skrzynie

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by aneri1452, Aug 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. aneri1452

    aneri1452 Aktywny autor

    Prosze o podpowiedz, w jaki sposob otwiera sie skrzynie w labiryncie. Juz kilka razy probowalam otworzyc, ale za kazdym razem ponownie wlacza mi sie zegar. Sa to 3 skrzynie. Dziekuje .
     
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    aneri1452 skrzynię z drzewami po odebraniu na planszy eventowej znajdziesz w inwentarzu/zakładka Dekoracje/Towar konsumpcyjny i losowe drzewo otrzymasz po kliknięciu w przycisk Użyj:

    skrzynia.png


    Natomiast pozostałe nagrody ze skrzyń czyli: Super nawóz, Gwiazdka, Złoty banan, Super pasza i 1500 PD x poziom farmy - dopisywane są automatycznie po kliknięciu w napis "Otwarty" i odebraniu na planszy eventowej. Po odebraniu prezentu ze skrzyni określony czas odliczany jest ponownie do odebrania kolejnego prezentu.

    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Dalszych pytań nie ma więc temat zamykam.
     
Thread Status:
Not open for further replies.