Skleporama

Discussion in 'Archiwum - pomoc' started by -karol1299-, Apr 2, 2020.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
  1. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Witam
    Dzisiaj do gry weszła specjalna oferta pozwalająca w skleporamie kupić towar za siangoroszę.
    Niestety, nie mam możliwości zakupu, guzik z ceną jest szary jak w przypadku braku odpowiedniej ilości waluty, Nie wykorzystałem limitu, bo nie kupiłem nawet jednej sztuki, a sianogroszy mam wystarczającą sumę.
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Witaj:)
    Odśwież proszę grę i sprawdź ponownie. U mnie wygląda to tak:
    sklep.PNG

    Napisz proszę, czy pomogło.
     
  3. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    nie pomogło - przynajmniej mi
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Niedobrze:( Zapytam, czy jest z tym jakiś problem. Może póki co spróbujcie na innej przeglądarce? Ja korzystam z chrome.
     
  5. martajolka81

    martajolka81 Ambasador forum

    sprawdziłam na dwóch - google i firefox. Oki, będę zaglądać, może coś się dowiesz
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Właśnie zaczęłam pisać o ciasteczkach itp., ale przyszła błyskawiczna odpowiedź, że jest taki problem u niektórych Graczy. Trwa szukanie przyczyn.
    Może cena jest zbyt niska w stosunku do Waszej zasobności w SG.... To taki mały żarcik z mojej strony:D
     
    kaska860 likes this.
  7. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Niestety też na innych przeglądarkach to samo.
    No cóż, pozostaje czekać na naprawę, dziękuje za informacje.
     
  8. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Nie mamy informacji o naprawie, ale właśnie wylogowało mnie z Farmy. Może informatycy wgrali poprawkę. Sprawdźcie proszę czy już działa.
     
  9. AnnDżelina

    AnnDżelina Chodząca legenda forum

    3 x mnie wylogowało i póki co nie mam nic za sg
    dobra wyloguję się sama jeszcze raz :oops:

    Edycja: Dobra pozamykałam wszystko,zjadłam ciacha i historię i jest już :)
     
    Last edited: Apr 2, 2020
  10. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

  11. -karol1299-

    -karol1299- Nadzorca forum

    Juz się pojawiło, dziękuje za pomoc.
     
  12. BA_Marion

    BA_Marion Chodząca legenda forum

    Również dziękuję i w takim razie zamknę temat:)
    martajolka81, gdyby u Ciebie nadal coś nie grało, zwróć się proszę do Pomocy technicznej.
     
    martajolka81 likes this.
Thread Status:
Not open for further replies.