SMOD_Atena

Temat na forum 'Kto jest kim - ekipa' rozpoczęty przez użytkownika SMOD_Atena, 19 listopada 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No to do zobaczenia,pozdrów rodzinkę ;)
     
  2. Ewenement922

    Ewenement922 Zaawansowany

    To ja chyba, też, Ciebie znam :oops:
    Witam, Ewuniu :)
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    No ja Ciebie Sylwku też pamiętam chyba ;)
    Witam i pozdrawiam :)
     
  4. Ewenement922

    Ewenement922 Zaawansowany

    No to się bardzo cieszę, Ewuniu :)
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A co tam u Ciebie nowego?bo na farmie już chyba nie działasz,czy grasz jeszcze ?
     
  6. Ewenement922

    Ewenement922 Zaawansowany

    Nic ciekawego, a na Farmie nie gram, jedynie na Fantazji znowu robię kompozycje z roślin:)
     
  7. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Czyli wróciłeś do swojego ulubionego zajęcia :)A ja z kolei już dawno w Fantasyramę nie gram,za to farmie jestem wierna ;)
     
  8. Ewenement922

    Ewenement922 Zaawansowany

    Tak wróciłem do tego co lubię:oops: i w zasadzie też gram, ale w inną grę , która jest rewelacyjna, a Farma ciągle stoi w miejscu, zresztą Fantazja też :)
     
  9. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    A no pewnie,trzeba robić to co sprawia przyjemność :) Ja właśnie kończę na dzisiaj zabawę na farmie i forum i idę do realnych przyjemności:)Miłego wieczoru Sylwku i kolorowych snów :)
     
  10. Ewenement922

    Ewenement922 Zaawansowany

    Dziękuję i wzajmnie, Ewuniu :)
     
  11. WhateverHappenes

    WhateverHappenes Cesarz forum

    Moja mężo droga :inlove:
    proszę się zgłosić do nałogów i pomóc mi wybrać choinkę 8)
    odkąd pracujesz to się nie widujemy wcale, czasem przez płot tylko mi migniesz
     
  12. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Hej Małgoś:inlove:No widzisz,tak to jest jak się pracuje :pzaraz tam polecę,ale nie wiem czy dobrze Ci doradzę :oops::p
     
  13. Hej Ewuniu miłego dnia :)

    [​IMG]
     
  14. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Hej Teresko,dziękuję i Tobie miłego popołudnia życzę :D
    A ten Mikołaj to do mnie tak pędzi? xDmam nadzieję,że trafi pod moją choinkę :p;)
     
  15. Tak Ewuniu a choinkę już masz ???

    Jak nie to zaraz Ci przytagram :)


    [​IMG]
     
  16. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Choinkę mam dwu albo trzyletnią,ale chyba ze 2 metry ma i teraz zastanawiam się nad mniejszą ;) Jutro może pojadę na większe zakupy i jak jakaś mi w oko wpadnie to kupię nową :music:
    A ta co targa ten chłopek też fajna,to ją tutaj w "domku" se postawię,dzięki xD;)

    Moi sąsiedzi z naprzeciwka już cały dom lampkami obwiesili,ładnie to wygląda xD
    A jak tam u Ciebie z przygotowaniami ?
     
  17. U mnie przygotowania idą w żółwim tempie :)

    Nawet gwiazdor nie może się przez komin przebić bo zapchany jest :)

    [​IMG]

    Choinka czeka na ustrojenie, na razie tylko lampki zawiesiłam :)

    [​IMG]
     
  18. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Łaaaał,ale śliczna ta choineczka,taką właśnie gęstą chciałabym w realu,ale te co oglądałam to takie wiechcie,nie podobały mi się.Muszę na necie się rozejrzeć,może znajdę jakąś fajną i w miarę tanią xDChociaż nie wiem,bo nie mam zaufania do zakupów na odległość,pomyślę jeszcze:p
    No a przygotowania i u mnie powoli,na razie mam wysprzątane wszystkie kąty,bo resztę na bieżąco sprzątam ;)
    Ciasto mam już zamówione,bo moich zakalców nikt by nie zjadł, z gotowaniem też nie będę miała za dużo roboty,bo goście sami swoi,to przesadzać nie będę xD:p

    A ten Twój komin to przydałoby się chyba przepchać :p :D
     
  19. To zupełnie tak jak ja, nie sprzątam bo ogarniam na bieżąco tylko kuchnia zostanie bo tam zawsze coś jest do roboty :)

    Wigilię w tym roku po raz pierwszy od wielu lat spędzamy u mojej mamy, nie bardzo mi to pasuje ale cóż tak postanowiła i muszę się dostosować. :)
    Dla mnie święta kończą się na Wigilii potem to już jakoś jest wszystko normalne ostatnio nie czuję Świąt.:)
    Przygotowania do Wigilii to najpiękniejszy czas ten zapach barszczu, zupki grzybowej i smażonego karpia a mama mi to zabrała w tym roku niestety :)

    W przyszłym roku jadę na bezludną wyspę :)
    [​IMG]
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Oj tam,u Mamy też będzie fajnie ;)Zawsze możesz też coś upichcić i zawieść :p
    A na bezludną wyspę też często mam ochotę się wybrać xD;)