Opinie Sezon zimowy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 12 stycznia 2021.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy!

    Jaskółka Joachim wraca na mroźny "Sezon zimowy"!

    [​IMG]
    Wstęp do sezonu
    13.01.2021 godz. 14:00 - 15.01.2021 godz. 14:00

    Sezon zimowy:

    [​IMG]
    Piątek, 15.01.2021 godz. 14:00

    [​IMG]
    Czwartek, 11.02.2021 godz. 14:00


    [​IMG]

    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
    krasnoludek10 lubi to.
  2. gosiunia007

    gosiunia007 Wyjątkowy talent

    Są gekony. :DJeszcze nie mam. :pRobię.:)
     
    QAtaner77 i krasnoludek10 lubią to.
  3. Pryku

    Pryku Komisarz forum

    Ja nie mam tych jeszcze nowszych a ich brak ;/ nowy iteam z dopalaczami to trza robic
     
    QAtaner77 i krasnoludek10 lubią to.
  4. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Prosze o uścislenie czy sezonowy puchar z 2020 roku mozna będzie postawić razem z pucharem z 2021 i czy ich dobrocie zsumują sie w styczniowym sezonie po zdobyciu nakładki na ten z obecnego?
     
    krasnoludek10, olgs3 oraz draculik34 lubią to.
  5. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    A dlaczego miałoby się nie dać ich postawić na tej samej łące (bo rozumiem, że o to chodzi), ani dlaczego ich bonusy miałyby się nawzajem wykluczać skoro to dwa zupełnie różne itemy?
     
  6. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Po prostu zastanawiałam sie czy zdobycie nakładki nie wykluczy bonusu ,który wypada z tego pierwszego ,ale jeśli one są niezależne pomimo jednakowej nazwy to wszystko już wiem i cieszę się z nich już teraz,bo przez kilka dni będą dawały sporo procentów.
    Dziękuję Elu za wyjaśnieniaxD
     
  7. netka205

    netka205 Koneser forum

    Sezony zawsze robię.... w pakiecie licencji liczyłam na koszatki, które jakoś nie chcą mi się wykluć na farmie :cry:kawie pomarańczowe jakoś do mnie nie przemawiają, więc tym razem prawą stronę odpuszczam.....
     
  8. kacper_07

    kacper_07 Ambasador forum

    Pytanko do Ekipy : Ostatni sezon miał ograniczenie: max 10powtórzeń ostatniego kroku...
    Czy teraz też tak będzie?:music:
     
  9. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Czyli jeśli ktoś zdobędzie wcześniej nakładkę to będzie miał dodatkowe 100%. 600% ze starego i 100 % z nowego. Tak?
     
  10. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Mam nadzieję, że szybko poprawią nazwę nowego itemu, bo naprawdę można się pogubić... W dodatku są podobne wizualnie:oops:

    To "ograniczenie" w poprzednim sezonie było niezamierzone. Po prostu zmniejszono liczbę PNS na poszczególnych pułapach, podczas gdy liczba PNS możliwych do zdobycia pozostała nieproporcjonalnie wysoka. Tym razem nie uda się wyczerpać puli powtarzalnych nagród;) Tych powtórzeń może być 12 (teoretycznie), ale w praktyce uda się zgromadzić PNS na 11 z dużym kawałkiem. Dlatego nie pisaliśmy o tym w poradniku:)

    Dokładnie tak :)
     
  11. pbkl

    pbkl Hrabia forum

    hmmm...gekony mam, kawia w pomaranczu nie jest konieczna...Nie mam glediczji czy jak jej tam, ale tez nie czuje potrzeby poki co..
    Zbieranie na unity nie jest az tak przyjemne jak to bylo na flash... radosc z zabawy mierna...ciagle cos nie tak...

    Pewnie cos tam poodaje dla zabawy. Gdzies do polowy dojde i tyle :) Bez cisnienia....
    Poczekam do nastepnego i "sie zobaczy".
     
    QAtaner77 i krasnoludek10 lubią to.
  12. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Mam jeszcze pytanie odnosnie itemu sezonowego 2021.Czy jeśli kolejne nakładki pojawiają się nie w każdym miesiącu ,to czy w marcu, lipcu i listopadzie nie będzie sezonu?
    Czy po prostu nakładka dajmy na to 130 %bedzie działała w lutym i marcu?
     
    krasnoludek10 i olgs3 lubią to.
  13. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli nie ma sezonu, to nie ma cudów - nakładka nie będzie działała;) Tylko nie wiem z czego wnosisz, że w tych miesiącach nie będzie sezonów... W tabelce jest informacja o miesiącu wejścia danego ulepszenia do gry. Kolejny (13) sezon zacznie się pewnie pod koniec lutego i skończy w takim układzie pod koniec marca. Czyli znakomitą większość marca sezon będzie trwał, ale nie zdąży się w nim pojawić kolejny (14) sezon. Dopiero pewnie na początku kwietnia. Stąd taka "niby dziura" między sezonami...
    Z liczby nakładek wynika, że w 2021r. będzie łącznie 9 sezonów, czyli tyle samo ile w ubiegłym roku. Sezon + wstęp do sezonu to jakieś 30 dni, odstęp między sezonami - ok. 10 dni, razem 40.
    Teraz sprawdźmy: 365 dni w roku / 40 = 9,125. Wg mnie wszystko gra, rok będzie napchany sezonami nie mniej niż poprzedni:music:
     
  14. antonina-farmerska

    antonina-farmerska Chodząca legenda forum

    Dziękuję za wyczerpujące wyjasnienia;)
     
    krasnoludek10 i BA_Marion lubią to.
  15. *dzuga*

    *dzuga* Komisarz forum

    a powiedzcie mi jeszcze - ten poprzedni item juz niczego (poza PD) nie będzie dawać? Można go... zutylizować? :)
     
    krasnoludek10 lubi to.
  16. krasnoludek10

    krasnoludek10 Chodząca legenda forum

    Witam:) Na razie z kupnem PNS za farmarki się wstrzymuję, bo samymi zleceniami doszedłem prawie do 5 poziomu sezonu (brakuje mi do niego tylko 22 PNS) :p
     
    QAtaner77 lubi to.
  17. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Podczas tego sezonu daję bonus 800% pd i tpd ze wszystkiego
    Przepraszam pomyłka 600% nie 800%
     
    Ostatnie edytowanie: 15 stycznia 2021
    QAtaner77 i krasnoludek10 lubią to.
  18. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Jeśli chodzi o ścisłość to 600% więcej PD/TPD (o ile ktoś zdobył komplet ulepszeń). 800% będzie dawał nowy puchar, ale do tego jeszcze droga daleka;)

    ***
    Chyba sobie znalazłam jakąś namiastkę misji. Będę robić wszystkie zlecenia u klientów, pierwszy dzień z kompletem punktów od nich już za mną :D
     
  19. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

  20. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    A już myślałam że ten też ,tak to jest jak się nie doczyta.
    Przepraszam za wprowadzenie w błąd.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.