena

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Atena, 19 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Cześć Ewa! Co tam, jak tam? Powiew wiosny na plecach? ;)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Hej Monia :) Powiew na plecach jest, ale żeby był wiosenny to nie mogę powiedzieć :eek: tak wieje, że słońce uciekło gdzieś daleko i nie wiem kiedy wróci :cry:
    A co tam u Ciebie słychać? znowu na farmie rzadko Cię widuję :p
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Po sezonie zimowym jestem, to czasu chwilka na farmę jest.. W zimie nikt w zamarzniętej ziemi ziemniaków nie sadzi ;)
    Teraz mam chwilkę, to i na farmie może coś podziałam.. Ale za 3 tygodnie od nowa harówa..
    Życie ;)
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie ma lekko niestety, ktoś musi pracować żeby lenić mógł się ktoś inny xD;)
    A Ty się tu zamarzniętą ziemią nie tłumacz, na naszych farmach cały rok wiosna jest :p
     
  5. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Niby tak.. :p
    Ale jakoś tłumaczyć się trzeba..
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Winny się tłumaczy :p

    Powiedz lepiej co tam u elfów, byłaś? xD
     
    MOD_Zgredek* lubi to.
  7. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Nie byłam :cry::cry::cry:
    Się ktoś pochorował, pomieszało się wszystko i tym razem się nie udało.. :cry:
    Może następnym razem się uda te rajtuzki elfie spotkać.. :p
     
  8. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Buuu no to szkoda, mam nadzieję, że ktoś już zdrowy :) a co się odwlecze to nie uciecze :p
     
  9. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Podobno zdrowy :) Ale do zimowych elfów daleko...
     
  10. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    To najważniejsze :) Zimowe elfy z tego co wyczytałam to już od września tam w fabryce rządzą a w międzyczasie może jakieś wiosenne elfy też gdzieś są xD;)
     
  11. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    dobry wieczorowo, w sumie to nocnie :D pozdrowionka dla SMOD_Atena, która udzieliła mi informacji o pewnych działaniach niezgodnych z funkcjonalnością forum farmeramy, chyba będę musiał poczytać dokładniej regulamin forum i gry, to do miłego :D

    ps. chyba by trzeba iść spać :D

    ja to taki skromny cyfrzak, co lubi tą grę, i czasami coś kupi :D
    w sumie to najlepiej robić zrzuty ekranu jak jakieś promocje są, wtedy by nie było żadnych wątpliwości :D
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj cyfrzakk :)

    Warto znać zasady jakie obowiązują na forum i w grze, i do nich się stosować, wtedy unikniemy nieprzyjemnych sytuacji.

    Pozdrawiam i miłego dnia życzę :)
     
    cyfrzakk lubi to.
  13. cyfrzakk

    cyfrzakk Cesarz forum

    krasnoludek10 lubi to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A wiem, wiem zostało to zmienione bez uprzedzenia ale wszystko jest w porządku i takie info jest też u nas => #3.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  15. RosesFarm

    RosesFarm Chodząca legenda forum

    [​IMG]
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję RosesFarm , Tobie również życzę radosnych Świąt :)

    [​IMG]
     
    RosesFarm lubi to.
  17. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Uf przy okazji odświeżę i troche posprzątam ten kurz :)
    Alez to nie była pretensja o pytanie o podstawy, sama z siebie sie uśmiałam ze prezenty jeszcze potrafie wysyłać, tylko dziś mimo maxa do wysłania nie mogłam tego zrobić, zero reakcji, po klikaniu wyślij nic sie nie działo, zadnego info, prezentów nie ubywało i próba była do kilku osób nie do 1. :)
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Agucha to ja się tam tłumaczyłam, Ty nie musisz bo faktycznie mogłaś poczuć się potraktowana jak "żółtodziób" ;) Zapewniam jednak, że nie miałam najmniejszego zamiaru, chciałam dobrze a wyszło jak zwykle :eek: ale najważniejsze, że problem ustąpił a przy okazji przetarłaś u mnie kurze, dzięki Ci dobra kobieto ;)
     
    agucha31 lubi to.
  19. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Spoko, spoko, wiesz że my i tak sie zrozumiemy :) No cos dawno mnie tutaj nie było, kiedyś częściej wpadałam :)
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    O to widzę, że częściej muszę tak bezmyślnie "pomagać" to częściej będziesz tutaj zaglądać xD;)
     
    agucha31 lubi to.