SMOD_Atena

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Atena, 19 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Skoro to lubisz, to baw się dobrze :p
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    sami dajecie mozliwosci..zalecam uszczelnic granice, jakies wizy..,wprowadzic nocne dyzury...:pxD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Zalecenia przyjęte do realizacji :pxD
     
    krasnoludek10 i -norbijas- lubią to.
  4. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    niedlugo sprawdze system zabezpieczen...:pxD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tylko nie zapomnij :pxD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    bez obaw..
    nie znasz dnia ani godziny...:pxD
     
    krasnoludek10 lubi to.
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Aż strach się Ciebie bać :p
    Lepiej pochwal się ile parasolek przytuliłeś? Ja tylko 4 buuuuuuuuuuuu :cry:
     
    krasnoludek10 lubi to.
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    w kozetce pisalem o moich zakupach...parasolek zero...
     
    krasnoludek10 lubi to.
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A muchołapki? U mnie żadnej :(
     
    krasnoludek10 lubi to.
  10. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mam ich 7..tylko,ze ja grosze na zakupy wydalem bo co to jest 300 fl ,,przy takiej wypadalnosci..nie upadlem jeszcze na glowe by wydawac tysiac czy wiecej zeta na mega ogrod..mnie serenady wystarcza...;):)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No tak zapomniałam, że masz cały ozdobny w Serenadach, u mnie chyba tylko 2 (ale masz przewagę) :p Ale nic to, ja miałam fazę na PD jak byłam na 99 poziomie, później jak wskoczyłam na 200 ale szybko mi przeszło, bo ważniejsze jest zielsko, którego coraz więcej w nowych misjach potrzeba i na tym się skupiam a na szybkim zdobywaniu PD aktualnie mi nie zależy, za dużo milionów do zdobycia jest i wrzuciłam na luz, mam czas :p
     
  12. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mnie tam juz od dawna na pd nie zalezy,,sporo osob mnie juz przeskoczylo i jeszcze przeskoczy..xD..obawialem sie tylko jednej rzeczy a mianowicie gt zanim dojde do 600 na wyspie...ale jest ok..za pare dni bedzie8)..a potem zegnajcie itemy...:)
     
  13. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A z PD na wyspie to już w ogóle u mnie lajtowo, bo nie widzę w sumie dość ważnego powodu, dla którego miałabym tam szaleć. Często się zdarza, że zbiory nie pasują mi z tymi na farmie, z wyspy zbieram bez żadnych bonusów a i tak mam już 476. O dobrnięciu do 600 poziomu nawet nie myślę, to odległa przyszłość jest, może kiedyś się dokulam. A i na farmie nigdy jakoś nie zwracałam uwagi czy ktoś mnie "przeskoczył", jak już to bardziej chciałam mieć dostęp do jakiejś rośliny potrzebnej do misji ale i to na spokojnie, ogólnie od dawna już do wszystkiego staram się na spokojnie podchodzić, szkoda zdrowia na stresowanie się bez powodu, zwłaszcza kiedy na coś nie ma się za wielkiego wpływu :)
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    mnie pare osob napisalo na offie,ze dla nich sukcesem bylo dogonienie i przegonienie mnie;)xD..a wyspa sie sama zrobila ,,bp mi pomoglo..zaznaczam nic mi nie dopisali;):pxD
     
  15. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Każdy gra jak lubi, ja z ochoty na rywalizację już dawno wyrosłam, właściwie w moim wieku to już nawet nie wypada xD ale rozumiem też tych, których to mobilizuje a skoro sprawia im to frajdę to super, najważniejsze żeby grać z przyjemnością a nie się denerwować ;)
     
    -norbijas- lubi to.
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    Widzisz ja staram sie wycisnac z tego co mi bp daje za free jak najwiecej....otrzymalismy niedawno okazje zgarniecia sporej ilosci darmowych petard itemowych;)..wiec wiekszosc graczy poustawiala je sobie w ogrodzie ozdobnym no bo do 300 daleka droga wiec trzeba je wykorzystac....tylko,ze jak teraz patrze na roznice pomiedzy mna a tymi osobami roznice nie sa az tak duze,,no moze mam do nich 50 metrow straty na dystansie maratonu...a ja obralem zupelnie inna sciezke...itemy poszly na wyspe na jedno pole+serenady na wyspie skarbow i dzieki temu temat wyspa bedzie dla mnie niedlugo zamknieta:)..dla mnie to bardzo wymierna korzysc a nie jak w przypadku farmy..krotki zryw a co potem???? kupowac co pare miesiecy nowe petardy i przesuwac sie w sumie powoli...prawie rok czasu mamy nowe lvle a czolowka z top 10 ma teraz ok 100 mld pd i ciagle jest to kropla.......
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A to eliksiry z sąsiadami też sobie wysyłamy, no głupio byłoby nie skorzystać z okazji nawet jak parcia na PD nie ma i ja mam cały ozdobny teraz zapełniony eliksirami, PD wpadają nie powiem, że nie ale tutaj nie trzeba się w ogóle gimnastykować ani inwestować tak że bez żadnego wysiłku może ze 2 poziomy dzięki nim przejdę i też będę zadowolona. Do rankingu w ogóle nie zaglądam, chyba że ktoś zwróci uwagę to zajrzę żeby popodziwiać tytanów ale o byciu w czołówce nawet nie myślę, za cienka jestem :p
    No a z wyspą to też nie wiadomo czy ją zamkniesz, możliwe przecież, że dołożą nowe poziomy. Nie mówię, że tak będzie ale jak ja już byłam w ogródku i witałam się z gąską na farmie to bach nowe poziomy dołożyli :cry:
    I jak osiągniesz ostatni poziom to już nie będziesz otrzymywał złotych bananów, ale na dzień dzisiejszy dla takich Graczy jak Ty czy ja złote banany to nie problem to w sumie może i warto dla samego faktu zdobycia tego ostatniego poziomu.
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    banany leca mi z kola i skrzynek;)
    a jak doloza i to napewno tak bedzie ..to juz bezemnie..tam moze byc po 600 tak samo jak na farmie;)
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Jak to bez Ciebie? Nie wierzę, że zostawisz swoją wyspę na pastwę losu xD

    Miłego dnia i smacznych pączków ;)

    [​IMG] :p
     
  20. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Dzięki za zwrócenie uwagi, że jest błąd :) skupiłam się na TSach i dopiero teraz doczytałam :p