Opinie Sezon zimowy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 6 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Mcgregoro

    Mcgregoro Książę forum

    no chyba że będzie na zmianę wolna baha albo farma to coś się utknie w miedzy czasie;)
     
  2. czechu79

    czechu79 Generał forum

    wypadalność losowa raczej jest ,dajmy na to Ty dostaniesz 10 ja 3 ;)
     
  3. fkamil

    fkamil Komandor forum

    Powiem Wam, że jestem całkiem zadowolony z tego jak poleciały mi TSy z poziomu 53- 5x tropikalne drzewko i 5x na zwykłą farmę.
    Na bahamaramie dostałem drzewko fasolodowe, monstere dziurawą XXL, asyminę XXL, guawa XXL i figowiec XXL, a na głównej farmie dostałem 2x topola kanadyjska i 1x wolemia, dwa pozostałe to już takie starsze. Życzę Wam abyście mieli jeszcze lepsze niż ja, pozdrawiam :)
     
  4. ewanta

    ewanta Komandor forum

    najpierw miałam nie robić, potem postanowiłam zrobić tylko do ulepszenia a teraz ... stoję na 50 pułapie i policzyłam, że nawet jakbym robiła wszystkie zlecenia to zabraknie mi około 500 punktów do ukończenia całości :cry::cry:
    tak to jest jak się zmienia zdanie co chwilę .... no ale przecież kobieta zmienną jest :p
    czy jest szansa żeby w jakimś evencie do 09.01 były do zdobycia punkty sezonowe ?
    podstawy zimowej uprawy już wzięłam pod uwagę
     
    Ostatnie edytowanie: 2 stycznia 2020
  5. RWM41

    RWM41 Ambasador forum

    No. Wczoraj sezon skończony dzięki punktom z zimowej uprawy. Tym razem nagrody jakby lepsze i dzięki runom wymagania mniejsze
     
  6. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Patrzę na >>Kalendarz<< i do końca bieżącego Sezonu nie widzę eventu innego niż "Podstawy zimowej uprawy"...
     
  7. -mala159-

    -mala159- Chodząca legenda forum

    witam

    sezon skonczony :)
     
  8. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    A zagadkowe drzewa?;)
    Tam nie dają sezonowych pkt?
    Wielkie niedopatrzenie ze strony BP.
    xD:cry:xD
     
  9. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Może kiedyś będą dawać - skoro Gracze uważają to za niedopatrzenie ze strony BP...:pxD
     
  10. olgs3

    olgs3 Chodząca legenda forum

    Skończyłam,ze skrzynki dało całe 6 FL.
     
  11. hator

    hator Ekspert forum

    [​IMG]
    Tyle udało się zrobić do dziś.... i teraz dylemat ... robić jeszcze ile się uda? czy oszczędzać towar na następny sezon ?
    Mrówki mam, do węgorza nie ma szans... ehh
     
  12. kalinamala

    kalinamala Komandor forum

    Też nie znalazłam innego i zakończyłam sezon na 49 pułapie - już 1 stycznia nie było szans na całość a taki dziki pomysł zalęgł mi się w głowie po
    tej lekturze - albo może sylwestrowej nocy :music: Obliczyłam jednak, że robiąc nawet wszystkie zlecenia nie starczy mi punktów na ukończenie całości, więc nie było sensu opróżniać stodoły. Tak zdobyłam ulepszenie trofeum ze stanem końcowym licznika 2/990
    - to się nazywa precyzja, niemal zegar-mistrzowska :p Uczyniłam sobie też postanowienie noworoczne , którego moja Miecia oczywiście nie popiera, ale jak się już takie postanowienie uczyni to nie ma odwrotu - kolejne sezony robić w całości xD:cry:xD
     
  13. kasik778

    kasik778 Ekspert forum

    ja wczoraj skończyłam 53 i zgarnęłam drzewka, nie wiem co z nich wyrośnie, bo zajęłam się tajemniczymi sadzonkami:inlove:

    myślę, ze dotrwam do końca, choć pewnie ze skrzyni dostanę 1 florenaxD
     
  14. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    U mnie obecnie poziom 54 i 411/2360 i jak dobrze policzyłam to około 3 dni i węgorze będą moje :inlove: i kolejną misję będę mogła skończyć :D Do końca sezonu zostało 5 dni, więc powinnam się wyrobić :D
     
  15. aleksandra

    aleksandra Cesarz forum

    uf,u mnie też 54:D,,może się uda,,znowu pełna mobilizacja:D,,wszystkie zlecenia realizuję:D:cry::cry:
     
  16. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Dobry wieczór
    Już widać tzw gołym okiem, że sezony staną się zmorą, czyt. bardzo wymagającym sezon/eventem:(
    Kolejne ulepszenia trofeum będą uaktrakcyjniane, stodoły będą pustoszały, czerwony koszyk nie nadąży-.-, kasiorę trzeba zarabiać, ale jak, skoro wszystko stało się takie drogie:cry:
    Czyli roboty w bród, żeby wszystkiemu sprostać.
    Na dożynki trudniej będzie narobić zapasów, ale to nie problem farmerowych "magnatów";)
    Sama zastanawiam się na ile i kogo taki cykl sezonów zniechęci do gry lub ewentualnie przeciwnie.;)
    Dodatkowo sezonowe pkt mobilizują do robienia eventów:cry:
    No i zaczyna się, zbyt trudna, jak dla mnie, kalkulacja:cry:
    Co robić, drodzy farmerzy? Jak farmerować? Skoro czas nie jest z gumyxD
     
  17. sylwiawietrz

    sylwiawietrz Mieszkaniec forum

    Hej
    jak zdobyć nagrody licencji sezonowej (te po prawej stronie)?
    I czy w ogóle da się je zdobyć bez inwestowania realnej kasy? Pierwszy raz zaszłam tak daleko, bo zdobyłam 49 nagród ale te po prawo też mnie kuszą a prawdziwej kasy nie mogę zainwestować niestety :(
     
  18. Anhedrea

    Anhedrea Chodząca legenda forum

    Tylko za realną kasę [​IMG]
     
  19. Bilonge

    Bilonge Cesarz forum

    Witam
    Odpuść węgorza i zbieraj towar na następny. Przy najbliższym G&T jeśli będzie można to wyślę węgorza
    Skrzynka dała mi 15 florków :)
     
  20. hator

    hator Ekspert forum

    I właśnie taką decyzję podjęłam :D
    Wiele półek w mojej stodole już zaczyna świecić pustkami, pora uzupełnić tam zapasy i zgarnąć nagrody już w następnym sezonie :p
    A co do węgorza... pogadamy w swoim czasie :) Może do G&T już gdzieś uda mi się go zdobyć :p a jak nie to ... pogadamy :D Dzięki
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.