Opinie Skorpidom - hodowlane misje weekendowe

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 2 września 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,

    Od pustyni po tropiki - Czy Piotrusiowi Skrzekowi i salamandrze uda się znaleźć dom dla małej skorpionicy?

    [​IMG]

    [​IMG]
    Piątek, 03.09.2021, godz. 10:00

    [​IMG]
    Niedziela, 26.09.2021, godz. 22:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    ok. Przeczytałam. Tylko jedno pytanie - czy zwierzęta zwykłe i hodowlane są również z wyspy? Rozumiem, że z wszystkich kategorii, czyli mogę wrzucać zapas mant np
     
  3. SMOD_Atena

    SMOD_Atena S-Moderator Team Farmerama PL

    Manty raczej się nie przydadzą:

     
  4. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    szkoda....umknęła mi ta informacja
     
  5. izabell2468

    izabell2468 Półbóstwo forum

    Event fajny, ale bardzo mnie martwi to, że można oddawać tylko zwierzęta z Farmy, a nie z Bahamy :(, tym bardziej, że łącznie są to spore ilości:mad::oops:

    Łącznie potrzeba 350 odznak (120 płaz, 120 ptak i 110 stawonóg), czyli łącznie będzie nas to kosztowało 700 SP minus 93 SP łącznie z nagród = 607 Super paszy
     
    Ostatnie edytowanie: 2 września 2021
  6. Pawianekad

    Pawianekad Czeladnik forum

    Wymagania olimpijskie. Medale to poklepanie po plecach w stylu USA.
     
  7. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Niestety tak to wyglądało w czasie testów i ponoć ma tak zostać :(
    Też wolałabym oddawać zwierzaki z Wyspy, ważki stodołę mi już roznosząxD Plus taki, że misje będą trwać miesiąc i trochę zwierza można sobie dohodować. Salamandry mają niezłą wartość w stodole i szybko się produkują jeśli ktoś ma sporo ich czerwonych zagród (pociąg swego czasu chętnie je przywoził):)
     
  8. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Pnącze przypadło mi do gustu ,robię oczywiście:)
     
  9. polnygryzoń

    polnygryzoń Hrabia forum

    Ponieważ nie cierpię kupować kota w worku to w pierwszych trzech misjach odpuszczam ostatnie zadanie. Zostanie mi 180 SP, a z neonowych zagród mogę dostać np. królikarnię, indyki - moim zdaniem nie warto.
     
  10. ponderoza70

    ponderoza70 Stary wyjadacz

    Ostatnio dopadł mnie niechciej :p i odpuściłam słodkości odpuściłam sezon - nie chce mi się -:p
    zapoluje na kota w worku dopiero w misji ze skorpionami bo mam 1 papużki i drugie do pary bym chciała - zagroda Orinoko :)
    odznaki będą bo pokoloruje skorpionki ale do misji oddam motylki i pszczółki
    w ostatniej misji na skróty do zagrody Wołga - kukawki nie mam
     
  11. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    Lubie hodowlane, ale ten jakos tak mi nie lezy... sezony dawno odpuscilam, to mi PNZ nie sa do niczego potrzebne.
    Nie wiem czy bede robila...
     
  12. magdalena

    magdalena Weteran forum

    Dla mnie słaby ewent, tzn. nagrody.
    Każdy decyduje czy brać udział w tym ewencie.

    Nawet wygrany (wymęczony) wynik z Albanią nic nie zmieni.
    Lewy dał radę ;)
     
  13. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    Bry.Na moje oko tylko w 4 części trzeba oddać około 1300 salamander nie liczyłem dokładnie ale tak mi się wydaje:p
     
  14. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Dobrze ci się wydaje.xD:cry:xD
    Ale nie strasz ludzi, bo zamiast salamander można oddać około 650 szynszyli albo drobnicę hodowlaną, którą dostajemy ze skrzynek.
     
  15. xBabciaEwa

    xBabciaEwa Chodząca legenda forum

    [​IMG]
    Doberek .
    Zapas zwierza zwykłego i kolorowego w stodole jest , więc
    misja skończona , neonową koziarnię dostałam w nagrodę , pozostałe niespodzianki w pasku czekają .
    Spokojnego , słonecznego dnia wszystkim życzę .
     
  16. panoramaogrodnicza

    panoramaogrodnicza Chodząca legenda forum

    Zaczęłam skorpidom, pierwsze zadanie załatwiłam zwierzakami hodowlanymi, poszedł husky, kaczor, pierzasty nietoperz, bobry albinosy i błazenki. Salmandry wrzucę do oaz jak zacznie się BB no i poratuję potrzebujących na targu.;)xD
     
    Ostatnie edytowanie: 3 września 2021
  17. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Zrobiłam przegląd stodoły i ostatnią misję chyba załatwię rozdymkami (sporo się ich nazbierało ze skrzyń z rybami, a wartość mają dobrą). Chyba, bo nie lubię oddawać hodowlanych zwierzaków jeśli nie ma takiej potrzeby... Póki co oddaję salamandry - mają najwyższą wartość z tych zwierzaków, których mam dużo i straty których łatwo mi odrobić. Szkoda, że BB dopiero od godz. 18...
     
  18. Krokodylek75

    Krokodylek75 Fanatyk forum

    Pierwsze zadanie zrobione, z resztą czekam do wieczora na BB. Przy tej okazji wpadnie trochę zwierza i koszty misji częściowo się zwrócą. Grunt to cierpliwość ;):music:
     
  19. bacowa70

    bacowa70 Chodząca legenda forum

    Oazy załadowane salamandrami i czekam na 18-tą.:D
    Dałam tylko podstawowe wsady i to 100 szt. znaczy wsadów 100 szt. ;) Potrzeba 120 odznak, ale jak piszą, że mogą wylecieć podwójne odznaki, to ja im wierzę.:D
     
  20. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Za 20 minut koniec pierwszej i zapewne ostatniej misji, ponieważ zostało mi przeszło 20 SP. Parę podwójnych odznak też wpadło.
     
    Ostatnie edytowanie: 3 września 2021
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.