Opinie Sezon zimowy

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 6 grudnia 2019.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. Eviana

    Eviana Team Leader Team Farmerama PL

    Witajcie Farmerzy,
    zapraszamy Was do zapoznania się z atrakcjami, jakie przygotowano dla Was w ramach kolejnego Sezonu.

    [​IMG]
    Wstęp do Sezonu zimowego
    [​IMG]

    Niedziela, 08.12.2019 godz. 14:00
    [​IMG]

    Wtorek, 10.12.2019 godz. 14:00

    Sezon zimowy
    [​IMG]

    Wtorek, 10.12.2019 godz. 14:00
    [​IMG]

    Czwartek, 09.01.2020 godz. 14:00



    [​IMG]


    Pozdrawiamy,

    [​IMG]

    Zastrzegamy sobie prawo do edytowania tego wątku w przypadku, kiedy Community Manager prześle nam informacje na temat zmian lub uzupełnień.
     
  2. milencia_em

    milencia_em Fanatyk forum

    Oczywiście robię, bo bardzo mi się ten sezon spodobał ;) Nie wiem czy dam radę do końca dobrnąć w okresie świątecznym, ale zrobię tyle ile dam radę, chociaż tak bardzo bym chciała zdobyć węgorze :inlove:;) No może się uda, bo ten sezon wydaje się łatwiejszy w ilości potrzebnych punktów, ale czy tak będzie to wyjdzie "w praniu" :p
     
  3. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    no to niektorzy chyba juz zaluja,ze odpuscili sezon hellowen.....a reszta chyba zadowolona,ze dala sie przekonac......
     
  4. nuka20

    nuka20 Hrabia forum

    Czyli tajemnicze trofeum nadal jest tajemnicze i mamy zgadywać jaki bonus będzie dawać w przyszłości?

    [​IMG]
    [​IMG]
    Bo te bonusy,odpowiednio obowiązują tylko w trakcie i 7 dni po zakończeniu sezonu zimowego. Więc nie wiadomo jakie (przejściowe) bonusy będą po zakończeniu lub w trakcie trwania powiedzmy sezonu wiosennego. Kocham cię BP ;)xD
    Nie jestem na nie, więc coś (pewnie całość:p ) zrobię.
     
  5. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    No i teraz wyszło, że jednak Season Trophy to nie Trofeum Sezonowe i ma tylko walory wizualne, lecz to Puchar Sezonu z konkretnymi, mocnymi wg mnie atrybutami.
    Robię.
    Oczywiście tylko do ulepszenia.
    Gwiazdkami zmniejszyli ilości, ale ogólna wartość PKT podnieśli z 18.000 na 19.750.
    Rozbili na więcej pułapów, żeby zamazać obraz całości.
    Czy ja dobrze liczę, że ten sezon będzie trwał 30 dni, a nie 28 jak poprzedni?
    21 dni grudnia i 9 stycznia.
    [​IMG]
     
    Ostatnie edytowanie: 11 grudnia 2019
  6. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    jest tak jak bylo podane w niemieckim poradniku dot.pierwszego sezonu,, wzorowane na pewnej fabryczce,beda zmiany wartosci......
     
  7. hlnrys

    hlnrys Chodząca legenda forum

    Ja to wiem, i Ty to wiesz.
    Dlatego poprzedni sezon zrobiliśmy.
    Ilu teraz farmerów będzie psioczyć, że miała być tylko ozdoba?
    Owszem, miała, ale z tego co przeglądałem, to tylko u nas.
    Zresztą wałkowaliśmy to sporo czasu.
     
  8. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    przedstawilismy nasze spojrzenie oparte o poradnik z obcego offa..kazdy mogl poczytac,przemyslec i podjac decyzje
     
  9. ania1713

    ania1713 Chodząca legenda forum

    Co do tabelki z bonusami, to to "razem" trochę wprowadza w błąd, że dotyczy to podsumowania całej tabelki, a te 19750 potrzeba do uzyskania ulepszenia
     
  10. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Tja.
    To poproszę jeszcze o stosowne wyrazy uznania dla mnie, bo tak mi się dziwnie wydaje, że trochę się jednak przyczyniłam 8)
    Ale może mi się tylko wydaje xD
    Więc może być i bez wyrazów uznania, przywykłam -.-

    Jak to dobrze, że PD i wbijanie leveli to ostatnia rzecz, na jakiej mogłoby mi zależeć w tej grze - ani trochę nie żałuję, że nie robiłam poprzedniego sezonu, choć wiedziałam swoje.

    Dobrej zabawy życzę zwłaszcza tym, którzy odpuścili ten sezon halloweenowy 8)
     
  11. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    Robię :p Kasę zarobiłam na Dożynkach,to mogę karmić darmozjadów,nawet nie oddając gwiazdek na drzewo...:p Tylko tyle,że mi już się pomału plącze,gdzie mam jakiś item do ulepszania :D
     
  12. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Nic się nie martwcie. Na pewno w stosownym momencie pojawi się informacja,że będzie można kupić.8)
    Ja nie muszę bo robiłam poprzedni:p
     
  13. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    A to swoją drogą ;)
    Ciekawa jestem tylko, kiedy będzie ta specjalna wyprz ;)
    Bo jeśli za szybko, to później nikt już nie będzie robił sezonów czekając na wyprze.
    A jeśli nie tak szybko, to będzie drogo.
    Co obstawiasz? ;)
     
  14. gosiagosia60

    gosiagosia60 Chodząca legenda forum

    W sumie powinno być drogo-trochę towaru ten pierwszy sezon kosztował jednak...
     
  15. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    Cóż, powinno być nawet bardzo drogo ;)
    Jak przeliczyć ten towar ;)

    Ale z drugiej strony polscy gracze powinni mieć dramatyczną zniżkę za ten - jak to szło - "wyłącznie dekoracyjny" walor trofeum 8)xD
     
  16. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    Przy trzecim sezonie. Zapewne wiosennym. Super pakiecik za 59,99
     
  17. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No ja to bym brała co najmniej 69,99 8)

    A tak w ogóle to czy ktoś z farmerów wie może, jak długo ten pomysł będzie prześladował szanowne grono...?
    Tzn rozumiem, że będzie sezon wiosenny, letni... i co, tak każdego roku cztery sztuki (albo i więcej)...?
    No ja nie wiem, czy ten i ów nie zacznie marzyć o zatopieniu okrętu flagowego 8)
     
  18. -norbijas-

    -norbijas- Chodząca legenda forum

    co z tego,ze kupia,,,jak im pd ucieknie,,a im pozniej wyprz tym wiecej zwialo
     
  19. zzizzie

    zzizzie Chodząca legenda forum

    No widzisz, ja o tym jakże ważnym aspekcie zawsze zapominam 8)
    Nie udało się z levelem 89, ale levelu 91 to już na pewno nie wbiję, moja w tym głowa xD

    Ale fakt oczywiście, jeśli ratować te PD, to lepiej, żeby jak najmniej przepadło nie do odrobienia.
    Wyrazy współczucia xD
     
  20. Sookie

    Sookie Chodząca legenda forum

    ...A Miecia znasz? Poza tym- ucieknie tylko poprzednie. Następne już nie.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.