SKORPIONKI na START

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika talarek1961, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Polnastokrotka

    Polnastokrotka Wyjątkowy talent

    Witam,pokój jest śliczny w moim stylu ;)w realu mam meble w ciemnym kolorze ;) ale ten jasny wystrój jest o niebo lepszy,muszę pomyśleć i wprowadzić zmiany ,wieczorkiem mój pokój rozjaśniam właśnie różnymi zapachowymi świeczkami.
    Pozdrawiam i życzę miłego dnia
     
  2. kapkel

    kapkel Aktywny autor

    Witajcie kochane skorpionki.

    Na wstępie serdecznie witam nową koleżankę, mam nadzieję, że będzie Ci w naszym jadowitym gronie dobrze.
    Pokoik Ci Magda piękny wyszykowała. :)

    A teraz mogę już troszkę naskrobać coś od siebie. :)

    U nas w opolskiem kończą się ferie zimowe co oznacza że od jutra będę miała problem żeby moje pociechy z łóżka do szkoły wypędzić.

    Oj, powiem Wam chętnie bym sama sobie teraz takie ferie zafundowała a tu nic tylko trzeba do pracy, bo na wakacyjny wyjazd nad morze trzeba zapracować.

    Zmykam na chwilkę relaksu przy kawie.
    Życzę miłego popołudnia.

    P.S.

    A i jeszcze moje marzenie: chciałabym żeby mi z tych zagród koguty i wilki wyskoczyły a z drzewek poziomkowe i nieśplik japoński.

    Pozdrawiam.
     
    Ostatnie edytowanie: 1 lutego 2015
  3. aqua_nibiu_aniqa

    aqua_nibiu_aniqa Okazjonalny autor

    Kapkelku ,jak tam pociechy,bez problemu wstają do szkoły ?
    Ja znowu znikam na jakiś czas,przyszedł materiał i pora zacząć robić obrazek i kartki :d .
    jak znajdę czas to was znowu odwiedzę
     
  4. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Cześć :)
    U nas sesja, sesja i po sesji. Córcia ma wszystko zdane, zaliczone i zdobyte :)
    Teraz ma chwilę ferii i od połowy lutego nowy semestr rusza :p
    U mnie też pracy sporo, a jeszcze prawdopodobnie będzie więcej. Ale to lepiej tak, niżby tej pracy miało brakować :)

    Zima nastała i rozpaczam ciągle, że w góry jechać nie mogę :cry::cry::cry:xD
     
  5. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Serdecznie witam Ewunię i cieszę się,że dziewczynki już Cię powitały a Madzia śliczny pokoik dla Ciebie wystroiła;),urządzaj się w nim tak aby było Ci u nas przyjemnie i wygodnie:)
    Kogutków,wilczków i drzewek wymarzonych wszystkim życzę z Ts-ów,bo sama wiem jak się na nie czeka,liczy a jak bardzo:cry:
    gdy wymarzone się nie zjawiają.
    Mnie tym razem obdarowało wymarzonymi ts-ami i jestem happy bo wilczki do misji się zbiorą(kiedyś tamxD) a póki co zarabiam na nich na targu bo cenę mają zawrotną;)
    Poziomkowce zamarzyłam sobie zbierać ale jednego spokojnie "odżałuję" i na GT podeślę,tylko proszę mi przypomnieć bo moja skleroza bywa koszmarna:p
    Ewciu ja mieszkam 40km od Krakowa w małej mieścinie Trzebini,do gór mam blisko ale od jakiegoś czasu kręgosłup nie pozwala na wszelkie wypady:(
    Wierszyki lubię i pomyśle o jakimś w przyszłym tygodniu;)
    Pozdrawiam Was cieplutko z zaśnieżonej Trzebini
    Mój wnusio Wiktorek szalał w południe z wujkiem na śniegu i wrócił niemal jak bałwanek -wszędzie miał śniegxD
     
    Mojabonanza lubi to.
  6. Polnastokrotka

    Polnastokrotka Wyjątkowy talent

    Witam serdecznie, w Trzebini musi być ślicznie takie małe miejscowości mają w sobie dużo uroku :sleepy:zima w górach to dużo śniegu, raj dla dzieci i nie tylko dorośli też czasem lubią się wytarzać w śniegu ;)u nas zima marna troszeczkę śniegu napadało a tak to szaro i buro xDwięc czekam kiedy nadejdzie wiosna i zaświeci słoneczko :) zamieszkam na działce i już w realu będę uprawiała ogród i zbierała owoce;)

    Pozdrawiam
     
  7. kapkel

    kapkel Aktywny autor

    Oj, Aniu mamy problem z wstawaniem o 7.00. Córka jakoś wstaje ale syn tak marudzi i tak się ociąga że szkoda gadać. Mam nadzieję że za niedługo się to zmieni.
    Aniu jak zrobisz ten obrazek i kartki to wrzuć fotki na forum. :)

    Co do poziomkowca to wierz mi Basiu że w najbliższych TS-ach się przypomnę :)

    A na koniec to się jeszcze pochwalę że z zagród wyskoczyły mi upragnione koguty. :)

    Pozdrawiam waszystkich gorąco.
     
  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Cześć :)

    Również wypatruję wiosny z utęsknieniem.
    Szczególnie po tym, jak wczoraj mąż zakopał się, gdy przyjechał po mnie do pracy. Cahyba mam dobrą szefową, bo pomagała wypchnąć samochód ze zlodowaciałego śniegu :)

    Aniu, prace swoje wrzuć tu koniecznie. Niech się nasze oczy chociaż nacieszą :)
     
  9. kapkel

    kapkel Aktywny autor

    A skoro już rozmawiamy o pogodzie to ja zdecydowanie wolę śnieg od tej rozmokłej ciapy którą mamy teraz.
    Jeździ się fatalnie bo na wierzchu rozmokły śnieg a na spodzie lód a autkiem rzuca na każdym zakręcie. :(

    Ale byle do wiosny.
    Mam nadzieję że szybko nadejdzie. :)

    Tymczasem trzymajcie się cieplutko dziewczynki. :)
     
  10. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Ewuś powiem tak:
    sama Trzebinia może piękna nie jest ale ja mieszkam w jednaj z jej nazwijmy* dzielnic ,oddalonej o kilka km. od miasta,pod lasem niemal jak na wsi:) i tutaj jest "bosko":)
    nawet jak śnieg topnieje to u mnie w lesie jeszcze go sporo(zacienione)
    a dzisiaj znowu świeci słonko i jest ślicznie mimo iż śniegu ubyło już sporo a na odśnieżanych powierzchniach wyjrzała zielona trawka
    tak mnie pogoda rozanieliła;),że pomyłam dzisiaj część okien ,zrobiłam 2 pranka i schną na słonku,wywietrzyłam i przebrałam pościel,właśnie skończyłam obiadek(mielone i kapustka zasmażana z ziemniaczkami oraz zupka jarzynowa) i dopiero usiadłam wygodnie ze szklaneczką piwa do farmerki:p

    kapkelku poziomeczka masz jak w banku u mnie:)
    coś gdzies wczoraj czytałam,że na walentynki można będzie extra prezent komus wysłać ,to może się uda wcześniej niż GT ( o ile to prawda?)

    ale na wiosne to i ja czekam z utęsknieniem bo ją lubię i ogródek,i rowerek...sie rozmarzyłam:)

    Aniu czekamy na Twoje prace
     
    Mojabonanza lubi to.
  11. kapkel

    kapkel Aktywny autor

    Witajcie dziewczynki. :)

    I już mamy niedzielne popołudnie jak ten czas szybko leci za chwilkę poniedziałek i znów do pracy człowiek nawet porządnie odpocząć nie zdążył. :(
    Ciekawa jestem jak Wam event mija i jak Wam się nagrody podobają.
    Może ktoś coś skrobnie :)

    Pozdrawiam wszystkich cieplutko

    A Tobie Basiu bardzo dziękuję i już się cieszę na to poziomkowe drzewko. :)
     
  12. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Ot i Niedziela niemal minęła
    Kapkelku ja też się cieszę,że będę mogła sprawić Ci odrobinkę radości,choć to jednak musi zaczekać do GT
    Walentynki minęły i nigdzie nie znalazłam potwierdzenia tej wysyłki 1 prezenciku,widać to była jakaś ploteczka ale niestety się nie potwierdziła:(
    Oby tylko takowe nie sprawdziły się co do GT
    Evencik spokojnie bez wysiłku robię,nawet czasu specjalnie nie pilnuję aż tak bardzo - właśnie wpadłam coś jeszcze podziałać przed snem,wrzuciłam do zadanka 4800 kwiecistych serduszek i posiałam je na noc bo trzeba mi teraz 25 strzałek w młynie zrobić - to i kwiatka trzeba sporo
    Pewnikiem jutro go zbiorę i strzałki zrobię spokojnie co mnie cieszy bo we wtorek w nocy wyjeżdżam na 2-3 dni nad morze i do kompa dostępu nie będzie:)
    Zarzucę baobaby i warsztaciki by mi nie zarosło a jak braknie(choć wątpię),to super pola z czymś długim i będzie w sam raz do zbioru po powrocie
    Pozdrawiam Was cieplutko i napiszcie jak u Was event?
    Nagrody może nie powalają ale ja tam cieszę się z drobiazgów,zwłaszcza jak są "darmowe"bo one wszystkie się przydają w naszej ciężkiej pracy farmeraxD
    Ponadto pnącze z dodatkowym PD nie jest złe:)
     
  13. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Witam wieczorową porą :)
    Jako, że wczoraj były walentynki, żeby nie mieszać świąt, dzisiaj u mnie w domu ostatki.
    Zrobiłam śledzi, smalcu, nasmażyłam faworków. Do faworków tworzyłam wódeczkę, więc, żeby się nie zepsuła, dzielnie z n]mężem ją popijamy sobie powoli :)

    Evencik mam już skończony. Sama nie wiem, kiedy się skończył. Jakoś tak szybko poszło. Może dlatego, że wyczyściłam farmę i siałam na wszystkich polach.

    Basiu, niech Ci tylko pogoda dopisze nad tym naszym morzem :)

    Też czekam na G&T i doczekać się nie mogę :p

    Dobrego nowego tygodnia życzę :)
     
  14. kapkel

    kapkel Aktywny autor

    Droga Basiu życzę Ci dobrego i udanego wypoczynku. :)

    Baw się dobrze nad tym morzem.
     
  15. aqua_nibiu_aniqa

    aqua_nibiu_aniqa Okazjonalny autor

    [​IMG]



    Za jakość zdjęcia przepraszam ,robiłam telefonem .Kartek jeszcze nie robiłam dopiero zacznę je robić :)

    U mnie jakoś leci ,dzień za dniem jakoś tak prędko goni ,że aż szkoda gadać :( Niestety ostatnie dni to porażka ,zdrowie się solidnie posypało,mieliśmy pogrzeb w rodzinie .Jedynie póki co to dzieci zdrowe i z każdym dniem obaj bardziej pyskaci :)

    Teraz na życzenie synka robię ptaki bo mu się spodobały i na nic tłumaczenie ,że różowe są ,mają być zrobione i tyle :)
     
    MOD_Dotti lubi to.
  16. kapkel

    kapkel Aktywny autor

    Witaj Aniu :)

    Obrazki w Twoim wykonaniu jak zwykle piękne. :)

    A co do dzieciaków to ciesz się Aniu że pyskaci bo sobie przynajmniej w życiu radę dadzą. :)

    Pozdrawiam wszystkie skorpionki
     
  17. aqua_nibiu_aniqa

    aqua_nibiu_aniqa Okazjonalny autor

    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]

    synek prosił mama zrobiła (sorki za jakość zdjęć ,komórką robione )
    A tu co tak cicho jest ?u nas jakoś leci ,kartek nie robiłam i nie robię ,za to będę robić serwetki do koszyczka pierwszy raz w xx ilościach ,może się wyrobię a jak nie cóż ,płakać nie będę .
     
    Ostatnie edytowanie: 9 marca 2015
    MOD_Dotti lubi to.
  18. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Dziewczynki dziękuję bardzo-wypoczynek to raczej nie był:))
    Byłam z bratem pomóc mu w kupnie mieszkania i w sumie nie nad samym morzem bo do niego ma ponad 100km ale w zachodniopomorskim,w okolicy Kalisza Pomorskiego. Cudnie tam,lasy,jeziora,cisza i spokój-brat szczęśliwy bo niedrogo kupiliśmy naprawde ładne mieszkanie. Teraz sie urządza a ja załatwiam mu tu na miejscu rozmaite papierki,obdzwaniam,mailuje i zamawiamy wyposażenie itp.,stąd mało mam znowu czasu na fora.
    Na dodatek pogoda chwilowo ładna to i ogrodowe prace zaczęłam (miedzy obiadem,przedszkolem i spacerami pieskimi) i o tej porze dopiero siadam do kompa.
    Do brata pojade "na dniach"albo tuz po świętach,w zależności od tego jak uda sie pozałatwiac pewne sprawy , acz to jeszcze nie na odpoczynek bo po babskiemu posprzątac mu trzeba i dopielegnowac urzadzenie mieszkanka by miał "przytulnie" i cudnie.
    dopiero latem lub jesienia na grzybki - to wtedy bede odpoczywać;)

    Aniu sliczne obrazki jak zawsze.
     
  19. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Cześć Skorpionki :)

    Aniu, Twoje obrazki są przepiękne i podziwiam Twój talent oraz Twoją cierpliwość :)

    Kiedyś wyszywałam dla córci takie obrazki. Chciałabym jeszcze owczarka niemieckiego kiedyś wyszyć, ale muszę najpierw zrobić porządek z oczami.
    Niestety, moje oczy mają wymagania i na 100 gabinetów trafia się tylko jeden,który jest w stanie mnie obsłużyć. Kolejka na półtora roku czekania. Mam nadzieję, że do tego czasu całkiem nie oślepnę i będzie jeszcze co ratować i leczyć.

    Pięknie Basiu, że teką macie więź z bratem :)

    Czekamy teraz na pełnię wiosny. Może wtedy będę mniej marudna :p

    Dobrego tygodnia wszystkim życzę :)
     
  20. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Dzień doberek skorpionkom i ...???:D
    mało nas i jakos nie widac by były szanse na wiecej,nawet mój zapowiadany gość nie chce jakos tu trafić:(
    ale co tam,my wytrwałe jesteśmy i mimo wszystko od czasu do czasu wpadamy;)
    święta za pasem i wiosna tuż,tuż - to już napawa radością
    mam dosyć zimna,wiatrów i przymrozków...chcę lata
    Madziu śliczna kiecunia
    u mnie w szafie tyle cudności od kochanych krawcowych się kurzy a ja zapomniałam jak je przebrać:cry:
    syna dzisiaj dorwę to może w końcu sie przebiorę bardziej kolorowo
    pozdrawiam serdecznie