Opinie Skarby przeszłości

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 29 maja 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    No cóż, za gapowe się płaci ;).
    Poczekam do tej 19 i ruszę dalej.
    Tak, też o tym pisałem. Tyle, że to nieopłacalne dla BP, lepiej sprzedać koszyczek..
     
  2. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Udało mi się rozpracować start i zdobycie pierwszy klucz, bez zastanowienia czyli bezmyślnie rozpoczęłam od zielonej koniczyny, wysiałam 10 szt. Teraz czekam a dalej jęczeć będę w trakcie trwania eventu. Dziękuję Ci za podpowiedź:) Zaraz cofnę się do Twojego postu i zobaczę czy poszłam Twoim tropem:D
     
  3. MaksM

    MaksM Czeladnik forum

    Wkurzające to czekanie na cebule.
    Użycie klucza powinno dawać z automatu 5 cebulek...

    Myślę, czy nie nadrobić bursztynu ciężko uciułanymi florkami..
     
  4. niebo016

    niebo016 Generał forum

    Widzę że lepsze pnącze jest a miałam nie robić. Zaczęłam od zielonej koniczyny.
     
  5. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Nie dopisało po chwili, więc nie ma co czekać pięciu godzin. Dopiero pierwszy rozsiew (pełniowy) na Polach Pełni Księżyca.
     
  6. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    Pełniowa część skończona. Czekam do 19. Postaram się dziś rozsiać roślinę z farmy :)
     
  7. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Wyspa wysiana, farmowe rosną. Pierwsze bursztyny znalezione
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  9. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    Pędzę bo jutro trochę poza domem, a w weekend jeszcze nie wiadomo jak będzie :) + korzystam z pełni ile się da ;D
     
  10. Matisiek200

    Matisiek200 Zaawansowany

    Ja dopiero od jutra zaczynam, bo dziś wyjazdowo 8) Mam 10 dyniowych, 30 tyś. nawozu zielonego to w końcu może zaczne to używać jak taki event jest. A pnącze interesujące bo nie raz już mi piccolaki wypadły z kung-fu. Im szybciej się wysieje tym szybciej te bursztyny będą lecieć. :music:
     
  11. IRENOWO

    IRENOWO Ambasador forum

    wy pędzicie..a ja jeszcze nie rozsiałam...coś mi muli...dochodziło do 45% potem do 55% ...78%...na 100% stało w miejscu...a jak już weszłam...to nie mogę wejść na żadną polankę...tak do tej pory ..powodzenia w zbieraniu bursztynków..
     
  12. halina54

    halina54 Hrabia forum

    calkowicie sie z Toba zgadzam bo przepadaja tylko niepotrzebnie bonusy z kola, a tak to mozna byloby rozsiewac nastepna rosline..niefajnie bp z nami pogrywa coraz czesciej
     
  13. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    zaczęłam od wyspy,bo tam wracają najkrótsze itemy,teraz czekam na zbiór farmowej ,na koniec pójdzie mroczna na której wysiałam już badyl do misji i mam zagrody
     
  14. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    u mnie ciagle pas...
     
  15. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Może czas pomyśleć o szelkach?;):p
    xD:cry:xD
     
  16. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jak beda mnoznikowe to wtedy pomysle:p
     
  17. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    też czekam na 19 tą,fiolet wysiany,klucz oddany na wyspę
     
  18. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    19.05 cebul nie mam >:(
     
  19. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Przeloguj się, u mnie wskoczyły właśnie po przelogowaniu :)
     
  20. ulinek2

    ulinek2 Czeladnik forum

    też czekam na cebulę i nie ma