skrzynie - otwieranie

Temat na forum 'Archiwum - pomoc' rozpoczęty przez użytkownika johanaa1988, 3 lutego 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. johanaa1988

    johanaa1988 Analityk forum

    Ile można to zgłaszać? Zgłasza się w oficjalnych błędach, zgłasza się w technicznych to zaraz jest temat blokowany. Nikt nie widzi problemu a skrzyni nie da się otwierać wylogowanie czy odświeżanie nie pomaga do modów nie dociera i co rusz zamykają kolejne tematy zamiast porządnie zgłosić techniką aby naprawili problem człowiek ma komputer z większymi parametrami technicznymi niż minimalne a i tak nie działa. Górze wszędzie wszystko będzie dziać zawsze a nie to co szaraką. Tyle jest zgłoszeń na ten temat i nikt nic sobie z tego nie robi. Czy mody myślą że my wszyscy to sobie wymyślamy? No skoro tyle jest tych zgłoszeń to sobie tego nie wymyślamy.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lutego 2021
    marysiad8 i wwwnikusia212 lubią to.
  2. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    johanaa1988 zgłoszenia Graczy są zbierane i przekazywane do Producenta gry.

    Napisz proszę w jakim trybie dostępu do gry występuje problem, jaki masz system operacyjny, pamięć RAM i czy oprogramowanie jest na bieżąco aktualizowane, czy sprawdzałaś stabilność i prędkość połączenia internetowego?
     
  3. johanaa1988

    johanaa1988 Analityk forum

    windowi 10 na bieżąco aktualizowany ram 6gb internet też mam dobry nic się nie wiesza poza to grą która schodzi na psy bo nic się nie da zrobić problem ze skrzyniami zgłaszany jest nie od dzisiaj i nie tylko ja go zgłaszam takich zgłoszeń jest wiele ale nic to nie daje a i tak korzystam z klienta który podobno i tak ma mniejsze wymaganie niż uniti
     
    Ostatnie edytowanie: 3 lutego 2021
  4. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Tryb dostępu do gry - Unity czy klient?
     
  5. johanaa1988

    johanaa1988 Analityk forum

    napisałam powyżej że korzystam z klienta który podobno i tak ma mniejsze wymaganie niż uniti
     
  6. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Nie zauważyłam edycji. W takim razie odinstaluj klienta, usuń z folderu ikonę instalacyjną, pobierz podczas logowania na Unity klienta ponownie i zainstaluj.
    Być może ta czynność poprawi u Ciebie działanie gry.
    Daj proszę znać czy jest jakaś poprawa na ponownie zainstalowanej aplikacji?
     
  7. johanaa1988

    johanaa1988 Analityk forum

    juz to robiłam nie raz juz tak mam że jest to dla mnie jedna z podstawowych zasad samosprawdzenie w tym ponowna instalacja
     
  8. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Skontaktuj się proszę z Pomocą techniczną według wskazówek z tego poradnika → KLIK, w celu sprawdzenia konta.
    Czy masz jeszcze jakieś pytanie?
     
  9. grzes500

    grzes500 Zaawansowany

    Gram na kliencie. Mam stary sprzęt (win 7, 32 bit, ram 4g), żeby gra w miarę działała, często czyszczę (usuwam z niego wszystko) katalog TEMP. Jeden znajduje się w katalogu WINDOWS na dysku C, drugi jest ukryty. Żeby go odkryć należy przez START wejść na katalog KOMPUTER. Wyswietli się okno. Po lewej stronie jest ORGANIZUJ a następnie OPCJE FOLDERÓW I WYSZUKIWANIA. Otworzy się kolejne okno, tutaj należy przejść w zakładkę WIDOK i poszukać " POKAŻ UKRYTE PLIKI, FOLDERY I DYSKI - kliknąć i nacisnąć ZASTOSUJ. U mnie Ścieżka C:\Users\...\AppData\Local\Temp. Tam gdzie są trzy kropki jest nazwa użytkownika na twoim komputerze.

     
    tess53 lubi to.
  10. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    grzes500, dziękuję za pomoc.
    Czy autor wątku ma jeszcze jakieś pytanie?
     
  11. johanaa1988

    johanaa1988 Analityk forum

    wiec nie porównuj 7 z 10 to swa różne systemy różne układy i nie wszystko jest tak samo
     
    tess53 lubi to.
  12. SMOD_Casino

    SMOD_Casino S-Moderator Team Farmerama PL

    Widzę, że nie masz już więcej pytań więc temat zamykam.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.