Opinie Skarby przeszłości

Temat na forum 'Rozmowy na temat oficjalnych ogłoszeń' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 29 maja 2024.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
  1. kaska860

    kaska860 Cesarz forum

    U mnie AVG wrzucił klienta do kwarantanny, ale już wyciągnęłam, zaznaczyłam jako wyjątek i jest ok.
     
  2. Aisha1969

    Aisha1969 Ambasador forum

    do tej pory nie udało mi się zebrać cały czas kwiatki się kręcą chyba czas na hamaczek:(
     
  3. ~czarodziejka

    ~czarodziejka Cesarz forum

    U mnie pokazało się raz +200 i trzy razy +100 % i tyle :sleepy:
     
  4. ***kacper***

    ***kacper*** Baron forum

    Zmień przeglądarkę, u mnie pomogło. Działa na chrome, na edge kwiatki. Powodzenia.
     
  5. agniecha$

    agniecha$ Chodząca legenda forum

    Wejdź na planszę eventową wybierz ścieżką którą chcesz zacząć jako pierwsza
    polw 1 /7/13
    dostaniesz tynkturę i do młyna


    *****
    masakra dopiero przy niezliczonej ilości czyszczenia ciastek wlazłam i rozsiałam :sleepy:
     
    Ostatnie edytowanie: 30 maja 2024
  6. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Za 35 min koniec z Zieloną Koniczyną i zacznę 2 roślinę
     
  7. gosiaedyta

    gosiaedyta Chodząca legenda forum

    a którą roślinę siać żeby mieć naklejkę nr.1
     
  8. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    mozesz zdradzic jak tak szybko?
     
  9. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    100% na kole i dyniowe robią robotę z małego pola zbieram 47 szt .A roślina dojrzewa mi 35 min
    Więc 202 małe polax47 =9 494
     
  10. .dorotka01.

    .dorotka01. Fanatyk forum

    super gratuluję ale będziesz miał te następne 5 cebulek czy trzeba będzie czekać
     
  11. freska_kreska

    freska_kreska Nadzorca forum

    47szt. to dużo, pozazdrościć w takim razie :) i gratki!
    35 min = biała niewinność, kerestol, pnącze -10%, woda, kupa i coś jeszcze?
     
  12. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    2 pnącza i SN

    Ni podoba mi się to dlaczego nie mogę dalej robić bo muszę czekać na coś tam Cebulkę Kwiatową
    skoro wysiałem roślinę i odblokowałem 2 to mam mieć możliwość ją siać a nie czekać na nie wiadomo co
    Do Bani z takim Eventem chyba robią wszystko żeby obrzydzić człowiekowi granie
     
    Ostatnie edytowanie: 30 maja 2024
  13. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Mogłeś sobie zostawić cebulki na rozsiew
     
  14. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    To niech napiszą że następną roślinę można rozsiewać za 5 godz
    Przejście do kolejnej ścieżki wymaga zdobycia nowego Starożytnego klucza. Znajduje się on w Skrzyni starożytnych kluczy (nagroda w ostatnim kroku każdej ze ścieżek): Tu nic nie piszę że za 5 godz
    I otwarłem tą ścieżkę tylko nic nie mogę robić
     
  15. hiacynta

    hiacynta Wszystkowiedząca wyrocznia

    Nie robię, bo już cztery razy czytałam poradnik i jak zwykle nic nie rozumie. Nie mam żadnej roślinki na rozsiew i nie wiem skąd je wziąć. Do kitu z moim rozumieniem. Będzie hamaczek:p
     
  16. Miśkowo

    Miśkowo Chodząca legenda forum

    Przez to niedopatrzenie też czekam, beznadziejne jest takie rozwiązanie. Powinno być tak, że jak zakończy się sianie do jednej ścieżki z automatu powinno dopisać 5 cebulek, a nie po tych 5 godzinach..
     
  17. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Ja się tak nadziałem podczas chyba pierwszej edycji i teraz zostawiam sobie na kolejną łąkę
     
  18. ania12355

    ania12355 Chodząca legenda forum

    Do 19-ej macie luz.
    Już to przerabiałam.
     
  19. =Repez-

    =Repez- Generał forum

    Dopisywać powinno po 5 godz jak ktoś cały czas robi 1 roślinę ale jak ktoś zakończył cały 1 etap to powinien mieć możliwośc robić 2 etap i tyle szukają żeby ludzie koszyki kupowali
    Niech zrobią że kupisz koszyk ale pokaże Ci się za 5 godz
     
  20. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Najpierw na planszy ewentowej kliknij w tablicę po prawej.
    Potem wybierz ścieżkę którą chcesz robić najpierw.
    Sugeruję moją kolejność.
    Na start dostałaś starożytny klucz, którym tą ścieżkę otworzysz (środkowe pole każdej ścieżki) i tym samym dostaniesz 9.999 szt. tynktury (nie wiem po co tyle).
    Masz też na start 5 cebulek, które z tą tynktura przerobisz w młynie na 5 nasion.
    Dopiero te nasiona są do rozsiewu.