Skup

Temat na forum 'Zbiór aktualizacji i pomysłów' rozpoczęty przez użytkownika niki1990, 1 grudnia 2015.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
?

Czy jesteś za likwidacją śmieciowych itemów i wymianą natychmiastową na floreny sianogrosze i pd?

  1. Tak

    35 głos(ów)
    37,6%
  2. Nie

    58 głos(ów)
    62,4%
  1. azikowo

    azikowo Fanatyk forum

    co do posiadania po 1 sztuce, poczekaj jak będzie event, gdzie na rynku będzie szaro, a uwierz bywało i miliony SG nie pomogą jak event chcesz skończyć, a nie wszystko jest w sklepiku do kupienia. Już poza wszystkim to składniki na np cmj mielibyśmy tydzień zbierać o_O a gdzie reszta? Są drzewa których mam po 300 i nie oddam ani 1. Nie gniewaj się, ale naprawdę my chyba w 2 różne gry gramy pod tym samym szyldem. Ja w strategiczno-ekonomiczną, ale nie wiem w jaką Ty.
    Masz zbędne itemy rozdaj na GT ludzie szukają i takich co 2 PD dają byle tylko na pnącze ustawić, bo lepsze albo na WS lub OZ albo ludziom oddają.Nie mówiąc,że na GT sprzedać można, ale szkoda bo sprzedaje się ze stratą, wiec lepiej rozdać.
    Dlatego dalej skup mnie nie przekonuje.
     
  2. kheme

    kheme Analityk forum

    Wiesz co, mam wrażenie, że zachowujesz się zazwyczaj jak typowy troll, który pisze posty tylko po to, żeby rozpętać g. burzę

    Jestem absolutnie na nie.
     
  3. juras

    juras Weteran forum

    Nie wiem, czy zwróciliście uwagę na to, że za 2 tygodnie będziemy obchodzili rocznicę rozpoczęcia tego wątku. Warty jest tego?;)
    Żeby było w temacie, to uważam, ze pomysłodawczyni błądzi po farmie jak we mgle, wiec jestem na nie.:)