Skrzynie z towarami-dyskusje

Temat na forum 'Dyskusje o grze i nie tylko' rozpoczęty przez użytkownika MobilisA075, 18 marca 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    Większość otwieram w miarę na bieżąco, acz te lepsze skrzynki też chomikuję na większe otwarcia :p.
    Różnie mi wypada...Nie narzekam i lubię. Dla mnie to trochę takie TSy, tylko za darmo :).
    Jedno mnie tylko zastanawia: czy u Was też ze skrzynki z farmarkami wypada w 99% 1szt. ?
    Przed chwilą otworzyłam owe skrzynki - 45 i wypadło mi 46 farmarek. Te 50szt. w ogóle ktoś trafił.
    Ze wszystkiego wypada mi bardzo różnie. Z sg bywają "grosze", ale trafi się i miliony. Z PD podobnie, tylko te farmarki coś kiepsko lecą, zarówno ze zwykłych skrzynek, jak i II...
     
    olgs3 lubi to.
  2. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Niestety raczej tak to wygląda

    Ja nie otwieram pojedynczych skrzynek, a to taka nagroda jest widoczna przy pojedynczych skrzynkach.
    Jak otworzyłam 100 skrzynek, to wyskoczyło 110 FM. Następne znowu otworzę w ilości 100 szt. i wtedy będę mogła porównać wyniki


    Myślę, że to wynika z tego, że za Fm jednak sporo można dostać w skleporamie.
     
    BiałyTrabant, kaska860 oraz olgs3 lubią to.
  3. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    Przed chwilą otworzyłam z ciekawości kolejno 8 skrzyń z farmarkami i otrzymałam: 1,1,1,2,1,1,3 i 1 farmarkę.
     
    olgs3 lubi to.
  4. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Otworzyłam 200 skrz. z narzędziami i nie tylko

    [​IMG]

    Szczerze mówiąc, myślałam, że będzie gorzej z tymi drewnianymi młotami :)
     
    Miśkowo i olgs3 lubią to.
  5. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Miały być walentynkowe to proszę:
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG] [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    No i trafił się księciunio w walentynki.:pxD
     
  6. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    100 skrz. Krowickiego xD

    [​IMG]

    Efekt uboczny sezonów, ale gdyby nie to, to taka skrzynka na pewno by nie kusiła niczym :p
     
  7. Lunari78

    Lunari78 Wyjątkowy talent

    ja to mam metodę wszystkie skrzynki otwieram w nowy rok:p
     
  8. kamder

    kamder Hrabia forum

    Oto co wyleciało z 40 szt. skrzynek z nawozem II, 30 szt skrzyń z farmerskim wyposażeniem IV i 100 szt. skrzyń cudacznych zwierząt.:)
    [​IMG] [​IMG]
    [​IMG]
    Nareszcie wyleciała skrzynia ze złotymi zwierzętami :inlove:. A z niej dostałem złotą owcę.
    [​IMG]
     
  9. Lunari78

    Lunari78 Wyjątkowy talent

    ja mam plan taki by skrzynki otwierać w nowy rok :pmam w tedy większą satysfakcję z ich zawartości
     
  10. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    100 skrz. uciechy na lodzie

    [​IMG]

    Podoba mi się ta skrzynka :)
     
  11. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    [​IMG]

    edit:
    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG][​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 20 marca 2020
    Miśkowo i ania1713 lubią to.
  12. maximus666

    maximus666 Czeladnik forum

    Misja PACYKARZ i skrzynie......porazka ! Tyle zbierania na polu + super nawoz zeby zdazyc a w skrzyniach totalne dno!
    Niestety nikt sie nie wysilil w tym przypadku, szkda czasu, szkoda nawozu, szkoda gadac.
     
  13. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    [​IMG]

    Mnie Pacykarz też zbytnio nie ucieszył, droczył się i droczył.....
    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    a potem to już tylko na złość mi robił:mad::mad::mad:

    [​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG][​IMG]

    i tak jeszcze 8 razy, no i w końcu się poddałam:cry:
     
  14. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Gratuluję cierpliwości xD
    To teraz mi się odechciało otwierać tych skrzynek :p Wcześniej po prostu o nich zapomniałam i na dobre mi wyszło ;)
     
    mamusia lubi to.
  15. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Ostatnią Skrzynię Pacykarza otwierałam 40 razyxD W końcu się poddał:)
     
    Ciasteczkowa♥, mamusia oraz ania1713 lubią to.
  16. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    To ja aż taka cierpliwa nie byłamxDxD Gratuluję wytrwałości i uporu! Te trzy to chyba zostaną na pamiątkę, już nie chcę od niego skrzyneczek:cry:
     
    BA_Marion lubi to.
  17. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Ja tam nie narzekam dostałam 20 Fl. Nawozu specjalnie sporo nie poszło, bo wypadajek nie było potrzeba. Bonus się trafił i jakoś tak sam się zrobił. W ogóle coś mnie ostatnio Florkami BP częstuje, aż żałuję, że nie chomikuję skrzynek (no prawie żałuję), bo z ciekawości bym sobie te "potencjalne" florki teraz pootwierała. Miałam tylko jedną - zagadkowych drzew (nawet nie wiedziałam,że z niej mogą wypaść). Hmmm...

    [​IMG]
     
  18. mamusia

    mamusia Naśladowca mistrzów

    Jeśli chodzi o Fl to Bp w moim przypadku nie szaleje. No ale ja mało inwestuję, więc oni też xD

    Otworzyłam trochę skrzynek....
    [​IMG]

    [​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG]

    [​IMG][​IMG]
     
    Miśkowo lubi to.
  19. stoone1

    stoone1 Weteran forum

    a gdzie znależć co znajduje się w skrzyni bawarskiego swieta I?
     
  20. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Może w tabeli z poradnika: