Opinie Sezon wenecki

Temat na forum 'Archiwum - centrala' rozpoczęty przez użytkownika Eviana, 21 lutego 2020.

Drogi Forumowiczu,

jeśli chcesz brać aktywny udział w rozmowach lub otworzyć własny wątek na tym forum, to musisz przejść na nie z Twojego konta w grze. Jeśli go jeszcze nie masz, to musisz najpierw je założyć. Bardzo cieszymy na Twoje następne odwiedziny na naszym forum. „Przejdź do gry“
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.
  1. talarek1961

    talarek1961 Półbóstwo forum

    Gratuluję:)
    Mój sezon skończony dawno ale nic tym razem nie rolowałam po prostu z braku chęci na zakup lic.sez. po tym jak na wszelkich potencjalnych mrówkach wyrolowano mnie na żółtoxDxDxD
    Tym bardziej,że 1 modliszki mam z kilku kupionych ts-ów i misja z nimi już dawno skończona a produkcja idzie pod młotek:)
     
  2. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    U mnie tak:
    sezon.PNG
    Celem jest 39 pułap. Jeszcze trochę punktów ze zleceń przez kolejne 2 dni i koniec:)
     
    hlnrys lubi to.
  3. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Witam wszystkich,

    czy nagrody ze sklepu można wybrać tylko raz? Czy tyle razy na ile starczy żetonów sezonowych?
     
  4. BA_Marion

    BA_Marion Board Administrator Team Farmerama PL

    Nie ma limitu zakupów. Możesz je kupować, na ile żetonów Ci wystarczy:)
     
  5. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Dziękuje bardzo za odpowiedź, bo właśnie chcę jutro 3 razy wziąć bonus +1 do warsztatów :)
     
    BA_Marion lubi to.
  6. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    Dzień dobry,
    przypominam o bałwanie weneckim, od jutra daje 1 SP i + 1 zwierzaka przez godzinę i chyba 7 dni.
    Co z bonusem 100% zwierząt i motylowym kokonem trochę zwierza do stodoły zapędzi
    :D
     
    hlnrys, Zwierzaczek2311 oraz BA_Marion lubią to.
  7. milka1057

    milka1057 Zaawansowany

    witam...mam pytanko...czy ten balwan wenecki to to samo co pamiątka joachima?dziękuję za odpowiedż
     
  8. Zwierzaczek2311

    Zwierzaczek2311 Wielki mistrz forum

    Nie wiedziałam więc dzięki za przypomnienie dziś mam warsztaty wystawione i jutro odpalam zagrody
     
  9. waderówek

    waderówek Chodząca legenda forum

    nie, nazwa itemu to Wenecki bałwan, do zdobycia na 39 poziomie w tym sezonie.
    Joachim to też bałwan:D, z poprzedniego sezonu
     
  10. milka1057

    milka1057 Zaawansowany

    bardzo dziękuję za info..pozdrawiam
     
  11. BA_Czerwona

    BA_Czerwona Board Administrator Team Farmerama PL

    Sezon zakończony, więc dziękuję za wszystkie opinie i zachęcam do podzielenia się zdaniem o nowym. Wątek zostaje zamknięty.
     
Status tematu:
Brak możliwości dodawania odpowiedzi.