SKORPIONKI na START

Temat na forum 'Kluby użytkowników' rozpoczęty przez użytkownika talarek1961, 25 sierpnia 2014.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Ależ oczywiście,że pamiętamy :)
    Madziu śliczna kiecunia ;) ciekawe co też tam pichcisz dobrego? :)
    Za chwilę wybieram się na grzybki - zajrzę jak tylko wrócę.
    Miłego dnia :)
     
  2. aqua_nibiu_aniqa

    aqua_nibiu_aniqa Okazjonalny autor

    Madziu ,cieszę się,że sprawiłam Wam przyjemność pojawiając się :)
    Jakoś tamto forum lepsze było,ale cóż trzeba się przyzwyczaić do nowości .
    Basiu,wczoraj byłam w Twoim mieście mimo deszczu,zmokłam i zmarzłam,ale cóż dzieci chciały do dziadka :)Mam nadzieję,że ta wstrętna pogoda się poprawi bo chce jeszcze pochodzić na siłownie i pozbyć się kilku zbędnych kilo :D póki co od lipca straciłam ok 5kg ,nie wiele ale i tak dobre i tyle .
     
  3. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Aniu a ja byłam dziś na grzybkach i od dźwigania kosza tak mnie wszystko boli,ze padam za moment na łózio i poprzytulam sie do Jasia, cos obejrze w tv i śpię jak niemowlę ;)
    Też chcę słonka bo i po lesie bym jeszcze pochodziła i rowerkiem pojeździła,ze o kg nie wspomnę xD
    Co do forum to też mi tamto pasowało ale i tu pewnie sie przyzwyczaimy powoli.
    Dla mnie ma jeden plus - przez wieksze pole mam wieksze literki jakby i lepiej mi je czytać.
     
  4. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja na grzybach nie byłam, ale za to byłam w stolicy.
    Teraz jestem już w domciu, nadal bez grzybów :p
     
  5. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Madziu a ja i dzis grzybki zbierałam :)
    tym razem blisko domku bo z wnusiem ;)
    teraz odwiedzam forum bom kiecek pozamawiała kilka na przebieranie a w lesie sie brudzę xD
    i takie cuda tam robia,ze ogladam,podziwiam i zapominam o farmie xD
     
  6. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Ja jakoś nie zamawiam. Mam parę, które dostałam od Profesji i je bardzo lubię. :)
    Nawet nie wiem, jak się zamawia i jak się za nie płaci, czy mnie stać :p
    A na grzyby to do sklepu chodzę xDxDxD
     
  7. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Ja ze starego forum miałam 2 ale rzadko zmieniałam bo sie do jednej przyzwyczaiłam i mi pasowała
    jednak po zmianie na golasa latałam bo nie miałam nic ze starego to i zamówiłam kilka
    a nad kilkoma jeszcze krawcy popracują abym miała sie w co ubierac na codzien i od święta ;)
    po lesie uwielbiam chodzic a jak sa grzybki to i je zbierac
    a ze las mam za płotkiem to i często w nim bywam xD
     
  8. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Basiu, ja w samym centrum miasta mieszkam. O lesie za płotem mogę zapomnieć, chyba, że las samochodów też się liczy :p
    Na grzybach się nie znam. Wiem, że wszystkie są jadalne, ale niektóre tylko dwa razy - pierwszy i ostatni xDxDxD
    Zostaje mi tylko sklep oraz zaufani znajomi :)
     
  9. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Madziu gdyby było bliżej to raczyłabym Cię grzybkami w sezonie niemal codziennie ;)
    Bywają lata,że jak jest wysyp to nie nadążam przerabiać xD
    dzieci lubią je pod różnymi postaciami prócz marynowanych ( takie jedynie rydze ) i wszelkie potrawy z nimi ( poza jedna córą,która tylko rydze trawi,reszty nie tknie )
    a zbierać lubią wszyscy ;)
    suszę,mrożę,przetwarzam i mrożę gotowe produkty a i tak jeszcze często rozdaję rodzince :)
    jednak co prawda to prawda - znać się na nich trzeba 8)
     
  10. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Cześć Skorpionki :)
    Sobota i słońce - po prostu pełnia szczęścia. Tym bardziej, że przed moją córcią jeszcze miesiąc wakacji i mamy nadzieję na piękny wrzesień :)

    Szkoda, Basiu, że my tak daleko :(
     
  11. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Ja pełnię słonecznego dnia wykorzystałam na maxa :)
    teraz czas na odpoczynek...troszke na faremce a potem w leżakowni xD
     
  12. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Dzisiaj znowu nam pogoda dopisuje. :)
    Czekam na powrót męża i na spacer rodzinny idziemy :)
     
  13. aqua_nibiu_aniqa

    aqua_nibiu_aniqa Okazjonalny autor

    Witam serdecznie w tą cudowną słoneczną niedziele :)
    Basiu,zazdroszczę Ci tych grzybków ,uwielbiam ich zapach i potrawy nich :)
    Niestety nie mam kiedy na nie chodzić ,nad czym ubolewam bo to fajna i przyjemna rzecz .Najbardziej lubię z takich grzybków robić uszka i pierogi na święta .Lecz niestety od 4 -5 lat muszę kupować co już odbiera smak potraw :(
    U mnie czas leci prędko ,nie wiadomo na czym się skupić ,lecz póki co dzieci mi się pochorowały i zamiast iść na spacerek siedzimy w domu :(
     
  14. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Witaj Aniu :)
    Szkoda, że dzieciaki się pochorowały, bo pogoda piękna, zachęcająca do wędrówek.
    Ja od zawsze kupuję grzyby, ale wczoraj roku się dogadałam z koleżanką, że mi nazbiera i ususzy. Ponieważ potrzebuję na święta minimum pół kilo suszonych grzybów, to stwierdziłam, że wolę jej zapłacić, mieć pachnące z tego roku, niż kupować w sklepie. A zapłata się dziewczynie należy, bo roboty jest z tymi grzybami i do tego ilość dość pokaźna.

    Ja jeszcze lubię sosy grzybowe :)
     
  15. kapkel

    kapkel Aktywny autor

    :D Witajcie skorpionki.
    Za oknem piękna pogoda, aż się w domu siedzieć nie chce a ja wybieram ciuszki dla syna i córci na rozpoczęcie roku szkolnego i tak sobie myślę jak te dzieciaki w tej szkole siedzieć będą w taką piękną pogodę. Młodej mi jeszcze bardziej żal niż syna bo jako 6 latka do szkoły idzie a jej jeszcze zabawa w głowie a tu uczyć się trzeba będzie.

    Oj chętnie by się na grzyby poszło ty bardziej że las blisko, ale jakoś wiecznie czasu nie ma. Powiedzcie czy to tylko jas taka zabiegana jestem czy Wy też tak macie?

    Pozdrawiam cieplutko.
     
  16. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Mam i ja, pomimo, że córcia dorosła :p
     
  17. aqua_nibiu_aniqa

    aqua_nibiu_aniqa Okazjonalny autor

    Witajcie !
    Mnie rok szkolny jeszcze nie obowiązuje ,bo mój szkrab dopiero za rok idzie do zerówki ,i jakoś sobie go w szkole nie wyobrażam :(
    Co do grzybków ,to chyba się wybiorę jak dzieci dojdą do zdrowia ,a póki co suszą mi się maślaki jakie dostałam od brata (jakieś święto się stało,że o mnie pomyślał ).I zrobiłam z części wczoraj sos :d ten smak,ten zapach ech brak słów :D
     
  18. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Witajcie skorpionki :)
    Aniu mam nadzieję,że dzieciaczki już zdrowe , czego bardzo im życzę.
    Grzybki wręcz kocham zbierać , choć co roku mniej sił na dłuższe wypady po lesie ,jednak niemal codziennie w nim jestem xD
    Też suszę maślaczki,kozaczki bo te w moich lasach przeważają i rydze,które albo na bieżący użytek albo marynuję kilka słoiczków dla męża.
    Od Soboty miałam zabiegane dni bo i grzybobranie codziennie, a to w Niedzielę był odpust i goście,to z siostra do lasu bo u nich nie ma rydzków,to z drugą wypad na prawdziwki ( a to już pół dnia bo u mnie ich mało i trzeba autem jechać ok. 60 km)
    No i oczywiście rok szkolny a mój Wikuś przedszkolak pełna parą( 6 latek) i trochę obowiazków doszło,które przy porze grzybobrań sprawiły iz nie miałam czasu na farme zajrzeć :)
    dopiero dzisiaj wracam "do normalności",pola odchwaszczone xDi nadrabiam wszelkie zaległości w czytaniu
    kapkelku jak więc widzisz nie tylko Ty taka "zalatana" jesteś ;)
    pozdrawiam was serdecznie
     
  19. Zła_Kobieta

    Zła_Kobieta Chodząca legenda forum

    Cześć Skorpionki :)
    Nareszcie trochę słońca wyszło :)
    Będę mogła powyżywać się w ogrodzie, a zachwaszczony pewnie, bo padało i mnie prawie dwa tygodnie tam nie było.

    Wiecie, że gapa straszna jestem i dopiero dzisiaj zauważyłam, jaką piękną grafikę nam Basia wstawiła w poście powitalnym ? :p:inlove::inlove:
     
  20. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Witam Skorpionki i ewentualnych ;) gości oczywiście również xD
    Zostawiam Wam kawusię i coś pysznego do niej :) jak wpadniecie to abyście przy pustym stoliku w salonie nie siedziały ;)
    [​IMG]

    [​IMG]

    Częstujcie się proszę - Smacznego :) i opowiadajcie co tam u Was ciekawego ;)
    Madziu nie jesteś gapcią bo ja dopiero co się naumiałam wklejać rozmaitości dzięki kreacjom naszych wróżek-czarodziejek :D
    I tak mi się to spodobało,że teraz nie tylko szafę kieckami zapełniam ale też foldery rozmaitymi dodatkami.
    Natomiast grafikę na 1 stronę szukałam od kilku dni i w końcu na coś ciekawego natrafiłam co przypadło mi do gustu i bodajże wczoraj wkleiłam ;)
    Cieszę się,że Tobie też się podoba i mam nadzieję,że inni podzielą nasz zachwyt xD
    Mój wnusio w przedszkolu,zakupy zrobiłam "po drodze",idę wieszać pranko bo i u mnie słonecznie dzisiaj - to korzystam i myję pozostałe okna,zmieniam pościel i piorę by poschło na słonku.
    Jeszcze obiadek przygotuję i biorę pieski na spacer po lesie a przy okazji grzybki pozbieram ;)
    Ale to tak na troszkę bo po obiedzie idę z siostrą i koleżanką by jej rydzyków uzbierać bo spragniona a trafić nie może :(
    Po południu mam gości a jutro rano na grzybki w dalszy teren z siostrą - tym razem na prawdziwki xD
    Zajrzę tu jeszcze z pewnością a tymczasem miłego dnia :)