Skrzynki z narzędziami

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika **Gothic**, 18 maja 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. **Gothic**

    **Gothic** Czeladnik forum

    Witam

    Ja z takim pytaniem.

    Ile trzeba włożyć pieniędzy w grę aby dosyać jeden chwytak piór?
    75 Florenów na skrzynki i nadal nie ma chwytaka.
    Dlaczego nie napiszą, że chwytak jest niemożliwy do zdobycia?
    To samo tyczy się uszlachetniania roślin, prawie 9000 róży i nadal chwytaka piór nie da się zdobyć?
    Czy to rodzaj kpiny z gracza?
    Bo nie uwierzę, że mam aż takiego pecha.

    Z Wyrazami Szacunku

    **Gothic**
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Witaj **Gothic**.

    Zarówno rodzaj jak i ilości przedmiotów, które wypadają ze zbiorów czy przy otwieraniu skrzyń (w tym przypadku tylko rodzaj narzędzia) są losowe. Podobnie z uszlachetnieniami, to też losowość. Są jednak lepsze uszlachetnienia niż te dla róż. Mam na myśli takie, które zwiększają szansę o 1000% (dla róż jest 750%) uzyskania 1 x chwytak piór podczas żniw i można zdobyć je np. dla roślin takich jak: Majeranek, Maliny, Marzanka wonna i barwierska, itd...
    Opis wszystkich uszlachetnień znajdziesz w tabeli: [​IMG].

    Dobrze jest też zmieniać rośliny, dla których chcemy zdobyć uszlachetnienie. Czyli raz np. Majeranek, następnym razem Maliny czy Róże bo jak tak jedną i tą samą cały czas się uszlachetnia to czasami ciężko zdobyć to wartościowe uszlachetnienie.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. **Gothic**

    **Gothic** Czeladnik forum

    nie mam pytań szkoda słów

    Z wyrazami Szacunku

    **Gothic**
     
  4. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    ech ta losowość
    nasunęło mi się takie pytanie,,,zachowujesz wszystkie zdobyte uszlachetnienia?trzeba je zachowywać bo jeżeli nie to się powtarzają,jeżeli wszystkie zdobędziesz(nawet te nie potrzebne)to na koniec wymusisz losowość;)
     
  5. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    aleksandra dziękuję za pomoc.

    Dodam, że te lepsze uszlachetnienia szybciej można zdobyć jeśli wybiera się tę największą szklarnię czyli tam gdzie trzeba jednorazowo poświęcić więcej roślin.

    A skoro Autorka wątku nie ma pytań to temat zamykam.
     
    aleksandra lubi to.
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.