SMOD_Atena

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Atena, 19 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Musisz zrobić takie miniaturowe kartoniki z mlekiem - możesz uruchomić fabrykę. Pierwsza złoże zamówienie. :p
    Ja gdzieś kiedyś czytałam, że krasnale to okruszkami się żywą, może jakieś mini sucharki z długą datą przydatności?? ;)

    Ale jak nie sprawdzałaś to skąd wiesz, że tych krasnali nie masz?? Hę? Ja mam genialny pomysł!! Wezwij takich detektyw z TV, co prawda na co dzień zajmują się innymi rzeczami, jak śledzeniem panów lub pań co by w sądzie przy rozwodzie dowody były. ale jak im sprawę określisz, to może sfilmują u Ciebie krasnala? Możesz dodać, że czujesz, iż krasnal nie wywiązuje się z obowiązków i masz obawę czy np.: u sąsiadki nie pracuje przez co zaniedbuje Ciebie!
    Powinnam dostać nagrodę za pomysł. 8)
     
    MOD_Zgredek* i Miśkowo lubią to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Potrzebujesz miniaturowe kartoniki z mlekiem? a to u Ciebie są te moje krasnoludki :D

    No ja nie sprawdzałam w każdym kącie jeszcze ale widzę, że jak czegoś nie zrobię to i żaden krasnal nie zrobi 8)

    A nie będę wzywać żadnych detektywów bo gdzieś kiedyś słyszałam, że te krasnoludki to potrafią złośliwe być i jak będziesz dla nich niemiła to się zemszczą :eek: a nawet myśleć nie chcę jak taka zemsta mogłaby wyglądać :p Tak że nagrody nie będzie :p

    Za to miłych snów Ci życzę :)
     
  3. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    Mam! Nowa bajka pt.: "Zemsta krasnali" xD

    Słodkich snów :p
     
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Monia to już masz dwie bajki do napisania xD

    Miłego popołudnia :)
     
  5. monia1125

    monia1125 Hrabia forum

    xDxDxD
    Co prawda to prawda.. Na wiosnę jakaś próbka może się gdzieś na forum pokaże :p
    Teraz powoli będę znikać. "Sen" zimowy mnie dopadnie.. ;)
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No to będę czekała na te bajki xD:p

    Miłych snów ;)
     
  7. agucha31

    agucha31 Chodząca legenda forum

    Puk, puk. Jest tu kto? Nie ma to wiadomość zostawiam :)
    [​IMG]
     
  8. myszka212

    myszka212 Komisarz forum

    Ewuniu, zdrowych i spokojnych Świąt

    [​IMG]
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję serdecznie i wzajemnie :)

    Magicznych, rodzinnych i wesołych Świąt.
    Pyszności na stole i wymarzonych prezentów .
    Zdrowia, szczęścia i powodzenia w nadchodzącym
    Nowym 2019 Roku życzę :)

    [​IMG] [​IMG]

    Dziękuję pięknie moim sąsiadkom i sąsiadom za samolotowe i sówkowe życzenia na farmie :inlove:
     
  10. MOD_Zła

    MOD_Zła Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ewuniu, wszystkiego najlepszego z okazji imienin :) Zdrówka i spełnienia marzeń :)

    [​IMG]
     
  11. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję Zła :* zapraszam na imieninowe przed snem :music:

    [​IMG]
     
    MOD_Zła lubi to.
  12. MOD_DaMa

    MOD_DaMa Forum Moderator Team Farmerama PL

    Ewuś :) oby Ci się dobrze działo w 2019 roku:D

    Wszystkiego co najlepsze dla Ciebie i Twoich bliskich :inlove:

    O zdrowiu już nie wspomnę, mam być i tyle w temacie:D



    [​IMG]
     
    SMOD_Atena lubi to.
  13. 1grosik

    1grosik Wszystkowiedząca wyrocznia

    i ja życzę Ci:

    Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku z marzeniami o które warto walczyć, z radościami którymi warto się dzielić, z przyjaciółmi z którymi warto być i z nadzieją bez której nie da się żyć!
     
    SMOD_Atena lubi to.
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dziękuję pięknie i wzajemnie :inlove:

    [​IMG]
     
  15. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    a propo dyskusji w tym watku..
    https://board-pl.farmerama.com/index.php?threads/mops-w-kolysce.66286/
    jest mi totalnie obojetne ile smokow czy innych rzeczy dopisuje Wam ev moze dopisac Wasz pracodawca ma do tego prawo...dziwi mnie tylko,ze na forum gdy sa eventy typu top probujecie wcisnac ludziom kit,ze nie macie zadnych profitow..pracujecie tak samo jak inni farmerzy a tak nie jest do konca.....
    zreszta ten mops w kolysce to nie jest byle jaki item...sporo osob wydalo na niego realna kase a Wy macie ich dwie sztuki...mnie by przez klawiature nie przeszlo slowo ,ze jestem normalnym graczem...
     
  16. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    W ostatnim TOP było już rozgraniczenie dla Ekipy.
    Jeśli ktoś nie robił TOPu, to dostał z racji tego, że jest w Ekipie, a jeśli chciał brać udział, to nie dostał i był na równi z innymi.
    A ten mops czy jak mu tak daje tylko PD, a nie np. 1000 owoców sandałowca, by miało to wpływ na wyniki TOP
     
  17. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -norbijas- co miałam do napisania w temacie to napisałam, podałam Ci odpowiednie cytaty i nie będę się powtarzać. Masz jakieś zastrzeżenia do decyzji firmy to napisz skargę do PT.
    A co do TOP to jak już zauważyła Ania, Producent gry zdecydował podczas ostatnich Dożynek, że:
    Do powyższego też nie mam nic do dodania, a to, że oprócz jakiegoś bonusu czy florenów przyznanych przez firmę, na które zapracuję to gram normalnie na moim starym koncie i tak - jestem normalnym Graczem.
    Zgłoś się do Ekipy, zapracuj to też otrzymasz zasłużony bonus.

    Pozdrawiam i dziękuję za odwiedziny.
     
    -norbijas- lubi to.
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    nie mam zadnych zastrzezen...ale mam prosbe do Ciebie...pokazesz Nam czy na Twojej tez sa dwa mopsy..o ile jest to mozliwe:)
    edit
    i nie pisz tak nerwowo..luzik to to tylko gierka,,,,
     
  19. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    -norbijas- ja jestem spokojna, można powiedzieć nawet niespotykanie spokojna. To raczej Ty tutaj szukasz powodu do nakręcenia afery, ale wybacz ja Ci ich dostarczać nie będę ;)
     
    ania1713 lubi to.
  20. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    odpowiem ci cytatem z filmu Kingsajz...:pxD
    Nosacz: Ty, profesor, masz inne zadanie.
    Adam Haps: Jakie?
    Nosacz: Siedź i knuj.